bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Soul Society

Goto down 
+2
Faith
Suigintou
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSun Jun 21, 2009 5:46 pm

Shinigami začnou hrát zde (ale nemusí, nejste nuceni Razz)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSun Jul 19, 2009 5:28 pm

Seireitei

Yamamoto si nechal zavolat všechny kapitány a pod-kapitány, aby jim sdělil jednu důležitou informaci. Když se všichni sešli v 1. budově 1.divize, Yamamoto spustil, Obdrželi jsme určité zprávy, že Aizen má něco v plánu a chce do Karakura City vyslat nějaké Arrancari. Proto budete vysláni i vy, někteří, abyste zjistili, co budou chtít zjisi ti Arrancaři...popřpadě je zneškodněte, jenomže nevíme, jaké tam pošle. Jestli Espadu nebo jen nějaké jiné, co do Espady vůbec nepatří. A po vás chci, aby ste se sami rozhodli, koho do Karakury vyšlete. Až vyberete někoho ze svých divizí, dejte mi pak vědět..řekl Yamamoto a pak ještě řekl cosi nepodstatného. Kapitáni se vrátili do svých budov a horlivě přemýšleli, koho by poslali do Karakury Very Happy (koho asi že Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:03 pm

Jako každý jiný den, seděla na stromě v kasárnách 8. divize xD přemýšlela o nesmrtelnosti chrousta a nevšimla si více-kapitánky Nanao. ehhmm, ehmm odkašlala si více-kapitánka. Faith sebou trhla. Potřebujete něco? vykoktala. Kapitán by s tebou rád hodil řeč. řekla a odešla od stromu. Faith okamžitě seskočila a běžela ke kapitánovi.Co potřebujete, kapitáne? vtrhla jsem do místnosti bez zaklepání. Faith, půjdeš do světa lidí, máme zprávy, že se tam brzo objeví Arrancaři. oznámil jí téměř bez emocí. Hai řekla úplně v klidu, zvedla se a odcházela z místnosti.Dej na sebe pozor. slyšela ještě kapitána. Vyšla z kassáren směrem k bráně...
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:21 pm

Nanao donno ti ještě stihla popřát taky hodně štěstí, a prej ať se vrátíš živá a zdravá cherry . Vstoupila si do brány a prošla jí a do světa lidí. Tam si se ojevila nedaleko jedné budovy (škola) a už na tom místě kde si byla si mohla cítit aši přítomnost (další příspěvek do Karakury XD)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 10:30 pm

Po hodině :
Ziu ležel na svém oblíbeném místě tři kroky severně od stromu který byl hned vedle kanceláře 8. divize a přemýšlel. věděl že ho zavolali už před deseti minutama ale mu se prostě nechtělo. A nebo potřeboval někoho kdo by mu pomohl vstát ? když už konečně vstal a viděl v okně vice-kapitanku jak si prokřupuje prsty tak raději přidal do kroku když došel dovnitř neviděl tam kapitána
škoda sním jediným se dá dobře pokecat podíval se na vice-kapitanku Nanao a řekl tak?
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 10:36 pm

Nanao se na tebe mračila asi jako na kapitána XD Pak si jen poposunula brýle a řekla ti, Okamžitě půjdeš do Karakura City. Dostali sme zprávu o tom, že tam řádí dva Arrancaři. Faith už tam dávno je ( je ze stejný divize jako ty XD) takže ji jdi radši na pomoc..opět si posunula brýle a pořád se na tebe mračila a jakoby svým pohledem říkala, Jestli se někde držíš, tak si mě nepřej cherry ( Další příspěvěk do karakury XD)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:55 pm

vyšel z brány a protáhl
aa konečně doma, faith na hlášeni zajdeme později ja du teďka lehnout
zamířil si to na své oblíbené místo a posadil se tak aby vice-kapitánka nemohla vidět s okna sedl si díval se na nebe přitom usínal
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 3:01 pm

Usmála jsem se. Vylezla jsem na svůj oblíbený strom v kasárnách a sledovala jsem mraky, klidně bych tam dokázala sedět celé hodiny. Mraky se maj, nikdo jim nerozkazuje, nikdo je nebuzeruje. Povzdechla jsem si. Doufam, že kapitán to pochopí až mu to někdy řeknu, lhaní nesnášim...
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 3:48 pm

probral se s velkým řevem dychal opravdu nahlas a byl vystrašený
oklepal se a šel směrem ke kanceláři 8. divize
měl bych ještě najít tu Faith
hey ! začal řvát
okamžitě poď se, Faith nehce se mi tě hledat
slyšela to?
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:00 pm

Úplnou náhodou jsem na tom stromě usnula, pak mě probudil něčí řev a já jsem se jako obvykle rozplácla dole na zemi. (poslední dobou se mi to stává nějak často ^^)Zvedla jsem se a podívala jsem se kdo je za tím vším řevem a koho asi pošlu na oběžnou dráhu. Před kanceláří stál Ziu a koukal na mě jak z jara. Rozesmála jsem se a došla jsem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:14 pm

ehm , mám mluvit já nebo ty ? nebo oba ? zívnul si mlaskl a poškrábal se za uchem
he ?
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:15 pm

Náhle se otevřeli dveře a v nich nanao dono XD divně se na vás dívala a pak jen chtěla vědět, co se stalo a co ste zjistili
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:18 pm

Nejspíš ty, já neumim lhát. Přiznala jsem. Kapitán by hned poznal, že se něco dějě a to by nebylo moc dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:19 pm

O vice-kapitanko vy ste tady ?
díval se na ni dost zvláštně
o ni se mi právě zdálo a byla moje žena to byl děs
udělal takovej falešnej úsměv a čekal až začne mluvit faith
vice-kapitanka je tvoje žena s ženouja budu mluvit s kapitanem
řekl tiše
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 4:39 pm

Potřebovali by jsem mluvit s kapitánem. Oznámila jsem jí a nahodila jsem andělskou tvářičku xD. Více-kapitánka si nás přeměřila pohledem a beze slova nás zavedla ke kapitánovi. Už vidim, jak nás vyšle zpátky.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 5:36 pm

Zdravím vás kapitáne
kapitán jenom zvedl hlavu a zamával rukou
Když ste nás vyslali do světa lidí , potkali sme tam dva arrancary , esspadu
č.3 a č.4 byli silní , ale navzájem sme se dost zranili poté jě někdo zavolal a vrátili si zpět

Podíval se na Faith a pk zpátky
arrancari byli silní jejich útoky později a ještě jedna důležitá věc
Unesli dívku je to má chyba , dovoltemi abych ji šel zachránit po krátkém volnu tady v soul society
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 11:44 am

Kapitáne, částečně je to i moje vina, dovolte mi jít taky. Mrkla jsem po Ziuovi a čekala na reakci kapitána. Yare, Yare. Tak dobře, ale ještě si to promyslím a pak vás zavolám. Řekl s úsměvem. Přikývla jsem na znamení souhlasu a vyšla jsem z kanceláře. Asi pudu trénovat bankai...
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:03 pm

tos nemusela , možná bys tam ani nemusela jít ,teď už budeš muset
podíval se na ni a docela dost vážně se tvářil
no teď máme docela volno takž já du dělat co mi de nejlíp a to asi ležet
měl bych jít trénovat
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:10 pm

Ale já tam chci jít. Založila jsem si ruce. No nic, já du trénovat. Pomalu jsem odcházela s kasáren, potřebovala jsem mít na trénink klid. Zastavila jsem se až na mýtině. Tohle je jako dělaný. Vytáhla jsem zanpakuto z pochvy. Jak to provedu? Grr, kdybych si pamatovala aspoň něco z akademie, takhle sem jak amatér... Posadila jsem se na zem, zvedla jsem hlavu k nebi a odmítala sem se hnout a začít trénovat. Nechtělo se mi.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:18 pm

Když ste oba odešli, začali Shunsui a Nanao probírat tu cestu do Hueca Munda.
A proč že tam chtěj jít? ptal se Shunsui. To Nanao nasadila takovej vraždíví pohled a odpověděla XD
Protože nezabránili únosu jedné dívky, která by mohla být nebezpečná...pokud ji nějak Aizen využije.
Shunsui na to jen kývl hlavou a Nanao sepsala hlášení od vás a běžela stím ke kapitánovi 1.divize, který začal přemýšlet, koho všeho pošle do Hueca Munda XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:26 pm

Hmm nemam ským trénovat
zatvářil se dost kysele
že bych si nakonec fakt lehl, nebo trénoval sám
podíval se na nebe
kašlu na to du si lehnout
lehl si do trávy a čuměl na nebe
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:42 pm

Než ste si stačili nějak opočinout či si potrénovat, přiletěli k vám pekelní motýli se vzkazem:
Kapitán 1.divize rozhodl, že do Hueca Munda osvobodit dívku Orihime Inoue ze spárů Aizena Sousukeho půjde celá 6.divize, 8.divize a 10.divize plus kapitán 11.divize, Zaraki Kenpachi a další dva z jeho divize ovšem podle jeho výběru XD Brána do Hueca Munda se otevře přesně za dva dny!
A frr! motýl odletěl XD To ste mohli slyšet různé zvuky buď radosti (z budovi 11.divize, Zaraki se radoval, že bude mít konečně rozcvičku XD) nebo jen nějaký řev XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:43 pm

Zůstala jsem sedět, i když motýl odletěl a pozorovala sem nebe.Už bych, ale opravdu měla začít trénovat, ale nechce se mi. Jenže musim dosáhnout bankaje. Jaj,(xD) to je hrozná situace. Vydrápala jsem se na nohy. Hmm, co mam asik tak dělat, když si nepamatuju, jak se to trénuje? Rukou jsem přejela po čepeli. Že by? Zeptala jsem se sama sebe. Zkusit se má všechno. Zhluboka jsem se nadechla a probodla jsem si břicho Garougou. Pak se začalo něco dít, obejvila jsem se někde úplně jinde, ale stále to byla mýtina. Garougu sem neměla zabodlou v břiše, ale normálně jsem jí držela a přede mnou stál obrovskej dvouhlavej vlk. Čtyři vlčí oči pozorovaly každý můj pohyb. Garougo? Nadzdvihla jsem obočí. Trefa, nečekala jsem, že to uhodneš. Prapodivně promluvil vlk. Bankaje dosáhneš, když mě porazíš. Odpověděla na mou nezodpovědnou otázku. Ale ty nemáš zanpakuto. Špitla sem. Proč myslíš, že se menuju Garouga? To znamená tesák dvojvlka ne? Zeptala se a vycenila tesáky.


Naposledy upravil Faith dne Sat Jul 25, 2009 9:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:46 pm

paráda du si procvičit bankai ale nesmí mě nikdo vidět
odešel do opravdové díry kde by nikdo nikdy nepřišel
tak jo procvičíme si to
po dlouhe době co Karasu
dem na to
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 10:07 pm

Bojovat s Garougou nebyla žádná sranda. Přece jenom dvě hlavy a dvakrát tolik tesáku než u normálního vlka. Čtyři nohy větší rychlost, musela sem se hodně snažit, abych aspoň něco málo z jejích pohybů přečetla. Schytala sem pěkné škrábanec do boku. Zaskřípala jsem zubama. Jestli tohle nedam, tak se k ničemu. A vrhla jsem se do útoku. Tesák yGarouga můj útok opět zablokovala. Poodskočila jsem do zadu. Jestli je tohle všechno, co dokážeš, tak bankai nejspíš nezískáš. Poznamenala na můj účet. Koukej něco vymyslet nebo seš v háji. Napomenula sem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soul Society Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura & Soul Society
» Soul Society - Vznešené rodiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: