bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura - Nová Organizace!

Goto down 
+3
FARELL(K)
ShotJon
Suigintou
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:24 pm

Hmm Faith se šla podívat jak to vypadá venku. Ale trvá jí to nějak dlouho. Tokugawa se taky ne a ne vrátit. Bůh ví co se jim anhoře stalo. Hmm půjdu se mrknout nahoru. Fumiko stále, ještě spala. Tady bdue v bezpečí jetu s ní Sado a Kameyo a dokoncei Orihime. Požádal jsem Sada ať dá pozor a začal lízt po žebříku. Stejně je to divné. Co se tu sakra děje. Proč útočí na karakuru?
Prošel jsem Uraharovým obchodem. Bez Tessaie, Ururu a dokoncei Jinty byla budová taková divně mrtvá. Zajímalo by mě co se stalo. Faith seděla nal avičcep řed obchodem, ale teDˇpředn í stála ta divn áarracnarka co byla vědma či co. Teď to ovšem vypadalo že na Faith útočí. Sakra! Byly tym nějaké světlené efekty asi zase nějaké divné schopnosti mě to nezajímalo doběhl jsem k Arrancarce skočil a kopem z otočky jí kopl do obličeje tka že odlétla od Faith. Pak jsem se postavil mezi ní a Faith. "Táhni pryč arrancarko!" zařval jsem.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:37 pm

MG! Zas budu vyřízená! Sotva je mi dobře tak si zas ty schopnosti veme a já zas budu na nic. Ikdyž se zbavim těch blbejch schopností a budu mít konečně pokoj. Pak přišel Petr a já sem na něj čučela jak z jara. Doufala sem že si ty schopnosti konečně vzala. Je mi pořád dobře, buď si je nestihla vzít nebo to nebude stejný jako když mi je dala. Kéž by.. Vytrhla jsem se ze zamyšlení. Co ty tu vlastně děláš? Doufam ,že si stačila vzít to, co chtěla...
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:51 pm

C.C se len na ťeba dívala.
Ale tá C.C to už nebola čo jsťe ji videli HM.
Táhle C.C bola zlá až temná.C.C chitla Faith pod krk ale pochvíli ťe pusťila a chitla se za hlavu.Odstúpila o pár metrú do zadu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 6:35 pm

Shinana
Rena v rychlosti blesku zmizela a poté se objevila za Shinanou. Podkopla ji nohy a jakoby si na ni sedla a chytla ji ruxce, aby se nemohla vyvlíknout. XD "Milá sestři...už nejsem tta miláá lidksá duše, kterou jsi znala...Nyní sem zanpakutou...uměle vytvořená zanpakutou a byla sem vychována v Las Noches. Získala jsem mnoho schopností a ty teď okamžitě zmizíš z tohohle města!" poslední slova málem zřvala a vočích ji bylo trochu vidět, že se o sestru bojí, proto chce aby odjela...

Rhykow
Nees původně chtěla zmizet, ale nakonec zůstala u Rhykowa. "Poslyš, Vasto Lorde...Co máš proti Sui-sama? Proč o ni mluvíš jakoby byla moje otrokářka?!" zeptala se přísným a vážným tónem Nees hledíc někam jinam...


------------------------------
ShotJon, ta písnička Unstoppable je úžasná ♥️o♥️ To upe miluju, jsou to jak nějaký soundttracky z filmů XD Boží, arigatou XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:08 pm

Rhykow se na Nees podíval. Aspoň že neodběhla. Jemu nevadilo ani to že se ho začíná vyptávat, byl jen rád že si s někým může zase popovídat.
"Hmm já proti tvé paní ani vlastně nci moc nemám, ale když se to tak veme copak není tvá otrokářka? Máš snad svoobu? Můžeš jít kam chceš? Dělat co chceš? Můžeš jí neuposlechnout?" zeptal se zase nazpátek Rhykow Nees.
"A vždyť si tě dokonce i označkovala." řekla a ukázal na její ruku dlouhým pařátem.


-----------------------------------
http://en.wikipedia.org/wiki/E.S._Posthumus
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 8:13 pm

Nees se zamyslela nad Rhykowovými slovy, pak se jen tak mile pousmála a odpověděla " Víš, já to nevidim tak jak to všechno popisuješ ty. Sui-sama mě vlastně zachránila...Aizen mě chtěl skoro zabít a vyhodit z Las Noches, ale Sui-sama se mě zastala a to označkování či jak tomu říkáš...to je hodně zajímavá věc. Pomůže ti! Mě ta věc zachránila před smrtí a Karasovi pomohla zatlačit Zia. Poté nám ty pečetě zůstali a ostatní tak můžou vědět, že jsme od Sui-sama XD " řekla jen tak mile Nees. najednou se jí do boje ani nechtělo a nejradši by se viděla někde u stolku s čajem XD "A navíc, otrokářka není! Vůbec ji neznáš a nevíš jak se knám chová když sme někde v soukromí. Před nepřáteli jen dává rozkazi, ale to už fraccioni dělaj, že plní rozkazy svých Arrancarů. Navíc si myslim, že se máme se Si-sama celkem dobře, akorát Karasu by potřeboval pár facek XD" rozpovídala se Nees o Sui-sama a občas pustila k eslovu i Rhykowa XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:07 pm

Hmmm tomuhle se terpve říká loajalita. Aizen ani netuší koho se to vlastně snaží využít, možná se mu to ještě vymstí.
"Je vidět že jsi ke své paní více než loajální. Myslíš však že tě zachránila, protože nehtěla aby jsi zemřela, nebo jen proto, že to viděla jako dobrou šanci k tomu zíksat poslučnou fraccionku? Nepomohla snad Karasovi jenom proto aby z něj byl poslušný pejsek? Opravdu si myslíš že todělá z čiré dobroty? Sama to řekla tehdy v Huecu Mundu že nechce pořád sloužit Aizenovi, ale má své vlastní plány. Ale sama ví že že bez pomoci další to nezvládne. Neber si má slova zle, jen se to chce zamyslet se nad tím vším ještě o trochu víc, podívat se na to ze všech směrů."
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:21 pm

"Její plán už ale dávno probíhá" řekla Nees a pořád se tak šťastně usmívala. Podívala se a černé nebe a kapky deště jí padali do tváře,"Navíc, Sui-sama je úplně jiná než před nepřáteli...Má něco jako dvě tváře a navíc...je tak nějak zvláštní. Dřív to byla modifikovaná duše a nyní má vlastné tělo, které si pozmněnila podle sebe. Tělo , do kterého byla vložena bylo už mrtvé, akorát zanechalo někde hluboko vevnitru nějaké vzpomínky, keré Sui-sama vidí. A navíc já nejsem ten typ, kterej by si utvořil někde svoji oranizaci a atak. Já sem spokoje stím, že můžu plnit její mise! A když o tom tak přemýšlim...kdo jsi vlastně ty? A pamatuješ si vůbec na svůj život? A proč nejsi jako ostatní hollow, co chtějí jen zabíjet a sílit..." zeptala se tenotkrát Nees. Ji nijak neuráželo, když se měla sněkým bavit o Sui-sama. Nees o ní věděla své , co nepřátele nevědí a to jí stačilo ke spokojenosti.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Aug 31, 2009 9:45 am

Nees se Rhykowovi oprvdu, ale opravdu líbí. Dle něj je úžasné to jak je rozhodná a spokojená se svým údělem. Ví na čem je a nenechala se vykolejit tím, co řekl předtím. A nyní se ptá co je Rhykow, kým byl. Už je to příli let, a navíc byl tak dlouho pološílený Hollow. Jeho vzpomínky jsou už příliš matné, pamatuje sí však bolest a zradu.
"Já? Já nevím proč jsem jíný, ale popravdě mi ot je celkem jedno. Rozdíl mezi mnou a ostatními je ten, že já jím jen ty co si to zaslouží, občas jsem však nucen zabít ty co si to nezaslouží. Já cítím, kteří jsou kteří. Na svůj život před tím než sem se stal hollowem už si skoro nepamatuji, je to tak hrozně dávno. Ty jsama si byla hollow, určitě si pamatuejěš to šílenství a zběsilost, kterou jsi proživala než z tebe byl adjuchas. Občas si říkám, že by bylo jednodušší nechat se setnout nějakým Shinigamim, ale toho nejsem schopen, nechat se jen tak zabít. Nyní navíc nemohu zemřít než zabiju Aizena," Rhykow se znovu podíval na Nees. Neíctil z ní zlo, cítil že prostě dělá co musí. Podíval se jí přímo do očí. "CHci ti říct ještě jednu věc. Je-li na konci plánu tvé paní smrt Aizena, můžeš jí vyřídit, že jí rád pomohu."
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Aug 31, 2009 10:14 am

Nees se pořád mile a nevinně usmívala " Smrt Aizena? Jó to taky máme v plánu, jen co najdem ty kameny a získáme tak moc nad všemi živly a ještě se zlepšíme, tak ho půjdem mučit...přesněji Sui-sama ho chce mučit dokud nepustí slzy...Zní to sice krutě, ale má ktomu své důvody, navíc mě chtěl zabít a myslim že si to jednou říkal i ty. Jakmile nás přestane potřebovat, prostě se nás zbaví...a to nemůžem dopustit, aby ostatní nevinní arrancaři zemřeli jen proto, že Aizen luskl prsty.."rozpovídala se znova Nees, Rhykow jí taky připadal celkem v pohodě a měl i někdy rozumné připomínky,
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Aug 31, 2009 12:11 pm

Boj pokračoval už nějakou dobu a nam pomalu oboum začali dochazet sily.
Tougasuga: "Hehe Nemužeš věčne ze svich problemu vinit mě, a Ted v těchto temnich časech by sme neměly bojovat proti sobě, Spojme se a ziskejme naše Zanpakuto spatki. Co ty nato Joshiro?"
Joshiro: "Eh? Jedine co mame sou tyto prazdne zanpakuto, jak hceš s takovim mečem porazit Arrancari?"
Tougasuga: "Prazdne meče? hehe Nezapoměl si na svuj druhy zdroj sily? Využijeme ho a přivedem všechni zanpakuto spatki"
Joshiro: " Zajimavy a ty si važně mysliš že samotni dokažem přinutit tu silu aby nas poslouchala?"
Tougasuga: "Tupče! ja podržim tebe ty mě, Ty si snad zapoměl?!"
Joshiro: "A promin , Dobra tedy jdeme do toho"

Boj sme ukončili a vyšli raději s toho Uraharova sklipku (už tak sme mu to tu pěkně rozsekaly)
oba sme se porozhledli a všimly sme si nějake dvojice tak sme se přibližili a jen tak poslouchali očem se bavi.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 12:14 am

Výborně. To je více méně to co chtěl slyšet. Nevadilo mu zabíjet pro vyšší dobro a smrt Aizena byla pro něj to nějvyšší dobro. Podíval se na Nees a řekl, "dobrá, v tom případě věz." Poklekl na jednio koleno. "Sui-san se mnou může počítat v boji proti Aizenovi. Rád jí v tom více než pomohu, jsem ochoten dát vše pro smrt Aizena. Avšak budu Suiin spolubojovník ne její služebník." To řekl Nees a čekal na jějí reakci.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 4:45 pm

Shihana len na ťeba pozerala.
Tak čo už to dokonči.Křičela Shihana na ťeba.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:20 pm

Shinana
"Co mám dokončit??" řekla Rena bez větších emocí...

Rhykow
Nees to celkem mile překvapilo, že se chce Rhykow knim přidat, ovšem mohla si být tak jistá? Co když to celou dobu jen hraje a pak je všechny pozabíjí ve spánku? XD Hold Nees byla celkem nevěřícný typ a vše musela probrat s Sui-sama "Eh...já to řeknu Sui sama, co ona na to...a navíc sem fraccion a ty ne, takže by se ktobě jako jak ty říkáš ke sluhovi nechovala" podotkla Nees, pak se omluvila na chvíli zmizela a nechala Rhykowa čekat
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 6:49 pm

Shihana
Tak dokonči to zab mňe.Křičela jsem naní a po líci mi začali zťekať slze.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:52 am

"Já počkám." řekl ještě Rhykow zatímco Nees už mizela. Hmm na místě se mu zůstávat nechtělo, přesunul se zase do vzduchu a vypustil o torhcu víc reiatsu aby ho pak Suii nebo nějaký z jejích služebníků našel. Toho by si Soul SOciety všimnout nemělo, i když podle toho jak to tu vypadá jsou Shinigami zalezlí v boudě s ocasem mezi nohama a třesou se strachy.
**
**
Ta holka se zase dostala kolem mě a chytila Faith za hlavu snažil jsme ssej í odtrhnout, ale najednou sebou škubla sama od sebe a poodstoupila. Něco se s ní musí dít.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Sep 05, 2009 2:04 pm

Hodila sem na tu holku vražednej pohled. Pod krkem mě teda nikdo chytat nebude! Sice mě udivilo, že ode mě odskočila, ale nějak sem to neřešila. Co si jenom myslí? Ať si ty svý schopnosti klidně veme a sbohem, nemam na ní teď čas..
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 08, 2009 2:23 pm

C.C začalo obklopovať čierne reiatsu.
Stále som sa držela za hlavu a potom sa oprela o zeď.
A povedala.
Rýchle chodťe uťečte.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 08, 2009 5:08 pm

Co mi do toho bylo. Něco se s ní děje a dala nám šanci zmizet tka proč jí nevyužít. Třeba jí bouchne hlava a mi budeme mít pokoj. Na nic jsem nečekal a chytil rychle Faith za ruku a odběhl s ní k Uraharrovi. Tam dole budem v bezpečí. "Rychle lez dolu." Pobízel jsem Faith.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 6:37 pm

Tokugawa.
Karasu zasténal když jsi ho sekl do křídla a padl na zem. "Ty hajzle!" zakřičel a vrhl se na tebe jedním z mečů.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 6:55 pm

C.C sa bránila aizenovej moci.
Pomalu šla preč z parku ale keď išla tak si nevšimla kopca a zneho sa skutálela dolu k Uraharovmu krámku a tam taki aj ležala.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 2:34 pm

-------------
hele nic ve zlem ale k uraharovi žadni kopec nevede ne?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 3:49 pm

----------------------------------
Farell nic proti ale sleduj trochu své okolí. To s Fait hse dělou kosíček od uraharova krámu u lavičky, nevim kde jsi vzala park a už vůbec ne kde si sebrala kopec.
Ale už nic nepřepisuj prostě si zkolabovala před Urahorým krámkem.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 7:47 pm

Vrhnul se na mě s pořádnou silou a já sem jen s těží odrážel útoky a občas sem ani nestihl uhnout, nebo ránu vykrýt. Občas sem se snažil vyvolat svou zanpakutou, ale marně, nikdy se nic nestalo. Karasu na mě pořád řval, že mě za to zabije a útočil. Z ničeho nic se mi objevil za zádama a bodl mě, já to vůbec nečekal a začal sem padat k zemi. Ležel sem na zemi v oblaku prachu a nemoh se hnout. Karasu čekal až oblaka prachu zmizí, aby mě dorazil a já se objevil ve svém vnitřním světě. Co Co to je? Co se se mnou děje? Zahlédl sem v dálce postavu a zeptal se Kusanagi si to ty? ale slyšel sem jen smích a došlo mi že to je můj vnitřní hollow. Když došel až ke mě, tak se začal smát ještě víc a začal křičet Konečně, konečně. Teď je řada na mě a vrhnul se s katanou na mě. Mezitím ovládal moje tělo a vrhnul se na Karasa. Moje reitsu šlo cítit úplně jinak a byl sem mnohem sylnější, teď sem neuhýbal já, ale Karasu.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 5:36 pm

Petr & Faith
Všude zmatek, divná atmosféra, krev a déšť. Plameny pomalu uhasínali kvůli prudkému dešti a Petr s Faith se dostal do Uraharovýho krámku...přesněji do té tréningové haly. Tam stál Uahara a měl zase ten svůj divnej utrápenej výraz a jen co Petr s Faith přišli, hned jim oznámil jednu celkem důležitou věc, "Teď mě poslouchejte. Tam nahoře" zvedl prst ke stropu "je někde schováno několik takových kamenů, které mají svou určitou moc...Je jich celkem pět a každej kámen je jeden ten základní živel...Dozěděl sem se o tom asi před týdnem tak jako naše milá známá 3.Espada a i Aizen a všichni tři se ty kameny snažíme získat...Aizen pro moc, u 3.Espady teda nevim, ale typl bych taky tu moc a já kvůli vědě a kvůli tomu, aby je ti dva neměli" začal vám dvěma vysvětlovat.

C.C.
C.C. ležela na zemi před Uraharovým krámkem. Aizen do ni totiž pustil jakousi drogu, která ji měla jaksi nejdřív dlouhodobě odrovnat a poté se ji měla změnit povaha Very Happy C.C. tam ležela v bezvědomí, to se ale kní naklonila osoba v plášti...která byla ještě jaksi odkrve XD Osoba vzala C.C. do náručí, ta osoba byla už uzdravená Sui sama. Aizen zase experimentoval...Baka-_- pomyslela si a vzala bezvládnou C.C. ksobě do skrýše, kde ji uložila na postel a Monabel ji měla vyléčit z té drogy

Rhykow
Rhykow moc dlouho čekat nemusel, Nees byla do pěti minut hned zpátky s úsměvem na tváři, "Nepůjdem se nejdřív někam schovat? V dešti se celkem blbě povídá!" řekla celkem mile. Hold si našla asi nového kamaráda XD Nees byla spíš ten přátelskej typ, ale zabíjení ji taky nijak nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura - Nová Organizace!
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura City
» Karakura & Soul Society

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: