bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura & Soul Society

Goto down 
+4
Kameyo
FARELL(K)
ShotJon
Suigintou
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:31 pm

(pokračujem zde...)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:34 pm

Ah zase zpátky v Karakuře. Čekal jsem že budeme pryč déle, ale nekonec to byla chvilka. Podívla sjem se na naší skupinku sotojící někde v parku v Karakuře. Yoshi byl trochu posekanej, Fatih sotva stála a já byl celej od zaschlý krve. Zajímavá partička.
"Nevím jak vy, ale já potřebuj usprchu a čistý oblčení, ejstli mě takhle někdo uvidí, tak na mě zavolá policajty a budou si myslet že jsem nějakej masove vrah."
Hmm kousek od parku ej vlastně řeka, že bych si skočil rovnou zaplavat, lepší než jtí takhle po městě. No uvidím.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:41 pm

Ako sa tam tak objevili Shihana tam cvičila z drevením mečom.
aj keď reiatsu zomna nebolo cíťit aj tak som bola divná primne sa zrazu objavil hollow.
Já som delala ako že ho nevidím.
Hollow Shihanu uderil a Shihana sa prolétla k té skupinke zastavila o strom .
keď narazila straťila vedomie Hollow šel stále po Shihane
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:44 pm

"V prvom rade by sme mohli ísť za Uraharom. Faith na tom nie je najlepšie, potrebuje štvrtú divíziu, alebo Tessaia." Odvetila polohlasne, nadýchnuc sa konečne čerstvého vzduchu, nie mútneho a podivného, ako v Hueco Mundo, pretkaného reiatsu Hollow rôzneho druhu. "A potom čo najrýchlejšie do Soul Society, ak ešte chceme niekedy vidieť Ziuho, nie toho psychopata."
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:57 pm

"Pravda Faith važně potřebuje pomoc ale prominte ja vam pomoci nebudu moci ted budu muset odejit za jednim znamim" řekl a rozběhl se někde prič
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 2:04 pm

"Tak dobrá já vem ufaith do náručí a vy mě najk obklopte, ať jsem co nejmíň vidět a hurá k Uraharovy." porhlásil jsem. Fajn u Urahary dbue sprcha a mám tam ještě brašnu s věcma co jsem tma měl an cvičení, takže tma mám i oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 2:05 pm

Když ste tedy šli k Uraharovi, všimli ste si, že skoro nikde nikdo není. Občas nějakej člověk se ukázal ale hned utíkal pryč....
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 2:22 pm

Nějaký divný, nikde nikdo. Zamyslela jsem se, když sem se plahočila k Uraharovi. Přejela jsem pohledem všechny přítomné. Nikdo se netvářil zrovna moc nadšeně. Povzdychla jsem si. Díky, Petře. Za všechno. Podívala jsem se mu do očí a následně jsem sklopila zrak k zemi, bylo mi mizerně.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:32 pm

Když sme se oběvili v parku, tak sem měl hned lepší náladu. Konečně zpátky, mimo nebezpečí. Tady se mi líbí a Urahara tam bude mít určitě i něco k pití. Ta cesta mě dost znérvózňovala Jaktože tady nikdo neni? To sou zalezlí? Nebo je někdo povraždil? Co to je? šel sem těsně za Kameyo a rozhlížel se kolem. Co to znamená? Proč tady nikdo neni? Nepřijde ti to nějaký divný Kameyo?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:03 pm

"Mě neděkuj, já jsem stejně nic nezmohl." řekl jsem zklamaně. "Ale až zase budete něco potřebovat, tak mi nezapomeňte říct, pokud by jste zapomněli tak vám to neprominu."
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:15 pm

Nakrátko jsem se pousmála. Mam ti za co poděkovat. Nedokázala bych se rozhodnout. Přiznala jsem. Až ho příště potkam, tak z něj vytluču duši. To mu nedaruju! Zavzpomínala jsem na jeho Karasova slova, za který sem ho měla rovnou na místě zabít.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:39 pm

"ještě pořád to trochu nechápu. Kdo je vlastně Karasu, a jak se dostal do Ziova těla. Co to mělo celé znamenat." zeptal jsem se Faith, kterou jsem nesl. Že je liduprázdno mi nevadilo, byl jsem za to i vděčný. Faith byla lehounká jak pírko, ještě že tak.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:55 pm

Pokuď si dobře vzpomínám, tak Karasu je Ziova zanpakuto. Zamyslela jsem se. Doufam, že ti nevadí, že mě neseš. Jestli jo, tak já to klidně nějak dojdu. Lehce sem nadzvihla obočí. Hm, taky bych ráda věděla, co to mělo znamenat. Vrátila jsem se do reality a pokračovala jsem. Máš zajímavou schopnost. Nikdy sem nic podobného neviděla.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 6:57 pm

"Až neunesu někoho jako jsi ty tak si pudu hodit mašli. Tak Zanpaktou říkáš? Tak to lituju ještě víc, že jsem tne meč nezlomil." řekl jsem zkroušeně. Tak jen si házej vinu sám an sebe. Mno to ti jde výborně. "A moej schopnost? Sám netuším jak jsem jí získal, ale musím říct, že jsem za ní rád. Jinak bych už byl kaput, jen aby mi zítra nezaťukal na dveře Aizen."
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:05 pm

Zase mě přinutil k úsměvu. Aizen ti na dveře nezaklepe. Možná, že pošle nějakou espadu, ale podle mě až za nějakej čas. Porozhlédla jsem se po okolí. Tohle už je ale fakt divný. Zamumlala jsem a stále jsem očima brouzdala po okolí.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:06 pm

"Tak to abych si pořídil těžkej kulomet, nebo nejlépe bazuku." zasmál jsem se konečně. "CO je divný?" divil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:12 pm

Je tu liduprázdno a když už se někdo objeví, tak hned zdrhne. Koukla jsem se na zbytek skupiny, všichni se tvářili tak nějak vážně až mi z toho běhal mráz po zádech. Tohle nevěští nic dobrýho.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:14 pm

"Ježíš teĎ mi došlo, vždyTˇnikdo z vás není vidět krom mě. A já sjem do krve, to sep ak není čemu divit, že každej uteče." zasmál jsem se. "Úplně jsme zapomněl že bez gigaiů nesjte vidět."
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:16 pm

"Pridajme do kroku. Niečo tu nehrá." Naozaj zvláštne. Karakura takáto nikdy nebola, dokonca ani v noci, ked väčšina obyvateľstva spí. Ako je teda možné, že je to tu ako v nejakom opustenom mestečku prízrakov, ktoré sa na chvíľu zjavia a potom opäť zmiznú... Musia byť ostražití. A čo najrýchlejšie nájsť Uraharu. Mohli by použiť Shunpo, no Petr ho určite nevie. A pochybuje o tom, že by nechal raniť svoju hrdosť natoľko, aby ho niekto niesol. Aj ked by to bolo značne rýchlejšie. "Ale aj tak je to zvláštne. Veď Karakura bežne prekypuje životom." Odvetí na Petrov postreh.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:19 pm

Hm, to je taky možný. Sice bych věřila, že by na tebe lidi spíš jenom nechápavě koukali, ale to liduprázno se mi moc nezamlouvá. Pohledem jsem stále přejížděla okolí.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:21 pm

No nechci nic řikat, ale když tady takhle deme, tak si nás každej všimne,, podívejte se kolem, skoro nikdo. šli sme docela rychle, ale pořád pomalu. Co takhle si pomoct shunpem? Klidně někoho vemu, ale radši bych zmizel
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:23 pm

"Já nevím vidět chlapíka co je do půl těla nahej a cleje do krve, jak má ruce divně před sebou, skoror jakoby nesl nevitielnou shinigami," začal jsem s usměvem na tváři mluvit. "Tak taky uteču a policajty ani nevolám, protože by mě měli za cvoka. I když možná je to trochu nebezpečné. Dyžtak použiej tu svojí rychlost a děte napřed, akorát někdo další bude muset vízt Faith. Já časem dojdu, stejně mě skoro nedje zabít, tak nebduete riskovat."
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:26 pm

"Nie, nezostaneš tu sám. Už len preto, že je to tu akési podivné. Jeden s tebou musí zostať. Tokugawa môže odniesť Faith, keďže je na tom dosť zle." Síce nemá zodpovednosť za Petra, kedže ani nie je Shinigami, no nemá to srdce ho tu nechať samého. Môže sa niečo stať. A nik nie je nesmrteľný, tá regenerácia bez dostatku reiatsu môže jednoducho prestať fungovať.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:28 pm

Ne ty vem Faith a běžte já půjdu s Petrem a šel sem k němu Ježiš co to semnou je? Jindy bych vzal holku a šel, ale Petr je dobrej chlap a věří mi, nesmim ho sklamat a hlavně Kameyo.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:32 pm

"Já nejsem malý dítě aumím se o sebe psotarat, radší dětě všichni. Stejěn ze mě není cítit žádný reiatsu, takže po mě nidko nepude i kdyby tu nějaké super zlo bylo. Ale Toku reiatsu má a může na nsá něoc přilákat, bude lpěší když vy s reiatsu půjdete spolu aby jste byli co nejslinější. Je lepší když Toku půjde s tebou a Faith, Kame. Než aby jsme se zbytečně dělili na dvě dvojice.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura & Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura & Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Soul Society
» Soul Society - Vznešené rodiny
» Karakura City
» Karakura - Nová Organizace!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: