bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura - Nová Organizace!

Goto down 
+3
FARELL(K)
ShotJon
Suigintou
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 8:27 pm

C.C bola v bezvedomí a tak nič nevedela.
Ale ráz začas otvorila oči a pak znova zatvorila.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:14 am

Koukal jsem na Uraharu poněkud překvapeně. "No dobře magické kameny. Velká mco fajn, fajn. Hádám že asi nechceme aby se to dostalo do rukou AIzenovi nebo jeho pohůnkům. A ta Espda s tím asi taky nebude mít zrovna dobré úmysly."
____

Rhykow se podíval na Nees. On si déšť celkem užíval, byl to jeho provní déšť po letech. "Jistě že se můžeme schovat pokud ti déšť vadí" řekl jí. A začal se rozhlížet po nějakém příhodném místě. Pak uviděl dům s větším pozemkem s krytou terasou. Byl dál od ostatních budov a zatím ještě neexplodoval. Rhykow předpokládal, že ani neexploduje pokud tam budou. "Co třeba támhle?" ukázal.

____

Karasu vypadal trochu překvapeně, když se na něj Toku vrhl s nově získanou silou. CHvíli se jen kryl a nebo uskakoval. Pak se Ziu usmál a rychle proletěl okolo Tokua a sekl ho do boku.
"Zapomínáš že na mojí rychlost blázne!" zasmál se Karasu když, se zase otočil na Tokua.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 7:01 pm

Po zásahu sem padl k zemi a téměř hned sem přestal krvácet a na ráně a kolem se mi objevovala bílá kůže hollowa a zase se mi o něco zvýšilo reitsu. Začal sem se strašně smát a znovu se vrhl na Karasa. Sice je dost rychlej, ale moje rychlost se pomalu zvyšovala. Karasu se na mě díval s nevěřícným vírazem a znovu na mě zaútočil a tentokrát mě zasáhl do nohy. Padl sem na zem, ale rána zase zmizela a objevila se ta bílá kůže a já se začal smát ještě víc a ktomu se mi zase o kousek zvýšilo reitsu. Zase sem se vrhl na Karasa a začal sem mávat katanou a při tom sem se šíleně smál a vykřikoval CHcípni, chcípni!!!!
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:37 am

Karasu se konečně během souboje znovu zorientoval. Už mu došlo co se s jeho protivníkem děje. Jeho útoky bylysice silné, ale o chlup pomalejší než Karasu. Navíc neměli moc techniku a tak mu pak už nedělalo takové problémy krýt se svými zahnutými meči.
"Jsi nějaká navztekaný Tokugawo. Mohl bych tě teď zabít, ale to by nebyla zábava. Líbí se mi jak ses rozvztekal a zajímá mě co na to řeknou tvý kamarádíčkové." prohlásil Karasu.
Pak mávnul křídlem a vypustil nějaké reiatsu. Křídlo bylo zraněné jen trochu a už během souboje se léčilo. Nyní použil reiatsu avyléčil ho víc. Pak se shunpem dostal za Toku a jednou rukou ho chytil za oblečení a vyletěl s ním do vzduchu.
"Necháme si užít tvou nasranou společnost zase trochu tu partičku dobráků. Tak se bav dobře." zařval a začal se smát.
Ve vzduchu dal Tokua před sebe a pak do něj dvakrát bodnul. CHtěl aby se Hollow dostal co nejvíc na povrch a Toku se neovládal. Mohl by pak někoho zabít což bude zábava! Jakmile ho bodl tak ho hodil na zem. Přímo před otevřené dveře Uraharova obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 18, 2009 6:21 pm

Rhykow
Nees i s Rhykowe spíš šli než běželi k tomu ještě nevybouchlýmu domu. Tam se pak posadili, Nees vyždímala vodu ze svého oblečení a sedla si tam někam na židly. "Ikdyž dneska musíme ničit, je celkem pěkný den! Spíš...zajímavý..." začala něco říkat Neesa, když už byli s hykowem vevnitř domu.

Shinana
Shina-chan...je tak hlououčká...a neví co říká...jako vždy...bběželo Reně hlavou. Rena si povzdychla...rozhodně neměla vplánu zabít svojí mladší sestru...ale taky se na ni nechtěla zase nějak citově vázat....šla kní blíž a blíž, až byla vedle Shinany. Rena ji položila ruku na rameno a jen se tak mile pousmála, "Shi-chan, nenabízej nikomu svůj život...žij a bojuj, braň se a hlavně se nenech nikým podvést...jak kamaádem tak nějakým přítelem....ani nevim proč ti to říkám, možná mám o tebe strach, ale já ti život nikdy nevezmu a pokud ano, tak...."nedořekla, jen se znovu zhluboka nadechla a vydechla a zvedla oči k nebi. Pořád pršelo, takže ji kapky bili do očí, ale to ji nijak nevadilo...

C.C.
Sui si všimla, že se C.C. zmateně dívala kolem a pak padla do úplného bezvědomí. Sui ji teda odnesla do skrýše a Monabel ji ošetřila a chvíli ji aj hlídala. "Sui sama, už by měla být v pořádku" ohlásila Monabel Sui, která zrovna přišla. "Dobře, můžeš jít, já už tady sní zůstanu", Monabel se zvedla"A nechcete abych ji pohlídala..", "Ne, říkám že je to vpohodě" pousmála se Sui a sedla si na židličku, co byla blízko postele, ve které ležela C.C. už vyléčená...Teď vlastně jenom podřimovala. Sui si radši navlíkla kapuci od hábytu, takže ji nebylo vidět do obličeje
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 18, 2009 7:37 pm

Dopad sem na zem a chvilku tam jentak ležel a potichu se smál, dokud se mi rány nezahojily a neobjevilo se tam hiero. Hiero mi pokrývalo téměř celé tělo, až na levou nohu a pravou ruku a taky hlavu, jediný podle čeho bych šel poznat. Pořád sem měl svůj obličej, protože jsem neměl masku. Levá paže je skoro dvakrát silnější jak ta pravá a v dlani mám kulatou díru. Vstal sem ze země a začal se zase hlasitě smát. Obalil sem zanpakutou reitsu a švihl s ní směrem na Karasa a ze zanpakutou vyletělo ostří z reitsu. Hned sem se vrhl na Karasa a dokonce sem byl o něco rychlejší jak před tim.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Sep 18, 2009 7:40 pm

Shihana
Len sa na Renu pozerala ako na blbečka.
Ale šibe ťi vždiť jsme nepřítelé tak prečo ma nehceš zabít?
c.c
Keď sa zobudila tak zacala blázniť.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Sep 20, 2009 3:53 pm

Rhykow se podíval na Nees. Takhle se asi teda začíná rozhovor. Proč ne. Rhykowovi bylo jedno že je mokrý a ni neměl potřebu si sedat. Jen tak stál v místnoti a díval se žlutýma zorničkama na Nees.
"Pěný den? Asi ano. Pro náš určitě." řekl hlasem bez jakéhokoliv podbarvení. Byl rád že si má s kým povídat, ale najednou neměl téma. "Určitě krásný den, už jsem hrozně dlouho nebyl v lidském světě. Už dlouho." řekl a podíval se z okna na město pokrýté plameny.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Sep 20, 2009 5:52 pm

Shinana
Rena se na ni podívala svýma temnýma očima, "Jak říkám, dělej si co chceš, mysli si co chceš, ale já tě zabíjet nebudu. Dokud žiju já, tak ty taky..." řekla spíš tajemno-temně a někam odcházela...

C.C.
Sui-sama ji položila na dvě různá místa na těle své dva prsty, a jakoby do ní vypustila své reiatsu. Tím se C.C. celkem uklidnila a mohla už v klidu vstát. "Hlavně klid, jsi v bezpečí" řekla Sui celkem milým tónem.

Rhykow
Nees jen pozdvyhla levé obočí a zkoumavě se na Rhykwa podívala. "Vypadáš teď, jakoby ti na tomhle městu nějak záleželo...Neboj, my ho zas dáme do původního stavu...to teď kvůli naší misy ho musíme trošku zničit" nejistě se ušklíla Nees..
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:19 pm

Nezajímala jsem se o jejich rozhovor. Připadal jsem si jak hollow, s dírou místo srdce. To prázdné nic bolelo víc než cokoliv na světě. Ta skličující prázdnota byla k zbláznění. Pak když mým uším došly slova "magické kameny" , hodila jsem na ně nechápavej pohled. Další důvod proč je tu espada a-... Nechtěla jsem na to jméno ani pomyslet.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 24, 2009 10:14 pm

Shihana
sa len dívala ako Rena mizí v dálke.
A pak nasadla na Kiraru a odleťela prič.
C.C
Keď dostala reiatsu hned sa upokojila a začala sa vipitovať.
čo kďe to som???čo tu robím???A kto si???
Otázki nemali konca.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Sep 26, 2009 12:11 pm

Rhykow otočil hlavu k Nees a zadíval se na ní. Jeho oči přec jen nejsou nejpříjemnější a maska bez výrazu tomu přílíš nepomohla.
"Tohle město? Nikdy jsem ho neviděl ani jsem tu nebyl. Asi tak vypadám protože jsem tu už dlouho nebyl. Moc jsem do lidského světa nechodil. Shinigami dost často rychle zjistí že je v lidském světě Vasto Lorde a pošlou na mě otravné mouchy. Divím se že tu ještě nejsou. Ještě mě napadlo jak vám pomůže při hledání kamenů to že vyhodíte dům do povětří?"

--

Karasu vypadal dost naštvaně. "Ty jeden hloupý Hollowe, útočíš na špatný cíl!" Uhnul se ostří z reiatsu a vyletěl proti TOkuovi. Zandal jeden meč. Když se ti dva střetávali tak Karasu Tokuovi odsekl čepel pryč a druhou rukou ho chytil za oblečení a tlačil před sebou. Vletěl s ním skrz zeď do Uraharova domu. Pak ho vzal a hodil s ním tam kde je vchod do sklepa. Když k nemu znovu doběhl tak byl Toku už na nohu a sekl po něm. Karasu takovou rychlost nečekal a skončil se šrámem přes břicho, ale přesto kopl Tokua a ten sletěl dolů do díry. Jak padal tak se mu podařilo chytit žebříku a pak se co nejrychleji dostal zase nahoru. Rozhlídnul se ale Karasu už tam nebyl, zato tam díra ve střeše a dovntiř padal déšť. Pak Toku zaslechl ozvenu hlasů ze spoda.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Sep 26, 2009 7:02 pm

Zařval sem zlostí, že můj cíl zmizel a chtěl sem ho najít, ale když sem zaslechl hlasy z tý díry, tak jsem skočil dolů. Bylo tam pár lidí shromážděných kolem sebe a já se začal strašně smát a nemoh sem přestat. Chcípnete, chcípnete, HAHAHA a zase sem se začal smát. Rozeběhl sem se k nim a napřáhl svůj meč. Bylo mi jedno na koho zaútočim, prostě sem chtěl někoho zabít a bylo mi jedno koho. Ale věděl sem, že až tady skončim, tak najdu toho chlápka s křídlama poděkuju mu, že mi pomoh a pak ho zabiju.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Oct 10, 2009 1:16 am

Tokugawa se vrhnul dovnitř Uraharova pseudosklepa. Vypadal šíleně a řavl na všechyn okolo. Ti na něj koukali jak trubky a nevěděli co se to vlastně děje kromě Yoshira a jeho protivníka. Jediní ne-wizard kdo zareagoval byl Sado-kun vrhl se na Tokua vrazil mu pěstí ve své speciální rukavici. Chtěl ho jen omráčit. Sám věděl čeho je Ichigo schopný když se v něm vzbudí Hollow a nechtěl aby Tokugawa někoho zabil.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Oct 15, 2009 4:47 pm

Po Sadově ráně sem odlítnul pár metrů dozadu a v místě kam mě Sado praštil se mi objevilo kus masky. Vstal sem a zase se rozeběhnul na hlouček, ale tentokrát sem měl cíl. Byl to ten obr co mě praštil a já mu to chtěl oplatit, napřáhnul sem ruku a utíkal na něj.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Oct 17, 2009 12:05 pm

Toku byl na Sada mco rychlý a vrazil mu pěstí do břicha tak že ho to donutilo udělat krok zpátky. Zabolelo to, ale Sado už dostal i tvrdší rány. Jeho npěřítel byl před ním. Spojil obě ruce a udeřil Tokua ze shora. Byla to velká rána, která ho poslala k zemi. Sado se připravil kdyby se Toku zase pokusil vstát.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Oct 17, 2009 4:51 pm

Ta rána mě pěkně usadila a já ležel na zemi. Já pořád bojoval se svým hollowem ve svým nitru a tahle situace mi jen pomohla. Ta rána ho dost oslabila a já už myslel, že vyhraju a zas získám vládu na svým tělem. Ale to byla chyba já si tak věřil, že sem přestal dávat pozor a hollow mě zasáh do levýho ramene. V tu chvíli zas vyhrával on a získal kontrolu nad tělem. Jediný co zbývalo do úplné proměny na hollowa bylo kus tváře, opravdu jen kousek kolem pravýho oka a tváře.
Ležel sem na zemi tváří k zemi a usmál sem se, zapřel sem se rukama o podlahu a začal vstvát a mezitim sem čekal co udělá ten obr. Doufal sem že si bude myslet že je to zase ten Toku kterýho znaj a neuhodí mě, protože ta rána byla i na mě dost silna.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Oct 21, 2009 3:04 pm

Tougasuga Uginaga: "Hmm zajimavy, toto mi něco připomina že Joshiro? Ikdiž je ten Obr dost silnej myslim že tady to moc nepomuže, Joshiro počkej tu namě a kdiby něco tak přijd jen kdiž řeknu Jasne?"
Joshiro: joshiro svim naštvanim vyrazem jen odpověděl "No dobra" a pak si sedl na zem.
V tu dobu ale Tougasuga nachystal svoji Zanpakuto A vletěl tam jako blesk kdiž se postavil před Sada "Vrat se, Tady to vyřešim ja" Pousmal se a doufal že Sado odstoupi
Chudak Pomužu mu Vyhrat souboj Ukončil sem usměv a z važnil protože tušil že proti sobě ma silneho nepřitele.
V tu chvily ale vyletěl naněj a sekl ho do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:00 pm

Začala ze mě stříkat krev a padnul sem k zemi. Ve vnitřním boji sem začal vyhrávat, ale pak mi řek, že si užije až zabije ty na kterých mi nejvíc záleží a mě to tak rozhodilo, že mě seknul do břicha a já začal krvácet. Rána se mi zahojila a maska se mi objevila na celé tváři. Teď sem vypadal úplně jako hollow. Levou ruku hubenou s dírou v dlani a drápama, pravou ruku svalnatou a masku s rohoma, celkem děsivej pohled. Podíval sem se na toho co mě zranil a začal mluvit děsivým smějícím hlasem. Díky, díky tobě sem se konečně proměnil a toho ustrašenýho kluka potlačil a ovlád jeho tělo. Zato tě nezabiju. a začal sem se pořádně smát. A co si vůbec zač tebe ani ten srab nikdy nepotkal nebo jo? Rozhlíd sem se kolem a pořádně si všechny prohlíd a pohledem sem zkončil na Sadovi, Joshirovi, Petrovi a Uginagim. Vás zabiju jako první a holky si nechám nakonec. A zase sem se začal šíleně smát, vzal sem zanpakutou do ruky a vrhnul se na Joshira, protože stál opodál.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:11 pm

Tougasuga: "Pche. Nemam rad kdiž se mi někdo vysměje a pak mě ignoruje!" Vykřiknul a vtu chvili sem měl na obličeji svoji masku a vletěl sem zase doněho tentokrat omhono rychleji a silněji ale ted sem miřil na masku
"Maš smulu, Nedovolim ti jit dale" Vykřikl sem zatimco Joshiro stale v klidu seděl opodal.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:21 pm

Usmál sem se a začal mu vykrývat údery, s tou maskou byl sice rychlej, ale ne tak jako já. Začínáš se mi líbit, takhle tě zachvilku ovládne a nebu jedinej. Začal sem se zase smát a začal sem taky útočit. Nechtěl sem aby se do toho někdo připlet, tak sem se snažil ho bodnout do břicha a to se mi nakonec i povedlo, sice to bylo jen trochu, ale já čekal na to až ho začne hollow ovládat.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 7:28 pm

Nahle se mi na obličeji oběvil usměv take.
"He, Vypadato že mam krasneho šileneho soupeře a dokonce nejsi blbej, Ten zasach se ti povedl ale to je malo"
Nahle sem uslišel v hlavě Krasni divči smich a vtom sem vykřikl "AIO!" Nahle se mi z jedne zanpakuto Stali dvě a vrhl sem se zpatki do utoku a zase silněji , Jednou zanpakutou sem se branil a druhou sekal po obličeji.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Oct 22, 2009 9:48 pm

To co se stalo mě dost překvapilo. Pořád sem se jen bránil a divil se co se stalo. Jaktože máš tu svojí zatracenou zanpakutou. Ty co byli s timhle srabem o ní přišli, dokonce i on, tak jaktože ty tu svojí máš!? dost mě to překvapilo i znervóznělo najednou, ale pak sem se usmál a řek mu. No aspoň to bude zajímavější, ale mě stejně neporazíš, ty s tou maskou si jen slabá napodobenina toho co jsem ve skutečnosti já. Zase sem se smál a rychle sem se mu dostal za záda a švihnul mečem.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Oct 23, 2009 3:18 pm

Nahle sem to vpohodě vykril druhim zanpakuto a jen sem se pousmal
"Nepodcenuj nikdy svoje nepřatele, Muže se ti to vymstit" a vtu chvili sem se ho pokusil bodnout do hrudniku svoji prvni zanpakutou
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Oct 27, 2009 11:38 am

Odešla som preč chvílu som sa precházala ale pak som niečo ucítila a tak som šla zatím,
Tých dvoch som nepoznala.
Tak som ich trocha postrčila.Uvolnila som trocha reiatsu.
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Sponsored content





Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura - Nová Organizace!
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura City
» Karakura & Soul Society

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: