bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Soul Society

Goto down 
+2
Faith
Suigintou
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:12 pm

Z pozadi som nanho zakřičela .
hej ja nejsom kluk.zakřičela som nanho naštvane a višla a bola som predňím.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:17 pm

no možná ne to bys musel mít důkaz
nahlas se zasmál
musím jít chlapče otočil se za ním a šel dál směrem k Faith
určitě ji to naštve a bude chtít zaútočit
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:20 pm

Odpovedz my na jednu otazku chlapče!!!xD
usmiala som sa a vďaka shumpu som bola predňím.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:23 pm

použil shunpo a oběvil se za ní
proč tak zbytečně plýtváš síly
tak co chceš ?
zeptal se tiše ?
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:29 pm

Kďe najdem Toushira alebo Yoruichi???Keď som to dopovedala rychlo som sa sklonila a podrazila som mu nohi aby spadol dolu na zem.Keď spadol dolu vitahla som díku sadla som mu na brucho a díku som mu dala pod krk a usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:35 pm

Dal si jenom ruce za za hlavu a usmál se
nevím kde je najdeš, holčičko
to se děla, podrážet nohy ostatním ?
jen tak klidně dál ležel ale potom ji vyrazil dýku s ruky
musím už jít pohrajeme si jindy mrkl a šel dál
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:38 pm

Postavila som sa a usmiala sa.
Hmmm ja nejsom holčička.
Aňi bi si sa nenazdal a už som bola preč.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:40 pm

Na mýtině sem zabodla Garougu do země. Achjo. Povzdychla jsem si a toužebně sem se podívala na nebe. Proč se mi nechce poslední dobou nic dělat? Pohled sem zastavila u Garougy. Fajn, Garougo. Můžem zas trénovat. Nadzdvihla sem obočí a čekala sem. Místo zanpakuto stál dvou hlavej vlk. Já už myslela, že nepřijdeš a budu to muset zopakovat. Poznamenala sem otráveně. Vážně chceš trénovat? Může se ti to ještě zhoršit a v Hueko Mundo tě pak porazí ten první koho potkáš. Ten ledový klid v jejím hlase mě namíchnul. Musim trénovat! Stejnak mě porazí kde kdo!Zavrčela sem. Tohle je jeden z důvodů. Faith, sakra seber se! Tohle nejseš ty... Napomnula mě jedna z jejích hlav. Cože? Co to zas mele? Jak, že to nejsem já? Nadzdvihla sem obočí. Musíš se vzchopit! Vždycky si měla sebevědomí na rozdávání a teď je bod bodem mrazu... Zamračila se na mě druhá hlava. Nasadila sem otrávenej výraz. Dobře, pokusim se. Obě hlavy se na mě usmály a v ruce se mi objevila katana. Tak začnem! Oznámila mi a řítila se na mě plnou rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:48 pm

Došel ta a viděl faith jak bojuje s dvouhlavým vlkem
tak tohle je podoba jeji zanpakuto
sedl si tam a díval se jak bojují
určitě si mě všimla, ale mě to nevadí
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 5:57 pm

Zarazila sem se. Ziu! Co tu chce?! Tesáky Garougy mě škrábly na boku. Zaskřípala sem zubama. Dej mi chvilku. Houkla sem na vlka. Prohlídla sem si zranění. Grr... No to je úžasný to, abych přestala. Hodila sem na Ziu vražednej pohed. Jedno shunpo a dostal pěstí. Koukej, jak sem kvůli tobě dopadla! To, abych to zabalila... Zavrčela sem, zabodla sem katanu do země a opřela sem se o ní.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 6:04 pm

chytl si tvář a podíval se na ni
víš Faith ty seš tak milá až to bolí
postavil se
nemáš si mě všímat, nechápu že tě má přítomnost tak vyvedla s míry že si se nechala škrábnout , he?
přišel sem probrat stebou budoucí plán
musíme si něco přichystat do huenco mundo
jenže sem tak lenivéj že mě to samotného nebaví
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 6:13 pm

Plán? Co chceš jako plánovat? V životě sem tam nebyla a nevim, jak vůbec fungujou moje techniky a ty tu se mnou chceš probírat plán? Nadzvihla jsem obočí. Nebaví? Spíš se ti to nechce ani vymýšlet. Já si tady budu namáhat mozek a ty tu budeš určitě jenom lenošit ostatně jako vždy. Povzdychla sem si. Garougo, já to balim. Houkla sem na vlka. Katana o kterou sem se opírala zmizela a místo vlka tam ležela moje zanpakuto. Došla sem k ní a lehla sem si do trávy. Jo Ziu, děkuju za lichotku.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 6:51 pm

přikývl hlavou
hezké je to nebe dneska viď
podíval se na nebe
doufám že to v huenco mundo vyjde
máš v plánu bojovat s ayame ?
zeptal se ji
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 6:56 pm

Vytřešila sem oči a sedla sem si. Už jsem ti říkala, že já s ní bojovat nebudu. Řekla sem tiše a zvedla sem hlavu k nebi. Vždycky je hezký. Pvzdychla jsem si a podívala sem se mu do očí. To si sem přišel jenom kvůli tomuhle? Opět jsem nadzvihla obočí.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 7:02 pm

Keď som našla Yoruichi zavedla ma do ňejakej jaskiňe bola dosť podobna tej pod Kisukeho kramkem.
Povedala som jej očo de a tak ma začala cvičiť ale dosť tvrďe.Ako aj u ichiga aj u mňa vivolala moji zanpakutou. Zanpakuto zmizela a objevil se velki ohniví pták.
Ja som odskočila bokem a tak začal boj.Pozvedla som meč čo ležal vedle mňe a postavila som sa do bojovej pozice.Vipustila som reiatsu a začala som utočiť.Nedaleko som zaciťila dve rozlične reiatsu.Pozrela som sa dozadu a ptak ma tym svojim zobakom klovel do břicha a ja som odleťela do skali.Keď som narazila v pusi my viprska krv.
sakra čo sa oňe zajimam??,pomislela som si a postavila som sa na nohi.Použila som shumpo ale ptakovi sa nedalo priblížiť.Moje reiatsu sňím aňi nepohlo.Ptak začal vipusťovať svoj oheň.Ked ho vipustil vzniklo stoho tornado.Ja som sa nanho len tak pozerala.Ohen my neublížil ale odhodil ma dosť ďaleko že som aj uviďela Faith a Ziu.
Keď som leťela náraz bol taki silni že som spadla nazem.Bolo to dosť počuť.Pták začal leťet zamnou.Začal namňa znova útočiť ja som nestačila útočiť ledva som sa ubráňila.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:27 pm

Ne nudil sem se , chtěl sem vymyslet ten plán a tak
vzhlídl k nebi
co teď mám dělat nudím se, poraď
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:33 pm

Ty se umíš i nudit? Rejpla sem si a poťouhcle jsem se pousmála. Já se teďkon taky momentálně nudim. Pokrčila sem rameny a zvedla sem se. Asi se po dlouhý době pudu vožrat.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:41 pm

hm šel bych stebou ale nechce se mi asi tady budu jenom ležet
pousmál se
je to celkem fajn místo i když se to nezdá
no jo ale budu se tady nudit strašně
zavřel oči a byl potichu čekal co řekne faith
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:45 pm

Keď som sa postavila začala som uťekať na ten sper kde je Faith a Ziu.Za kopcem kde som bola som sa postavila a pták znova utočil.Ja som ho chtela seknuť ale netrefila som sa a tak ma dosť znova odhodil pred skalu kďe boli ty dvaja.Keď som narazila do skali skala sa rozdrťila a ja som viplivla krv.Vypusťila som ešte viac reiatsu ktore by trocha ovlivnilo aj vice-kapitana.Spadla som na zem oprela som sa o zanpakutou a snažila sa postaviť bola som dosť pobitá.Ptak prileťel zamnou pristál před vámi dvoma a zmeňil sa na ľudsku podobu.a začala hovoriť.Hej tak stavej lebo se nenaučiš nič.Dievča povedalo a znovu se zmenil v plameneho ptaka. ja som sa postavila a usmiala som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 8:52 pm

Podivila sem se. Cože? On se nechce jít vožrat? To je nějaký divný... Zamyslela jsem se. Divim se, že se ti nechce. Poznamenala sem. Popravdě sem doufala, že se mnou půjdeš, nerada se vopijím sama. Otočila jsem se. Kos-Mos tam právě bojovala s nějakym ohnivym ptákem. Další člověk, co trénuje? Odevzdaně sem pokrčila rameny, nevšímala sem si boje a čekala sem, co mi poví Ziu.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 9:13 pm

nerada piješ sama jo kdo ví, co kdybych se hodně ožral a pak dělal blbosti
ignoroval že se tam prolítavala kos-mos a dál měl zavřené oči ruce za hlavou
však víš jak mě naposledy ten uraharův chlast střískal i když tady to není takove strašné
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 9:18 pm

Nahodila sem orbit úsměv. A ty si myslíš, že já blbosti nedělam? Založila jsem si ruce. To se ode mě necháš prosit? Zeptala sem se s malinkou nadějí v hlase. Co to zas vyvádim? Proč vlastně chci, aby šel? Asi sem se fakt zbláznila...
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 9:33 pm

otevřel oči a podíval se na ni pousmál se a zase je zavřel
víš že se od té doby co si potkala ayame dost usmíváš a už nejsi takova tichá
kdysi si byla takova tichá možná že se mylím ale změnila ses
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 9:42 pm

Moc sem se nezměnila je to spíš návrat ke svému starému skrytému já. Jinak děkuju za upřímnost. Usmála sem se. Pudeš nebo se mam jít teda vožrat sama? No, ikdyž sama asi nebudu...Zamyslela sem se. Ziu pojď, bude sranda. Prosím, smutně koukám. xD
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 10:36 pm

vraťila som sa do jaskinňe a začal tvrdí boj na život a na smrt.
ďalej vam nepovim len to že stale bojujem.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Sponsored content





Soul Society - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soul Society   Soul Society - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soul Society
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Karakura & Soul Society
» Soul Society - Vznešené rodiny

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: