bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Soul Society

Goto down 
+2
Faith
Suigintou
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jul 26, 2009 11:35 pm

Poté co dokončil svůj tréning šel spátky do kanceláře
zeptám se ho jak získal dvě zanpakuto , vždycky sem chtěl použivat dvě v boji ,tím bych se naučil i perfektně používat moje zakřivené meče
podíval se k nebi a dál šel směrem do kanceláře
doufám že tam kapitán bude potkat vice-kapitánku a nemysli na to !
vešel dovnitř a vice-kapitánka tam nebyla kapitán ležel na stole a odpočíval
Kapitáne?
Kapitán se zatvářil dost kysele
Hm sem připraven na budoucí misi
ještě by to bylo nějak moc práce a kapitán by stoho taky neměl radost
díval se taky na něj jako že se hodně diví že něco takového říkam já
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 8:59 am

Má dvě hlavy, chtělo by to dva meče... Pomysela jsem si při dalším nepovedeném útoku. Když nechceš zaútočit ty, tak půjdu já. Řekla s úplným klidem Garouga a rozběhla se na mě. Mohla jsem být vůbec ráda, že jsem se ubránila. Jestli to takhle půjde dál, tak bankaje asi opravdu nikdy nedosáhnu. Pomocí Shunpa jsem odkočila trochu stranou, abych si to všechno mohla v klidu promyslet. Nenašla jsem žádnou slabinu, ale nějakou mít snad musí. Každej jí má! Garouga zůstala stát na místě a pouze mě pozorovala. Jsi naivní. Nespoléhej na sílu svého meče, ale na svojí. Ten věčný klid v jejím hlase mě začal štvát. Na svojí vlastní sílu jo? Nu což, všechno se má zkusit. Rozběhla jsem se na ní, těsně před ní jsem změnila směr, shupo mě dostalo za ní a svojí milou zanpauto sem poslala na letecký výlet.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 9:05 am

Když ste vy dva trénovali, asi ste si nepovšimli, že do budovy 8.divize dorazila z jeddné dloooouhé mise 3.členka, Midori Hana XD Jelikož si Nanao Midori oblíbila, tak byl v budově osmé divize kapánek hluk XD
Mdori chááán!!! Vítej zpátky doma!!!!! Tak honem povídej co se všechno stalo!!!! Hlášení dáme až později, teď tvoje zážitky!!!! začala vyzvídat Nanao dono XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 11:23 am

Už sem tréninku měla plný zuby. Bankai si sice získala, ale co ještě nějakou techniku? Nebo ti prozatím stačí jedna? Zeptala se mě Garouga. Pro dnešek mi stačí jedna. Improvizovala sem, neměla sem už sílu ani se zvednout, pár ošklivejch škrábanců sem měla. Fajn. Takže pro dnešek sis vedla dobře až na ten začátek, ale porazila si mě. Usmály se na mě obě její hlavy. Oplatil ajsem jí úsměv, pak se opět začalo něco dít, okolí ztmavlo a já sem ležela na břiše. Když se všechno začalo opět rozjasňovat, Garougu sem měla v ruce, v neuvolněné formě. Všimla jsem si. že pode mnou je krev. Posadila jsem se. Tak tohle sem kapku nedomyslela. Nasadila sem otrávenej výraz a sledovala jsem svoje zranění. To byl taky nápad, zabodávat do sebe zanpakuto. POvzdychla sem si a vyškrábala sem se na nohy a pomalu sem odcházela do Seireitei.
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 1:58 pm

Konečně zpátky. Běželo mi hlavou, konečně jsem po měsíci hledání Hollow a Arancarů byla zpět v Soul Society. Zbývalo už jen podat kapitánovi Shunsuiovi hlášení a bylo to. Sotva jsem ale vešla do budovy 8. divize, už se ke mně přihnala Nanao. "Ah ohayou, Nanao san." Usmála jsem se na Nanao, ta hned začala vyzvídat, copak jsem dělala, jak bylo a podobně. "Ale nic, bylo to stejné jako minule. Najít těch pár Hollow, sem tam nějaký Arancar, ale nemám si na co ztěžovat. Lepší tohle než třeba potkat někoho z Espady. A co tady? Co kapitán?" Odpověděla jsem a mířila do svého pokoje s Nanao v patách.
Návrat nahoru Goto down
http://midi-chan.blog.cz
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 2:26 pm

Všichni sme děsně rádi, že si se vrátila, ale rovnou k věci. Espada byla v Karakuře a unesli nějaké děvče. 4.členka Yoshino Faith a člen Ziu totiž žádali, že se chtějí vydat do Hueca Munda pro to děvče.....začala Nanao informovat Midodri co se tu dělo apod. XD To už tě Nanao vedla ke kapitánovi, kde byl Ziu...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 2:37 pm

Doplížila sem se do kasáren, zalezla sem do svého pokoje a hned jsem si zavázala ránu. Asi bych měla jít za kapitánem, znervózňuje mě ta zpráva. Pomyslela jsem si a celá rozmlácená jsem se vydala do jeho kanceláře. (^^)
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 2:48 pm

když vešli do kanceláře kapitán si okamžitě sedl na křeslo a dělal že mi dává příkazy. Já se jenom podíval a když sem viděl vice-kapitánku tentokrát s úsměvem
hm asi dneska nebude nic chtít
podíval sem se na osobu která šla sní byla to třetí členka
potom tam přišla i Faith
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 3:22 pm

Pomalu sem se plížila ke kanclu. Jaj, to sem dopadla. Pomyslela jsem si. Musel ajsem se na chvíli zastavit a vydechnout. Rána mě příšerně pálila. Myslim, že na pár dní vynecham trénink. Postoupila jsem o dál o pár kroků. Já sem tak šikovná! Celou cestu do kanceláře sem drtila nadávky mezi zubama. Ostrá bolest stále neustupovala. KOnečně jsem došla do kanceláře. Ziu tam už byl, vypadalo to jako by teprv před chvílí přišly více kapitánka a třetí členka. Údajně byla na dlouhodobý misi. Vůbec jí neznam budu doufat, že to nebude nějaká barbí. To by mi ještě scházelo. xD
Návrat nahoru Goto down
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 27, 2009 5:17 pm

Pozorně jsem poslouchala vyprávění Nanao a nechtělo se mi věřit, co zase Aizen dělá. To už jsme vešly do kapitánovi pracovny, kde byl i Ziu a vzápětí přišla také Faith. Vypadala poněkud zbídačeně, tedy spíš pomláceně, trochu starostlivě jsem na ni mrkla a pak už poslouchala kapitána a Nanao, kteří my osvětlili tu záležitost s únosem. "Chápu, schválil vrchní kapitán Yamamoto tu záchranou misi? Pokud ano, začal už sestavovat záchraný tým? A pokud ne, proč odmítl?" Zajímala jsem se hned a čekala, co se dozvím.
Návrat nahoru Goto down
http://midi-chan.blog.cz
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 3:06 pm

Kapitán neměl asi ani chut něco říkat tak sem začal
Vrchní kapitán tu misi schválil posilá tam celou 6.divizi, 8.divizi a 10.divize plus kapitána 11.divize, Zaraki Kenpachi a ještě dva s jeho divize brána bude otevřena za dva dny
podíval sem se na ni a potom na kapitána
mohu jít?
kapitán přikývl a tak sem se šel najíst
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 3:14 pm

Všichni začali odcházet. Počkala sem až odejdou a začala sem. Kapitáne, dosáhla jsem úrovně bankai, ale nevím jestli budu mít ještě sílu trénovat. Každopádně do Hueka Munda půjdu. Řekla jsem tím svým bezemocionálním tónem a vyšla sem z kanceláře, no spíš sem se vypotácela. Tak to bych měla, teď už se dát jenom do kupy. Nasadila sem otrávený výraz a vylezla sem na svůj oblíbený strom a pozorovala sem nebe. Rána mě bolela stále stejně, ale neřešila jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 6:40 pm

kdyz dojedl.....
asi bych měl jít trénovat
když šel cestou uviděl na stromě Faith
furt tam sedíš jednou stoho stromu spadneš
a šel dál směrem kde rad ležel v trávě
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 6:49 pm

Proč bych padala? Nejsem stejný poleno jak ty! Křikla sem na něj.Spadla jsem zrovna nedávnou, poslední dobou padam ze všeho. Proč mam věčně smůlu? Projelou mnou ostrá bolest. Seskočila jsem dolu a do plžila jsem se k sobě do pokoje. Sundala sem si obvaz a znovu jsem si umyla ránu. Zavázala jsem si to znova. A šla jsem o5 ven, na strom jsem už radši nelezla, ale sesunula sem se pod nim a dala sem si šlofíka xD
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jul 28, 2009 10:45 pm

vstal a šel směrem do svého pokoje, sedl si na postel a vzal si do ruky svou zanpakuto
co mám udělat abych měl dvě zanpakuto , co karasu ?
hodně trénovat , ty mi to asi neřekneš viď
položil meč vedle postele
podíval se na něj a povzdychnul si
v huenco mundo to bude zlé hlavně faith a ayame , Aizen a tak dále
podíval se na strop
s dvěma zanpakuto budu mnohem silnější, v jiné situaci bych to neřešil ale tu dívku unesli kvůli mě
zavřel očí a začal meditovat ale nemohl
neustále na to musím myslet, vnitřního klidu asi nedosáhnu
a taky musím myslet ještě na něco
vydechnul
hm netuším jak získat dvě zanpakuto a karasu mi to bud nechce říct a nebo to opravu neví
takže kapitán , ale toho nechci zatěžovat stejně bych to do huenco mundo nestihl pokdu teda není nějaký rychlý způsob
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 10:47 am

Probudili mě paprsky slunce, zamžourala sem a lekla jsem se. Poslední dobou usínam na dobrejch místech! Spražila sem se a zvedla sem se. Začal jsem se protahovat a v zádech mi opět hnusně ruplo. Už zas... POvzdechla jsem si a nasadila sem otrávenej výraz. zašla jsem do svého pokoje a vyměnila jsem si obvaz. Už to vypadá líp, ale když pudu trénovat mohlo by se mi to zhoršit. Vyšla jsem ven a vylezla jsem na strom. Mam jít trénovat, nemam jí trénovat... Rozhodování bylo těžký...
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 8:41 pm

Urahara ma pusťil do soul society ale ja som sa tam neviznala a tak som niekoho hladala.
Len tak som prochazela ťema miestmi a hľadala som pomoc
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 3:22 pm

Bola som unavena a tak som si sadla pod strom ale to som si nevšimla že nanom niekto sedi.Pochvili som sa zadivala na nebo.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 3:43 pm

Pudu, nepudu, pudu? Zapřemýšlela jsem jestli mam jít trénovat nebo ne. Měla bych, ale nechce se mi... Co se to se mnou jenom děje?! Před pár dny bych se ani nerozmýšlela, ale teď... Povzdychla jsem si a zadívala jsem se na mraky. Tak jo, za chvíli půjdu.. Rozhodla jsem se. Zarazila sem se a podívala jsem se pod strom. To je tamta! Co tady u všech ďasů dělá?!Zeptala sem se sama sebe. Hej ty! Co tu děláš?! Seskočila jsem ze stromu přímo před ní a čekala sem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 4:16 pm

Keď si čakala na odpoveď ja som použila shumpo a objavila som sa zaťebu(xD)
Hľadam Yoruichi.Poslal ma Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 4:29 pm

Yoruichi? Tak s tim ti nepomůžu nemám páru, kde je. Pokrčila jsem rameny, když jsem se otočila.Už je čas, řeklo se chvilku... Povzdychla jsem si. No nic. Já du trénovat, tak se měj. Řekla jsem otráveně a pomocí shunpa sem se opět dostala na tu prapodivnou mýtinu, kde už jsem jednou trénovala xD
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 4:39 pm

phe pousmala som sa a už som bola preč.behala som len tak po strechach ked tu som si spomenula na stareho kamarata Toushira tak som sa vidala zanim.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 4:50 pm

jen tak ležel v posteli
možná bych měl jít vymyslet nějaký plán
ale na to sem příliš lenivý řekl si nahlas a zasmál se
postavil se na nohy a rozhodl se projít
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 4:53 pm

Len tak som hladala Hitsugayu Toushira.
Nikde nebol ani živej duše.Len tak som prochazela uličkami ked tu som zbadala Ziu rýchlo som sa schovala(za dom) a uzavrela svoje reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:08 pm

vydechnul
hey, vylez doteď sem cítil jak sem deš měl sis schovat reitasu dřív
zařval za sebe a šel dál
měl bych jít za faith, stím plánem by mi možná pomohla
otočil se a šel nevšímal si ničeho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Soul Society - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura & Soul Society
» Soul Society - Vznešené rodiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: