bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura - Nová Organizace!

Goto down 
+3
FARELL(K)
ShotJon
Suigintou
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:03 am

Tady prosím pokračujte ve hraní v Karakuře XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:11 am

Konečně v relativním bezpečí, ze shroaj sme do toho divného sklepa snesli různé deky a další věci ro přežití, zima tu sicen ebyla lae pro jistotu. Před zavřenou bránou bylyi ještěp ořád opřené gigaie, Tokua a Yoshiho. Snelsi jsme ze zhora i něoc kjídlu, reiatsu nahože bylo jak u blbejch. Vážně šílené. Seděl jsem u Fumiko. Prhlédl, jsem jí ale nejsem žádný doktor, spší ybla jen v bezvědomí. NA čelo jsem jí dal obklad. Třeba se nperobudí dokud celá tahle šílenost nebude za námi.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:22 am

Shihana a Kirara len tak lietali po oblohe keď pri nich vibuchla budova.
Shihana z Kirari spadla ale kirara ji znova zachitila a pak Kirara vzala Shihan za Kisukem Uraharou.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:30 am

Ty rány mě dost znervózňovaly, dokonce snad i děsily. Hned jak sem se nanosili pár věcí dolů, tak sem vlez do svýho gigaie, aby nešlo cítit moje reitsu. Co bude v pořádku? zeptal sem se Petra. Nevypadá to, že by to bylo vážný. doufal sem že bude v pořádku, přece jen nejsem rád když umíraj lidi, kórt když sem se snima seznámil. Doufám, že se tohle nějak vyřeší, kde je sakra ten Urahara?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:34 am

Seděl jsem a díval jsem se na Fumiko. urahara už byl v gigaii. TO je dobře aspoň ho uvidí i FUmiko až se vzbudí. "Nejsem doktor, ale myslím si že je jen v bezvědomí. Podle mě se okolo ní prohnal někdo s mco velkým reiatsu."
**
**
Rhykow toho moc neviděl. Přece ty budovy nebouchají sami od sebe? Zatroleně. Rozhlížel se dál, dokud neviděl u menší hranaté budovy bojovat dvě psotavičky. Byl příliš daleko, ale cítil z toho směru reiatsu té Arrancarky. Hmm příblížese bude je pozorovat. Uvidí se co z toho vyvstane.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:42 am

V bdově(škole) byl opravdu "krutý" boj. Taky Urahara vs. Suigintou...to nemohlo dopadnout nijak vesele. Oba dva si navzájem dávali zabrat. Ani jeden znich neměl v plánu zemřít nebo být jen poražen tím druhým. Chvíli se nic nedělo a v budově byl klid. Najednou ale oknem proletěla Suigintou, byla dcela od krve a hlavně byla naštvaná. Urahara hned vyletěl za ní, aby ji dorazil...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:45 am

Tougasuga Uginaga:
Postaval sem jen před uraharovym kramkem a sledoval to všechno co se děje, Ikdiž stale skrit v Gigai. Jen na momentek sem přestal davat pozor a někdo namě Zautočil, byl sem odražen přimo do Uraharova baraku, protivnik pokračoval a zase velkou silou zautočil (vypadato že ten někdo nepřišel ještě o svoje zanpakuto) Byl sem znova odražen, Tentokrat ale dolu do Uraharovyho sklepeni, Bojoval sem tam se svoji prazdnou zanpakuto jak oživot, Kdiž sem zistil kdo to je jen sem se naněj usmal a začal brat boj trochu važněji,
"Ikdiž sem přišel o čast sve sily, Tak nezapomen stale sem nepřišel o všechno." Vypadalo to že si boj oba uživame.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 11:50 am

Karasu šel sám jednou ulicí všude bylo liduprázdno jeho záda byly trochu od krve ale co víc měl křídla , havraní černá velká křídla
když tak nějakou chvilku šel , po chvíli se zasmál a za ním vybouchly dvě další budovy
Hm měl bych je najít ať si trochu pohrajeme ?
říkal si nahlas pro sebe
co myslíš Ziu ? začal se zase smát
roztáhl křídla a vzletěl do vzduchu
snád najdeme někoho na kom si budu moct všechno vyzkoušet
a rozletěl se směrem k Uraharově krámku
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 12:02 pm

Chce to Uraharu, ten nám snad řekne co se stalo, musim ho najít, přece jen Kameyo a Faith ztratili svý duchy zanpakutou, já sice taky, ale pořád mám v sobě toho hollowa a možná potkám Kusanagi. Musim jít, ale co když se mi něco stane? Najednou někdo spadnul dolů, nevim co je zač ale cejtil sem z něj hollowa to bude určitě vizard jako já a ztratil taky ducha svý zanpakutou, tak se hollow dere ven, nesmí mu podlehnout. Kameyo, Faith a ty velikáne. Postarejte se tu o to a radši běžte někam jinam, támhlety dva sou nebezpeční. Já musim najít Uraharu. vyběhl sem ven a běžel tam kde sem cítil to velký reitsu. Snad to bude Urahara, musí to bejt on, teď by se hodil Tessai, aby udělal nějakou tu svojí barikádu. Najednou sem zahlíd něco na obloze, bylo to ještě daleko, ale vypadalo to že letí tam odkud jdu.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 12:22 pm

Všude byl zmatek, někteří lidé co tu zůstali zoufale volali o pomoc. Bohužel žádní policajti ani hasiči tu nebyli. Boj mezi Suii a Uraharou nevypadal dobře...né dobře pro Suii. Urahara si do ní ještě kopl, takže letěla zběsilou rychlostí k zemi a při pádu si málem vyrazila dech. Musela sem se rychle vzpamatovat a chtěla sem se zvednout, to už ale u mě byl Urahara a držel mi svoji zanpakutou u krku. "To neuděláš...*kašel*...na to nemáš žaludek" ušklíbla sem se a z pusy mi tekla krev. Uraha se podle usmál a opravdu mě nepodříz. Už to vypadalo, že si zasune katanu zpátky do pochvy, ale místo toho mi ji vrazil do břicha, " Máš pravdu, krk bych ti nepodříz, ale tohle udělám klidně ještě víckrát" řekl takovým chladným tónem a odešel zpátky do budovy školy. Já jen nehybně ležela na zemi...Ne! Dělej, vstávej! Ty neprohraješ! Nesmíš! nadávala sem si v duchu...ale nešlo to...už sem ležela v kaluži vlastní krve. Nechápala sem, jak mě mohl zřídit obyčejný shinigami!
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 12:53 pm

Shihana přistála pri uraharovom krámu.
Stoho domu niečo cíťila a tak sa šla pozreť čo sa deje.
Kirara ju niekam viedla.
V dome nikto nebol.
Shihana bola trocha nervózni ale keď niekoho videla že dole niekto je tak aj s Kiraru ostali radči vo vzduchu a dalej pozorovali toho človeka.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 1:21 pm

Urahara cosi měl v ruce (něco jako menší pytel a vněm ještě něco) a vycházel ze školy směrem ke svému krámku a jen doufal, že nebyl ten krámek vyhozenej do povětří...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 1:25 pm

Zase sem byl o kus blíž k tomu reitsu a blíž k tomu na obloze, teď už sem viděl co to je, byl to Karasu, ale měl velká černá křídla. Ježiši co to je? Kde vzal křídla? Nesmí se dostat k ostatním. Hej Karasu pojď sem. Ježiši co to vivádim jestli mě zabije, tak nevim co budu dělat.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 1:35 pm

He ? to je ten vizard
Hodil směrem na něj jeden ze svých mečů , letěl dost rychle
tak se podívame jakej je
potom letěl pomalu dolů
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 1:47 pm

ÁÁÁ sotva sem uskočil, vlastně ani neuskočil, ten meč mě škrábnul do boku. Zatracenej gigai, nemůžu se snim pořádně hejbat. Sice to je jen gigai, ale docela to bolí. vyskočil sem ven z gigaie a začal křičet Co si o sobě myslíš? Takhle házet po lidech meče? Já si chtěl jen popovídat. Podíval sem se na gigai, byl na boku zničenej, ještě že je to nejnovější verze a duši uvnitř se nic nestane. Pak sem šel k tomu meči a vzal ho do ruky. Ták to koukáš co? A teď ho mám já. Byl sem snim dost neohrabanej, přecejen nejsem zvyklej na tak velký meče. A ještě takových tvarů. [i]Ježiš na co si to tady hraju, já nechci umřít, ale musim ho dostat dál od ostatních. Jestli ten meč chceš, tak si ho musíš vzít a začal sem utíkat, ale nepoužíval sem shunpo, jen sem běžel. A byl připravenej uhnout, kdyby náhodou.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 1:53 pm

No tak jo ! pokecame si mě se nechce za tebou běhat
zařval za ním
proč sem si jen na ten meč nepřipevnil lanka, teďka bych si ho jenom přitáhl
o jednu ulici dál vybouchl další dům
musím najit tu dívku , vezmu meč a du ale počkám si co udělá chytrák
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:06 pm

Najednou si chce povídat, nejdřív se mě snaží zabít a pak chce mluvit, to je vážně vůl. Ale má smůlu, teď když mám ten meč, tak se zas nechce mluvit mě. Pořád sem běžel a křiknul sem na něj To máš blbý, že se ti nechce běhat, mě se teď zas nechce zastavovat, takže si můžem promluvit při cestě. Řekni mi třeba co se tady děje. Možná ti pak vrátim ten meč.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:11 pm

Hehe pokud teda nechceš aby sem stebou udělal to samé co ze ziem tak ten meč raději pustíš
zasmál se
a buď si jistej že to de
podíval se jak pořád utiká a neustále se musel usmívat
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:18 pm

Zastavil sem se a otočil se na něj Jak to myslíš? Udělat to se mnou jako se Ziem? Nejspíš si vyhrál váš vnitřní boj ne? Ale on si může počkat na příležitost a dostat tě. Vysvětli mi to a já nebudu utíkat. stál sem a byl připravenej, kdyby náhodou něco udělal.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:20 pm

Hmmm Arrancarka bojovala s mužem v klobouka a prohrála. Musí být hodně silný. Divné bylo že jí nazabil, vypadalo to že má v plánu něco jiného. Také si všiml toho švába toho klučíka, nyní měl ale černá křídla, ta jeho proměna asi už byla kompletní. Přesto jen maličko cítil vevnit v něm dobro, ale ne dost aby ho ušetřil. Kdyyb něco Rhykow ho zabije, ale nesežere. Dost lidí tu má oponenty, Rhykow se divil že to ejštěn epřilákalo nějaké hollow. Vůbec by mu to nevadilo, aspoň by torchu ukojil svůj hlad.
**
**
Dolů do sklepa někdo vpadnul bojvali spolu, ale nás si naštěstí nevšímali. Já na ně radši tkay házel bobek, ale pro jistotu jsem stál mezi ním a děvčaty s Fumiko. Sado se postavil vedle mě kdyby něco. Shinigami byli bez svých Zanaptkou takže byl teď Sado naše nejsilnější karta.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:44 pm

Mlžilo se mi před očima, přestala sem vnmat všechny ty zvuky a bylo mi jedno že vedle mě vybuchujou domy a většinou střepy z oknen se do mě zařezávají. Sui sama!! Máme to! Našli smee to! křičela růžovovláska a běžela za mnou. Sui sama? Sui sama! Vy krvácíte...pak už sem nic neslyšela. Asi sem byla v bezvědomí. U růžovolásky se objevil Grimmjow, en ji vzal za rameno a klidnil ji" Hlavně žádnou paniku, Sui se z toho dostane. Myslíš ze by si dovolila zemřít? Teď když víme, kde ty šutry sou? Radši teď dávej na sebe pozor, Monabel. Támhleten parchant jde taky po těch kamenech" ukázal na Uraharu, kterej zrovna zabočoval do uličky kde má krámek. Mě odnesli do naší děsně tajný skrýše a Urahara cítil ze svého krámku reiatsu, tak to šel prozkoumat. Dole našel vás ostatní, lus ty dva cvoky co bojvali XD "Co tu děláte?! Kdo vás sem pustil?! řekl né moc milým tónem a tvářil se....no taky vážně a né moc vesele
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:07 pm

Shihana odešla z uraharovho krámku aj s kirarou šli prič.
Po pár minutách bola preč.
Kirara začala zúriť.Keď začala zúriť Shihana snej zliezla a podívala sa kto to tam stojí.
Nebol to nikto iní ako jej staršia sestra Rena Mikagi.
Shihana nanu pozerala takovím štastním pohledem.
Slze jej stekali po tváre od štastia že sa Rena vráťila.
A potom povedala.
Onéé-chan(sestričko)
Pomali sa knej približovala.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:16 pm

Rena a Neesa s na něčem dohadovali,když to je vyrušila Shinana. Rena se na ni tak divno-chladně podívala. Shinana?zeptala se bez většího zájmu. Všimla si , že se Shinana přibližuje...asi aby ji obejmula XD "Stůj! Už ani krok...může to být pro tebe nebezpečné" řekla ledově klidným tónem a jen si ji měřila pohledem. Nees vůbec nic nechápala, a radši se do hovoru nezapojovala. XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:31 pm

Urahra nevypadl jako obvykle, očividně teď nemlě čas na legraci a hrátky. Jeho oblečení bylo poněkud odrbané a potrhané a místo své obyklé hůlky měl dlouhý rovný meč. Hmm bylo hedn jasný že je to divnej chlápek.
"Pardon že jsme sem tak vtrhl Pane Uraharo, bohužel tohle je jediný bunkr v celém městě co znám. Slibuju že vám omyjem krev z kamení až bue po všem." řekl jsem mu s malým náznakem sarkasmu. Snad nás tu může chvíli přestát.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:37 pm

Keď si na nu ladovo pozrela tak Kirara skoči predemna a vicerila svoje drápi a tesáki.
Ano som to ja tvoja sestra Shihana nespomínaš si na mna???Kam si to len zmizla?Hladala som ťa rok ale ty nikde.
Shihana už bola skoro pri nej.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Sponsored content





Karakura - Nová Organizace! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura - Nová Organizace!   Karakura - Nová Organizace! I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura - Nová Organizace!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura City
» Karakura & Soul Society

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: