bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Soul Society

Goto down 
+2
Faith
Suigintou
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 7:56 pm

Vstal
No, tak fajn už mi to začína vadit jak mě ty holky vždycky ukecaj
povzdychnul a podíval se na nebe
tak mě veď
podíval se ji do očí a potom i jinam na jejim těle
(xD)
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 8:04 pm

xD Zrovna, když sem se to chystala zabalit a jít sama. Poťouchle sem se usmála a vyrazila sem zpátky do Seireitei se Ziuem v patách xD. Zejtra se de do Hueko Mundo... Povzdychla sem si a zabočila sem do první hospody, co sem uviděla.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 8:16 pm

když sem tam vstoupil poznal sem pár lidí tvářil sem se že je neznám a snad pochopili že na ně nemám čas
Pochodoval sem za faith a čekal kam půjde
když sem se podíval na jeden stůl viděl sem tam jednoho známeho
chytl sem faith za ramena a otočil sem sní o pár stupnů na jinou stranu
tam pudeme
a usmál sem se
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 8:23 pm

Pokrčila sem rameny nad jeho chováním a odešla sem do kouta k prázdnému stolu. Nejsíš to byl nějaký známý, nu což, řešit to nebudu. Pousmála sem se. Zejtra Hueko Mundo... doufam, že nepotkam Ayame... Povzdychla sem si a podívala sem se Ziuovi do očí. To tu budem sedět takhle potichu?
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 8:30 pm

když seděl naproti ni podíval se po okolí
jeden,dva,tři možná že si an mě nevspomenou
no, Hey šefe ! nějaké drahé saké
potichu heh po pár sklinkách
usmál se
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 8:42 pm

Usmála sem se. Když myslíš. Stále sem se mu dívala do očí. Na co si připijem? Zeptala sem se ho. Rozhlídla sem se po okolí. Huh, žádnej známej tu neni. Uchihtla sem se.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 9:38 pm

no a tak pily a pily dělali si srandu s okolí až to vadilo dost lidem
veděl že za chvíli to přestane někoho bavit ale to nevadí
doufám že dneska dojdu domů ? a ona doufám že tam dojde
kolik je vlastně hodin ?
párkrát se spletl když to vyslovoval
a vypil další a zase nalil
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 9:50 pm

Rozesmála sem se. Huh, to se ptáš tý pravý. Pousmála sem se a hodila sem do sebe další. Už dlouho sem se takle nenasmála. Zamyslela sem se. Jestli to takhle pude dál, tak mi ráno bude teda pěkně blbě, ale co... Smála sem se svým vlastním úvahám. Možná, že bych už fakt měla jít, zejtra nás čeká cesta do Hueka Munda. Povzdychla sem si. Já už asik pudu. Zvážněla sem a můj úsměv pohasl.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:00 pm

podíval sem se na ni
skus se prvně postavit prosím ?
zasmál se
postavila se sama a v pohodě
mám jit stebou ? nebo to zvládneš protože já bych možná potřeboval
nahlas se zasmál a ještě spadl na zem
ou
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:18 pm

Já to zvládnu, ale de o to jestli to zvládneš ty. Rozesmála sem se. A pomohla sem mu na nohy. Heh,tak to asi sám nedáš, co? Zeptala sem se ho. Jako tenkrát v Karakuře sem okolnostmi byla dunucena ho podepřít a vyrazili sme. ^^
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:25 pm

stejně si tak říkám že sem toho vipil dva krát více
udělal velice zamýšlený pohled
ne ! ja si sem jistý že sem toho vypil dva krát víc
stále ji přesvěčoval a tlačil ji tam samé blbosti
víš že chroust je .....
byl však přerušen že už to ví , zatvářil se dost smutně a dál šel
fajn šoupni mě někde nebo pokud víš kde bydlím a budeš ignorovat bordel rád bych abys mě hodila do postele díky
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:35 pm

Grr... Povzdychla sem si. Víš o tom, že většinu věcí, co si mi teďkon řek sou absolustní kraviny? Pousmála sem se. Konečně sme se do potáceli ke kasárnám 8.divize. Huh,já nemam páru, kde ty bydlíš. Pokrčila sem rameny. To docela dobře dopadlo, nemělo by to bejt spíš obráceně? Zamyslela sem se.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:39 pm

No tak všude zaklepeme a zeptáme se jestli tam náhodou nebydlím ? rozumíš mému briliatnímu nápadu ?
zasmál se a už se chtěl vrhat na klepaní faith ho chytla a vypadala že dost přemyšlí
nad čím tak dumáš deme !
zavelel ale stále nikam nemohl
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 10:56 pm

To je teda brilantní nápad takhle v noci. Tobě z toho chlastu snad vymřely už všechny mozkový buňky. Zvedla sem oči v sloup. To mi neřikej, že už ani nevíš, kde bydlíš? Zeptala sem se nevěřícně. To je úžasný, co snim teď budu dělat? Heh, pohodim ho tu a ať si dělá, co chce... Ale to zas nemůžu... Povzdychla sem si.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 11:02 pm

no tak ja nevím
jenom dělal různé ksichty tvářil se různě divně
dělal s jazykem divné věci a choval se jako opice
dal bych si ještě sklenku
bacha ! kapitán zařval fakt nahlas
faith se jenom zlekla podívala se a on se jenom smál
skočila na to
a dal se tam smál jako pako
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 11:11 pm

Zaskřípala sem zubama. Tohle už je trochu moc! Zhluboka sme se nadechla a poslala sem ho na letecký výlet. Baka! Najdi si to sám! Zavrčela sem a vyraila sem ke svýmu pokoji. Grr... a má to blbeček! Moje trpělivost má taky svoje hranice...
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 11:18 pm

heh je ta zlá
ale to je na ni hezký
začal se tam smát a popadat za břicho
postavil se na nohy
ale jo de mi to
postavil se jako největší king a řekl
stejně nevím kde fakt bydlím
začal se smát
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 01, 2009 11:26 pm

Celou cestu sem drtila všemožný nadávky mezi zubama. Co si o sobě vůbec myslí blbeček jeden?! Zavřela sem za sebou dveře a zhluboka sem se nadechla, abych se aspon trochu uklidnila. Ale mě se nechce spát... Povzdychla sem si a sedla sem si na zem.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Aug 02, 2009 9:29 pm

Jako už mnohokrát jsem ztratila pojem o čase a seděla s kapitánem Shunsuiem a Nanao až do setmění. Ještě jsem se ujišťovala o té akci v Hueco Mundo a pak se i s kapitánem domluvila, že také půjdu. Trochu mě ale překvapilo, že s tím dělal takové drahoty, jako bych byla marod či co, no to je teď jedno, hlavní je že to dovolil. No moment, teď by Saké asi nešlo, jestli už zítra otevírají průchod, nemám čas ani na lehký tréning. Hm, zajdu se Matsumoto omluvit. Běželo mi hlavou, takže jsem zamířila k budově 10. divize, kde už jsem slyšela Matsumoto. Ta už se válela venku a dva Shinigami z její divize jí pomáhali na nohy. "Jak tak koukám, už máš dost. Hm, Rangiku san gomen, popovídáme si někdy jindy, zítra mě čeká další mise." Omluvila jsem se a odešla. "Heh, Hinamori?" Slyšela jsem ještě za sebou Matsumoto, která díky Saké měla problém poznat, kdo jsem. Já se jen pousmála a vrátila se do doja 8. divize. Tak dvě tři hodinky jsem cvičila jak se svou Zanpakuto, tak pak venku i Kidou. Okolo deseti večer už jsem byla zpět na svém pokoji, kupodivu byl v budově 8. divize klid, to bylo asi tím, že se každý připravoval na zítřejší cestu do Hueco Mundo.
Mezitím Faith došla do svého pokoje, to bylo hned po tom, co pomohla Ziovi, hold Saké, to se nesmí podceňovat. Faith se příliš nechtělo spát a i kdyby si šla lehnout, vzápětí by ji vyrušil ten šramot. U okna jejího pokoje se ozýval zvláštní zvuk, jako by se někdo dobýval dovnitř!
Návrat nahoru Goto down
http://midi-chan.blog.cz
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Aug 02, 2009 10:17 pm

Jestli to seš ty Ziu, tak si mě nepřej! Zvedla sem se a přešla sem k oknu. Nasadila sem otrávený výraz a zaposlouchla sem se. Heh? Zas ticho? Prapodivné ticho mě přinutilo přijít blíž k oknu a otevřít ho. To je přece... Co tu sakra chce?!
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Aug 02, 2009 10:24 pm

Zvědavost ti nedala a tak jsi vzápětí otevřela okno, koho ale nevidíš? Tedy prvně jsi ucítila nezaměnitelnou vůni Saké, pak byl slyšet šramot a vzápětí ti do pokoje doslova vpadl Ikaku, em pěkně ožralý Ikaku. Potácel se po pokoji a mumlal cosi o boji, Bankaii a své plešce. Byl jaksi mimo, takže neměl ponětí, co to kecá za perličky. Netrvalo to dlouho a Ikaku se svalil na tvou postel. Usnul! To už byl venku slyšet známý hlas. "Ikaku! Ikaku, kde jsi?" Volal Yumichika a prohledával při tom každý keř a každou skulinku, jenže co teď s Ikakem ve tvé poseli? A vtom se to stalo, někdo zaklepal...
Návrat nahoru Goto down
http://midi-chan.blog.cz
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Aug 02, 2009 10:32 pm

Dneska už moje trpělivost byla u konce. Opět sem zaskřípala zubama. Copak tu pořádam pařbu nebo co?! Zeptala sem se a dala sem Ikkakovi pěstí na probuzení. Yumichiko! Poď si pro něj! Houkla sem z okna. A vydala sem se ke dveřím. Kdo zas otravuje? Ještě k tomu takhle pozdě... Než sem otevřela ještě sem si prorupala prsty, kdyby to byl náhodou další opilec.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 4:40 pm

Když sem došel domu lehl sem si na postel a přemýšlel
to zas bude bolet hlava
slyšel jak se nedaleko dost řve a tak nohou zavřel okno a snažil se usnout
přemýšlel o tom jak to bude zítra
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Aug 03, 2009 5:04 pm

Otevřela sem dveře. Přijďte ráno. Houkla sem a zabouchla sem tomu neznámému před nosem. Nestarala sem se o to, kdo to byl. Yumichiko s Ikakem už byli v trapu. Oddychla sem si a zavřela sem okno. Konečně klid. Zalezla sem do postele. Zejtra mi zas bude blbě. Proč sem se vůbec chodila vožrat? Kdyby mě náhodou zabili? Hm... To se nestane.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Aug 04, 2009 3:23 pm

Dost tak přemýšlel možna že se mu trochu kouřilo s hlavy
hm asi bych se měl no jo ja vím , ale až zitra
zavřel oči a šel spát
ránp když vstal se najedl vzal si zanpakuto a šel směrem kde měla bydlet faith trochu nevěděl a tak se zeptal jednoho kolemdoucího
když tam došel zaklepal potom zaklepal ještě jednou
ona snad není doma ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soul Society - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura & Soul Society
» Soul Society - Vznešené rodiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: