bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura - Nová Organizace!

Goto down 
+3
FARELL(K)
ShotJon
Suigintou
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:43 pm

nic ti vysvětlovat nebudu hoď mi sem můj meč nebo si ho vezmu a ani nebudu muset ktobě jít
podíval se na něj dost vražedným pohledem
jestli se ještě na něco zepta
vypadal dost nasraně
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:49 pm

Ježiš před chvilkou chtěl mluvit, a teď zas ne, děsnej, vlastně děsná zanpakutou. vzal sem ten meč, dal ho před sebe a zeptal se Já myslim že chceš vysvětlovat. Co myslíš jak těžký bude ji zlomit? Sice je dost velká a silná, ale nějaký kido a hrubá síla. No nevim. stál sem tam a díval se co bude dělat. Ježiš doufám, že ho to moc nenaštvalo, nechci aby mě chtěl zabít, jen aby nešel k ostatním.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:03 pm

U Urahary
Urahara se na Petra ani nepodíval, přes klobouk mu nebylo moc vidět do očí. "Když se mi teď nebudete motat pod nohy...tak si tu zstaňte, ale na nic co neznáte nesahejte a opovažte se někdy otevřít támhlety dveře" ukázala prstem na jedny dveře ve skále. Pak vám zamával a odešel do těch dveří .

Někde v Karakuře
Shinana byla už skoro u Reny. Ten malej chlupáč na Renu vrčel a kdyby mohl, tak by Renu asi nejraději rozdrásal. To si ale Rena vytvořila v pravé ruce nějakou katanu a dala ji před sebe...jako varování pro Shinanu, aby se nepřibližovala. Taky ta katana byla skoro na krku Shinany a ten malej chlupáč se opravdu musel držet, aby Reně neuhryznul ruku XD "Já asi půjdu hledat dál" zamávala Reně Nees a někam odběhla.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:05 pm

Asi tak lehke jako ji získat zpátky aniž bych se musel zbytečně unavovat
lusk prstem a v tokuowych rukou se oběvily takove ty černé listky (jak sem už předtím psal)
a žacala se stím skladat zanpakutou v karasové ruce
Seš překvapenej ?
schoval zanpakutou ,roztahl křidla a vzlétl do vzduchu
čágo
zamával a zasmál se
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:10 pm

Ako si mohla Rena všimnút tak Shihana mala jej náramok na ruce.
Shihana dala meč z krku dolu a silno Renu objala.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:13 pm

Uf díky bohu. Už jsemse bál že nás vyžene. Možná je vzteklej, ale stáel rozumnej. Posadil jsem se mezi skupinku a dveře. Kdyby se tam náhodou někdo chystal abych ho včas zastavil.
**
**
Rhykowa zajímalo co se to sakra dělo, co tu arrancaři pohledávali. Náhl uvidlě tu zelenovlastou arrancarku. Sice používá, led ale nebude zase tolik silná. Stejěn se Rhykow úplně nechytá do boje, ale jeslti nan ej zaůtočí tak se bude bránit. No ještě se uvidí.
Rhykow použil Sonido aby se dostal před Nees a řekl, "mladá Arrancarko, co tu děláte? CO hledáte pověz mi to."
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:16 pm

Co to mělo kruci znamenat? To mu neprojde. Měl sem v plánu utíkat, ale tohle neměl dělat teĎ mě naštval. Moje reitsu šlo cítit tim hollowem víc než kdy dřív, nejspíš to bylo tim že sem přišel o duši zanpakutou a hollow se snaží získat víc prostoru. Použil sem pár shunp a objevil se ve vzduchu před karasem, nátahl ruku s prstem a řekl Byakurai a z prstu mi vystřelil blesk (je to 4. úrovně a je totady)
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:34 pm

Shinana
Rena na venek nic nedávala na jevo, jen si zachovávala svůj leodvý klid a vážnou tvář. Ovšem uvnitř...uvnitř byla tak zmatená, pocity se jí míchali a nejraději by svoji malou sestřičku taky objala...ale to si teď nemůže dovolit. Rena si všimla toho náramku, co vytváří katanu z reiatsu. Když od sebe Shinanu trochu oddálila, chytla ji za zápěstí, "Kde si našla můj náramek? Když ho Sui sama hledala, tak ho nenašla a Aporro san mi vytvořil novej náramek...Kde byl?!" sykla a upřeně se dívala na Shinanu.

Rhykow
Objevil ses před Nees, která se celkem lekla XD "Sakriš! To mě takhle už nikdy nelekej!" bylo první co řekla Vasto Lordovi. Poté se nějak uklidnila a tvářila se jako neviňátko "Hele, ty seš snad můj přítel abych ti říkala naše cíle?" zeptala se ho a založila si ruce.

Karakura
Budovi najednou přesali vybuchovat. Ovšem všechno hořelo, ani déšť co byl to nestíhal hasit. Auta hořela a pípala (alarm) a po silnicích, ulcích, v parcích...no skoro všude se váleli poranění lidé od nejmenšího věku až po ty nejstarší důchodce. Někteří lidé mohli ještě stát na nohou a tak pomáhali druhým. Navíc chtěli se někam schovat, ale báli se, že když se schovaj v nějakém domě, tak ten vybuchne. Byla zima a pršelo. Začala být už i noc...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:03 pm

Shihana Pustila Renu a dosť daleko odenej ustúpila.
Ti nejsi moje sestra Rena.
Shihana sa nanu pozrela takím nenávistním pohledem a sadla si na Kiraru Kirara snou ríchlo odletela.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:18 pm

Ubohá...a slabá...pomyslela si Rena přip pohledu na prchající Shinanu. Rena co tam teď stála a koukala na prchající Shinanu byla opravdu ta ztracená Rena. Rena ale své pocity nikdy nedala najevo, takže se otočila zády a odešla někam pryč...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:28 pm

Shihana si dala dolu náramok čo jej udržiaval reiatsu.
Keď si to dala dolu tak jej reiatsu vitvorilo žltú žiaru a zároven tlakovú vlnu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:42 pm

Rena udělala asi pět kroků a poté za zády ucítila to reiatsu. Nechtěla se svojí mladší sestřičkou bojovat, ale ona je teď toho názoru, že Rena není Rena...Rozhodně jako první Rena útočit nebude, bude se maximálně bránit...Hlavně nedávat najevo pocity!
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:06 pm

Shihana vitvorila z náramka meč z reiatsu .
Meč bol velmi velkí a tak Kirara zestúpila dolu na zem boli sme od Reni asi 50 metrov
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:32 pm

Rena se zastavila. Byla pořád zády k Sinaně a jen čekala. V duchu si říkala, že to co právě Shinana dělá je blbost a nemá to smysl...bojovat s Renou? Jasná prohra!
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:58 pm

Shihana se rozbehla za renou aj z mečom.
Zaútočila nanu a škrábla ju o rameno.Shihana mala v očiach prázdnotu.
(takíto pohlad:https://media.photobucket.com/image/anime/YamiChevonne/Anime%20Girls/anime-girl.gif?o=52
)
A stále na Renu útočila Rena dostala škrábnutí do nohi,boku,a ruki.
Ale po chvíli sa jej pohled zmenil bol úplne iní.Keď si sa zadívala tak bi si mohla videť smútok a utrpení všetkích ludí.(http://ocha.nierchi.net/wp-content/uploads/2008/05/kara3.jpg


Naposledy upravil FARELL(K) dne Wed Aug 26, 2009 8:47 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 8:28 pm

Thykow se díval na malou arrancark usojící před ním. Hmm samozřejěm že nemá důvod mu to říct, ale poedl Rhykowa to vždy sotjí za zkoušku. "Hmm nejsem přátele Arrancarko, ale zatím nejsme ani nepřátelé. Řekni co tu pohledáváte, zajímá mě to. Stejně vám to neuškodí nebo ne? O co vám dje že vám sotjí za to zapálit celé město? Tedy pokdu to děláte vy, ale tipnu si že ano. Hmm a ještě jednu věc, jak jste zařídila že všechna ta dnešní smrt sem neláká hollow? No jen povídej."
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:13 pm

Rhykow
Nees jen pozdvyhla levé obočí a znuděně si oddychla. " Náh, ty seš tak otravnej hmyz! Prostě naše organizace hledá takové kameny a když je všechny posbíráš, získáš nějaou moc a ty kameny se schovávaj někde tady v Karakuře a cokoliv nám bude stát v cestě to zničíme a..." zasekla sea někam se otočila a dívala se určitým směrem. "Sumimasen, ale teď není čas!" řekla celkem vylekaně, člověk by řekl že by i brečela jak se jí najednou leskli oči.

Shinana
Shinana sekala do Reny jak pomatená. Rena se ze začátku nebránila a nechala do sebe sekat. Kolem stříkala krev, která se pak mísla s deštěm. Rena měla štěstí, že ji Shinana nepřesekla nic životně důležitého, ani nic co by ji ochromilo. Poté ale Rena v mžiku zaktivovala i svůj náramek a v ruce se jí zhmotnil meč z těch spirituálních částic (to co používaj Quinci). Rena zastavila další Shinanin útok, " Imouto (mladší séro XD), nevíš co děláš. Momentálně jsi zaslepena pomíjivím pocitem nenávisti, ale abys pak nelitovala toho, že mě možná zabiješ...a život ti nic ani nikdo nevrátí" řekla ledově klidným až chladným tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:07 am

Já a mimo začala sa dosť smiať.A potom mala v očiach smutní víraz.
Vieš ako som trpela keď som ťa nemohla najsť???ale to je už jedno.
Usmiala sa a znovu začala útočiť.
Notak onee-chan prečo neútočíš.???Shihana si pomislela=Tak konečne to skončíme,Konečne pojďem za ťebou onéé-sama(sestřičkoxD)Ale potom si povedala pro sebe a dosť nahlas:Snád sa máš na druhé strane dobře čoskoro už čoskoro prídem zaťebou.Len namňa počkej už jen chviličku.A budeme znova spolu.Usmiala ako bi bola štastná.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:42 am

Shinana
"A víš jak sem trpěla já?" zeptala se tak Rena Shinany, která začla znova útočit a Rena jen odrážela její útoky a sama zatím nezaútočila,"až tě to přestane bavit, tak mi dej vědět"řekla po chvíli ticha Rena, která se doslova ladně bránila XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:34 pm

Shihana pozerala chvíli na nebo ale stále útočila.
Neviem ako si trpela a prečo si trpela vždiť si mala všchno,mala si kamaratov a všetci ta mali rádi neviem prečo bi si mala trpeť.
Shihanino reiatsu sa čo ráz viac a viac zvišovalo.
Lenže Shihana nevedela že má dalšiu moc ktorá je ukritá v sponkách.Meč z reiatsu sa jej zvetšoval ale nebodal ju, stále len ďelala abi ji to len škráblo.Keď sa jej podarilo dať meč Rene pod krk tak ho Shihana dala hned preč.
No tak onéé-chan už to skoncuj.
Shihana dala meč späť a vistrela náruč abi ji probodla.
Ale tu z kapse jej vipadl medailonek a dopadl přesne pred Renu.V medailonku bola fotografia Reni a Shihani ako malé deťi.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 4:27 pm

Hmm tu arrancarku, něco vyrušilo. Rhykow sám necítil nic zvláštního. Zsosutředil se, ale ne všechan reiatsu byla pořád stejná, Dva espadi, jedna další arrancarka, dvě dviná reiatsu, ten půl shinigami a pak oslabené reiatsu třeít espady. Ah tak ona je vlastně zraněná a tahle zelenovláska to teprve teď ucítila. "Neboj se tvoje paní přežije, jenom byla ošklivě posekaná. Tak to dopadá, když si dovolíš na někoho kdo je mnohem silnější než ty."
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:47 pm

Díky Orihime už mi bylo dobře, ale ztráta Garougy mě zasáhla na duši. Jak? Proč? Dyť Garoug anikdy neprotestovala... Stalo se toho moc najednou. Nejdřív Ziu, pak záhada s espadou číslo tři a Ayame, ted sem bez Garougy a k tomu všemu mam ještě ty blbý schopnosti, který mi lezou krkem. Grr... Potřebovala sem si provětrat hlavu. Vyšla jsem z Uraharova obchodu a zabodla sem to na lavičce. Už b yto chtělo pár odpovědí nebo se z toho zbláznim...
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:01 pm

Na poslední chvíli se tomu vyhnul i když ho to trochu škráblo
zasrany kidou
řekl si v duchu a vyrazil napřed prosvištěl kolem něho velkou rychlosti takže ho katanou dost pořezal na boku
de sněj citit hollow až moc a to nemám rád
otočil se teda o 180 stupňů a tím že si tok držel pravý bok neměl krytý levý bok tak to zkusil znovu avšak to vykryl
na to si asi už bude dávat bacha
vto sekundu ještě použil shunpo a oběvil se nad ním
to však zase vykryl ale nečekal že mu dá loket do břicha a tak se taky stalo
nech mě být otravo nesnaš se jí pořád pomáhat
vzletl mnohem výš do vzduchu a letěl směr od Faith reiatasu
jen na mě počkej
a začal se znovů smát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:12 pm

Po tom co mě zranil, tak se hollow bral pořád víc a víc ven a já na něj neměl čas abych ho potlačil. Dokonce už sem neměl ani strach, teď to byla nenávist, nejspíš mě ovlivňoval hollow. Tohle neměl dělat, tohle ne, původně sem snim nechtěl bojovat, ale tohle to ne. Byl dost rychlej, ale já nasadil jedno z mích rychlejších shunp, ale zranění mě trochu zpomalovalo, ale i tak sem ho za chvíli dohnal. Na nic sem nečekal a když sem se oběvil vedle něj, tak sem seknul a zařval Tady máš on se hnal tak tvrdohlavě vpřed, že to ani nečekal a já ho seknul do křídla, hned sem použil shunpo a ustoupil sem. Čekal sem na odvetnej útok a byl sem připravenej uhnout zatim co padal o kus níž, protože nemoh letět s tim křídlem.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 10:42 am

C.C šla za Faith,postavila sa před nu a namírila ruku.
Z ťeba višla taková žltá žiara.Tá žlá žiara bola tak silná že mi z ruki tiekla krv.
tohle si beru späť.začala sa smiať.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Sponsored content





Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura - Nová Organizace!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura City
» Karakura & Soul Society

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: