bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura & Soul Society

Goto down 
+4
Kameyo
FARELL(K)
ShotJon
Suigintou
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:35 pm

Tak jo ukaž, já vemu Faith a šel sem k němu abych vzal Faith. No moc se mi to nelíbí, ale Petr má svou hlavu a pochybuju že bysme ho přemluvili a navíc má i pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:36 pm

"Nehraj sa na hrdinu. Posledné, na čo mám chuť je ešte zbierať niekoho mršiny aj v reálnom svete a nejde o to, či sa o seba niekto vie postarať, alebo nie. Ak sa niečo deje, určite si akákoľvek bytosť, čo vníma reiatsu všimla nás. A Gargantu. Prídu tu tak či tak a po ceste by ťa určite stretli a všimli si ťa. Si ako fľak na bielom kimone." Riekne pevným hlasom sledujúc, ako Tokugawa berie do rúk Faith.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:39 pm

Ježiš to je složitý Tak teda Faith vemeš ty Kameyo a zas sem jí podával Kameyo. A já vemu Petra a bude to, ale ať už se hneme. A podal sem Faith Kameyo.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:40 pm

"Tak se proběhnu, už je to stejěn jen kousek. Během jsem u Uraharay za pět minut. A navíc nehodlám se opakovat dkyž vám říkám ať už letíte k Uraharovi. Faith enní dobře, může být i zraněná tak ať se na ní Tessai podívá. A teď už jděte." řekl jsem přísným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:42 pm

Připadala sem si jak zbytečný zavazadlo. Dělaj jako kdybych už nezvládla ani chodit. V duchu jsem začala proklínat Karasa a tu arrancarku, co mi dala schopnosti. Proč zrovna mě? Ani neví, jak mi teď kazej život. Aspon, že sem zatim nic neviděla. Jakmile si mě vzal Tok, tak mi havou zas proběhlo pár obrázků, jak bojuje zas s někym nejspíš ve svém vnitřním světě. Pak si m ězas vzala Kameyo a to už sem se rozhodla o ignoraci svý nový schopnosti. Tak dost! To už stačí! Na pár shunp ještě sílu mam!
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:46 pm

Venovala Tokugawovi veľavýznamný pohľad. Aj za pár sekúnd sa môže udiať katastrofa, nietože ešte päť minút. Chytila Faith na ruky. "Budeme vás čakať. Ak neprídete do piatich minút, idem po vás." Po prvom shunpe, vďaka ktorému sa dostala na strechu najbližšej budovy sa pozrela na Shinigami, ktorú niesla. "Prepáč za komplikácie, ale snažím sa o to, aby bol každý v bezpečí. Nechcem, aby skupina prišla o viacerých členov, ako doteraz." Neurčitý úsmev sa objavil na jej tvári len na krátku chvíľu a behom niekoľkých shunpo boli u Uraharu.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:50 pm

"Leť s nima TOku, já tma buddu za chvíli." Maličko jsem sep rotáhl. Už jsem se cítil mnohem líp. Vyběhla jsem a bral jsem to tudy kudy to šlo. Musím to do těch pěti minut stihnout aby se Kame nezbláznila.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:51 pm

Nebudeš mít na výběr použil sem shunpo a objevil se u Petra pevně sem ho chytil a použil shunpo. Byl sem trochu ztuhlej, tak to nebylo zrovna to nejlepší co dokážu a navíc sebou Petr házel, protože chtěl abych ho pustil, ale já se nedal a za chvilůlku sme byli před krámkem, kde zrovna Kameyo s Faith stáli před dveřmi. A je to usmál sem se.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:56 pm

"Tak za tohel budeš pykat. Doufám že tě aspoň bolí ruce." tohel mě naštvalo. Když jendno uěnco řekn utak to myslím vážně. Ani mě neštvalo, že mě vzal, ale že nešel s děvčaty. Tok useo bčas chová na ránu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 7:58 pm

Promiň, ale když by se ti něco stalo, tak by sem se nechtěl vracet. Stačí mi jedna cesta. Doufám že nám Urahara řekne co se děje, dost mě to znervózňuje. Šel sem ke Kameyo a nabíd jí že vezmu Faith.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 8:04 pm

Bola o veľa kľudnejšia, keď sa za ňou objavil Toku s mätajúcim sa Petrom. "To je v pohode, snáď už toľko prejde sama. Ešte bude mať... preležaniny." Neistý úsmev. Vie, že je to hlúposť, ale tiež by jej to nebolo najpríjemnejšie, ak by sa s ňou jednalo ako s malomocnou.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 8:07 pm

Uh jo já jen aby si jí nemusela nýst ty, už takhle si jí nesla místo mě. tak sem aspoň zaťukal, protože bylo zamčeno.Ještě sem neviděl, že by měl někdy zamčeno, co se to děje? Čim dál víc to je divnější.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 8:31 pm

Shihana kdiž se probudila tak to čo ji praštilo zmizelo.
tak šla prič aj ked bola dosť zranená.
šla zjednou uličkou pri uraharovom krámku a tam spadla na zem.
zem bola plná krve a bolo zomna cítit že namna zautočil hollow a že ten hollow je dosť blízko.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 8:41 pm

Tougasuga Uginaga:
Nahodou sem prochazel kolem Shihani:
"Hmm sakra vy vypadate slečno, Nepotřebujete pomoci?" kdiž to řekl tak ji podal ruku (jsem v Gigai a na zadech mam dvě dřevěne katany
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 8:49 pm

Shihana sa pozrela na toho cizince.
Ruku mu nepodala postavila sa a oprela sa o zeť.
Na tričku mala otlaček hollow ruki.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:01 pm

"Chmm, aspon byste mohla odpovědět a ne mě tak ignorovat Slečno"
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 9:04 pm

Pozrela som sa nanho vražedním pohledem.
........Nie dakujem nepotrebujem pomoct.......
phe sakra čo to malo bejt???
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:14 pm

Najednou ste všichni slyšeli nějaké kroky...spíš dusot. To už se ale objevila Kurosakiho skupina. Všichni byli pěkně pomlácení a celý od krve. Jediná Orihime byla v cajku a jakž takž stíhala ostatní léčit. Najednou se rozpršelo a krev z vás se mísila s deštěm. Bylo devět hodin večer a jediné co osvětlovalo ulice byli pouličná lampy. Ichigo začal útokem brát Uraharovi dveře, "Uraharo otevři! Já vim že tam jsi!!! Uraharo!!" křičel Kurosaki a mlátil do dveří. Najednou ale bylo cítit velmi divné a silné reiatsu a bylo jich hned několik. Orihime mezitím šla léčit Faith a jedna budova vedle vás vybouchla. Všechny okna se prosklely a střepy letěli na vás a v budově začalo brutálně hořet...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:39 pm

C-Co to je? byl sem docela nervózní a rozhlížel sem se všude kolem. To neni dobrý, to neni dobrý. Sotva se vrátíme, tak nás čeká tohle, komu sme co udělali? Co se to děje? Kurosaki jaktože ste tal zmlácený, co se stalo? Chtěl sem vědět co se tu děje, protože takový obrovský reitsu se jentak neobjevý z ničeho, jedině že by to byli arrancaři, ale ty nás nechali odejít, tak co to je. Hej ty starej blázne koukej nás pustit dovnitř, prej tam si. A taky sem mlátil do dveří.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:46 pm

Do kelu do kelu do kelu, čo je toto pri všetkých bohoch?! Pripadala si ako v zle napísanej knihe. Hororovej knihe. Ešte viac hororovej, ako Aizen v ružovej hakame. Ako keby toho všetkého nebolo dosť.... Prídu absolútne domlátení z Heuco Mundo, bez jednej osoby, hľadajú nejakú pomoc a ešte sa udeje aj toto. Nenazývajú to ľudia "Murphyho zákonmi"? Áno, tak to nejako bude. Keď sa dostane do Soul Society, toho Murphyho si osobne v Rukongai nájde a on sa tak trocha porozpráva s ňou a Koi. Očividne ani Kurosaki nemal pojem, čo sa tu deje a prvá osoba, ktorá mu prišla na rozum, že by mohla pomôcť bol samozrejme Urahara. Ten je boh vie kde a oni tu trčia s týmito abnormálne veľkými reiatsu okolo nich. Kto vie, čo to bude... Niečo veľké. A silné. A desivé. Dozaista. Nemajú kde sa skryť, dokonca ani ako kontaktovať Seireitei či prejsť cez Senkaimon. Žiadna pomoc. Nič. Teraz sú už asi naozaj v koncoch. Silne pochybuje o tom, že by skupina bola schopná čeliť niečomu tak... monštróznemu. Inštinktívne jej ruka padla na tsuku zanpakutou. "Urahara tam nie je..." Neprepadala panike. Stanovila jasný fakt. Polohlasne, takmer šepotom. Ale stanovila. Cez búchanie vnímala svoje vlastné zrýchlené hlboké dýchanie, ktoré sa objavilo aj u iných. Napätie. Dalo sa porcovať a vykuchať ako ryba. Žeby... to nebola Karakura?
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:02 pm

Vy jste se už připravovali na nejhorší a sahali po zanpakutou. To ste le zaslechli dívčí smích (https://www.youtube.com/watch?v=ahii3OfAvsI&feature=quicklist → POZOR! jen pro silné žaludky, hold ten smích sem nenašla nikde jinde než na youtube, takže kdo nemá rád krev, ať si ten smích radši jen představí XD)*ten šílený smích*. Najednou se u té budovy oběvili tři dívčí posavy. Ovšem nebylo na ně vidět, byli ve stínu. Po chvíli ale udělali pár kroků vpřed a při aždém kroku těch děvčat se vaše zanpakutou začala chovat...no velmi divně. Začali vás ignorovat, neposlouchali vás a po několika minutách se dokonce zhmotnili, vyplázli na vás jazyky a šli směrem k dívkám. "Yare, yare! Vypadáte poněkud divně" řekla růžovolasá dívka, která byla celkem...odhalená XD To se Kurosaki a zbytek skupiny zděsili, "Kyay!!! (něco jako sakra)! To jsou ony! Já teda padám pryč!!" křikl Ishida a i s Kurosakim kamsi odběhli. "Shinigami, co budete dělat bez vašich zanpakutou?" zeptala se tajemným tónem rudovlasá dívka. Mohla vám na okmažik připomenout tu druhou rudovlásku, která se tam s někým vybavovala....
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:11 pm

Sem se znuděně dival co se tam děje
"To ani tady nebude konečně klid?" řekl sem trochu naštvaně (Ten muj druhej char Joshiro tam neni vubec v okolixD)
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:59 pm

To se mi ale dějou věci. Chvíli klidu mi nedopřejou. Bože doufá mže Fumiko je v pořádku a profesor. NAši shinigami se začali tvářit divně, a Kurosak is tím klukem v bíle utekli. Jen Sado a Orihime zůstal is námi. Orihime léčila Faith a Sado na ní asi dával pozor. Ten smích se mi rozhodně nelíbil a jeho vlastníkovi určitě musí kapat na karbid.
Hmm co to říkali o Zanpaktou. Zajímavé. Tak dobře, zas nějaké holky ale na arrancary nevypadli. Už mi bylo docela dobře, tak snad teDˇbudu moci zse pomoct já. Udělal jsem dva kroky dopředu.
"Hmm takže se něco děje se Zanpaktou?" řekl jsem. "To je ale smůla, ale ne pro mě já totiž žádné zanpatkou nemám a ani ho nepotřebuju." Postavil se trochu bokem připraven kdyby se ty holky o něco pokusili. Tohle ještě bude zajímavé.
NAvíc i bez svých mečů budo ushinigami co k čemu, mají ještě ty svá kouzla a nesjou nejslabší. Ještě nějsme na lopatkách.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 12:16 am

"Oi! Pamatujete si na mě?" křikla na vás zelenovlasá...arrancarka? Ano! Zelenovlasá arrancarka podobná té z HM. Všechny už vyšli ze stínu a bylo je dobře vidět. Všechny měli černo červené oblečení a ta zelenovláska s růžovovláskou měli i ty hollow díry. Takže arrancarky. Ale co byla zač ta rudovlasá? Shinigami nebyla určitě, arrancar taky ne, hollow už vůbec a na to aby byla vizard neměla dvě rozdílné reiatsu....
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 4:41 am

Safraporte zase ženský, já tke hrozně nechci bojovat proti ženskejm. A co tyhlencty zase chtěj, ať už jdou všichni do kelu, já se chci jen osprchovat a jít za Fumiko. Zhluboka jsem se nadechl a zetřepal maličko halvou abyhc se zase probral. Pár hodin spánku by mi taky prospělo. Ta doba co jsem byl v bezvědomí al éčil se nebyl žádný odpočinek.
Hmm tkaže tu zelenou si pamatuej z HM, ta sem dorazila teda hodně rychle, ale ty druhé dvě jsou nové. Jedna z nich je Arrncarka, ale co ta druhá?
"Copak pro vás můžeme udělat dámy? Přecij jen si jako rozmuní lidé můžeme nejdřív promluvit." Zdržovat, zdržovat, zdržovat. Každá pomoc může dorazit, Oriihime se odstane dál s Faith. HCce to prostě koupit čas.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura & Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura & Soul Society   Karakura & Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura & Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Soul Society
» Soul Society - Vznešené rodiny
» Karakura City
» Karakura - Nová Organizace!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: