bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura City

Goto down 
+5
Faith
ShotJon
HoLoW
FARELL(K)
Suigintou
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
AutorZpráva
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:27 pm

Sakra zapominam na čas Zamyslel sem se a vtu chvili sem slezal rychle po žebřiku dolu za ostatnimi
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:31 pm

"Rokubantai, čiže šiesta divízia." Zdalo sa, že tento chlapík má síce veľké ústa, ale aký je v boji? Kto vie, či bude mať čas robiť babysitterku hneď niekoľkým ľuďom. Rozkazy síce zneli jasne - dostať sa k Orihime Inoue a priniesť ju späť. To, čo bude na ceste tam... tak to už je asi vo hviezdach. Pravdepodobne narazí na oveľa silnejších protivníkov, ako len bežní Hollow... Arrancar. Espada. Tou háveďou sa to tam bude priam hemžiť. "Každý je taký silný, aký chce byť. Stačí v to len bezpodmienečne veriť."
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 2:40 pm

To sou moudrá slova. To si budu pamatovat. a díval sem se na ní s úctou ve tváři. Nechceš se zatím někde posadit? Třeba tady a ukázal sem ne pěkný kámen a ještě sem na něj položil svou mikinu. Proč sou všechny takový, to je určitě tim reitsu co ze mě cejtěj, nevědí co sem zač a ani se nedivim, žádnej shinigami ještě neviděl vizarda, teda kromě Kurosakiho, ale o tom to nevědí.
Takže 6. divize jo? Neni tvůj kapitán náhodou Kuchiki a zástupce Abarai? zeptal sem se.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:22 am

Seděl jsem o kus dál a leštil revolver. Přišel ke mě Tessai a chvíli sjem si povídali. Potom se na mne podíval řekl mi ať se začnu soustředit na okolní Reiatsu. Zavřel jsem oči a vnímal okolí. Jasně jsem cítil Uraharu, který se soustředil na bránu, potom byl vedel mě Tessai. Tokugawa byl cítit zvláštně, ale měl asi stejně jako Yoshi gigai, tedy to umělé těl oco mi o něm na začátk uYoshi pověděl. U Urahary stála ta modrovlasá dívka, její reiatsu prakticky nebylo cítit. A nakonec tu byla ta Shinigami z nějaké té třetí divize.
Tessai se na mě podíval a prohlásil, "ty máš velkou výhodu. Jelikož ty sám máš minimální reiatsu, když zrovna nemusíš používat své schopnosti tak se můžeš plně soustředit na cizí reiatsu aniž bys musel držet na uzdě i to své."
Hmm zajímavá úvaha. "Díky tomu je těžké mne vycítit zatímco mám lepší možnosti vycítit ostatní?"
"Ano, je to tak, ale zatím jsi vskutku v cítění reiatsu pouhý novic takže i s touhle výhodou jsi pozadu oproti ostatním tady, nicméně si z toho nci nedělej a dál svůj talent rozvíjej."
"Děkuju ti Tessaii."
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 4:45 pm

"Presne tí." Kto vie, čo teraz robia? A prídu do Hueco Mundo, aby vypomohli počas záchrannej akcie? Už len samotný shikai Kuchikiho-taichou by vedel dozaista skoliť hneď niekoľko silnejších nepriateľov. Bankai zatiaľ nevidela v priamej akcii, no určite musí byť veľkolepý - veď už len samotné prvé štádium je dychberúce, no zároveň desivá a krásne. Dúfa však, že príde aj Renji. Ten svojou náturou dokáže mnoho, ak nie so samotným mečom. "Vďaka, radšej postojím." Nebol v tom náznak žiadneho nepriateľstva - iba fakt, že väčšinu času presedí nad strážou Ichiga, keď polku dňa presedí v škole počas normálnych týždňov. Z myšlienok ju vytrhne známy hlas. "Kameyo-saan, namiešal som ti špecialitku." Prekvapene sa pozrie Uraharovým smerom, ako od neho letí strieborná fľaštička strednej veľkosti, maximálne tak s obsahom pol litra. Okolo hrdla bola obtočená červená stuha dostatočne dlhá na to, aby si ju vedela dať okolo pás. "Huh?" V cuku letku ju chytí a venuje pohľad najprv jej a potom Kisukemu, ktorý sa zoširoka usmieva. "Máš to na niekoľko špeciálnych nábojov. Veď uvidíš." Zazubenie sa zmenilo v tajomný úškrn a jeho oči zakryl tieň čiapky. Potom sa otočil a ona len naďalej sledovala, ako otvára bránu. "Ď-ďakujem." Bolo všetko, čo bola zo seba schopná vyjachtať.


Naposledy upravil Kameyo dne Sat Aug 08, 2009 5:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 5:17 pm

Postojí jo? Hmm to nevadí. Podíval sem se co jí to Urahara hodil. Co to je? A jaký náboje? Byl sem docela zvědavej, ale nechtěl sem se ptát, stejně by mi nejspíš neodpověděla.
Viděl sem jak se Tassai sklonil k Uraharovi a něco mu pošeptal. Najednou se Urahara narovnal a řekl nám, že brána bude brzo otevřená a že jednotlivé divize dorazí do 30 minut. Usmál se a zase pokračoval v otevírání brány.
Podíval sem se na Petra Aha leští ty svý zbraně. Podle toho co řikal sou pěkně silný, ale já dávám stejně radši přednost zanpakutou, přece jen sme s Kusanagi docela dobrej pár. usmál sem se a hned potom sem zase zvážněl, protože sem přemejšlel o tom slibu co sem dal Petrovi Jen doufám že se nikomu nic nestane, přece jen když tam jdou i čtyři kapitáni, no ale Espady je stejně víc. No to je jedno, skusim na Petra dohlídnout. Znovu sem se podíval na Kameyo a přistoupil k ní. Jednou sem tě tady v reálném světě zahlíd, máš tu často mise? snažil sem se s ní navázat konverzaci, kterou by tak rychle neukončila.
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 8:19 pm

Pousmála sem se. Objevili sme se někde na okraji Karakury. No to je úžasný. Odsuď opravdu nevim kudy. Nasadila sem otrávenej výraz. Jeho se nemá cenu ptát, stejnak to vědět nebude. Heh, ale za poku sto stojí, páč já fakt nemam páru, kde sme. Podívala sem se na nebe. Nevíš náhodou kudy k Uraharovi? Podívala sem se na Zia.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 8:28 pm

tak se poptáme , ty si holka jo vlastně
placl se do čela a uplně mu sklesl úžas
takže skus vycítit jejich reitasu seš vtom lepší než já
podíval se na stranu a popošel pár kroků dál
urahary,těch dvou divnej typků nebo nějakého shinigamiho kterej by nas dovedl aspoň k parku
zavřel oči a čekal sčím vyleze faith
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 8:33 pm

Hmm... přesně tohle sem mohla čekat. Povzdychla sem si a začala sme se soustředit na reiatsu v okolí. Mám ho! Sou tam ty divný týpci, že by šli taky do Hueka Munda? Zamyslela sem se a mlčky sem se vydala za jejich reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:00 pm

a tak sem teda následoval faith plně sem důvěřoval jejim smyslům protože mě se nechtělo párkrát sme se stratili dostali sme se na dost zajmavá místa a když už sme došli před krám
no dobrý
usmál sem se na ni a viděl její naštvanej kukuč
nemrač se víš jak to ženám nesluší ,ještě když sou krasné to škodí fakt hodně
vešel tam a rozhlídl se
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:16 pm

Zatvářila sem se uraženě. Hmpf... příště si to budeš hledat sám. Vstoupila sem do obchodu. Nikde nikdo. Nadzdvihla sem obočí. Tušíš, kde budou? Tady jaksi nikdo neni... Podívala sem se na něj a stále sem měla uraženej xsichtík xD
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:25 pm

"hele mame naštevu vypada to na ty 2 shinigami předtim" Oznamil sem kdiž sem vycitiljejich reitsu v okoli
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:34 pm

někdo nás určitě ucití o to se neboj zatím bych si dal nějaké lízatko
Urahara jich tu bude mít hodně
šel a hrabal se tam všude možně jako by byl doma hlídal si pečlivě přichozí lidi
tady je
zařval vytahl rozbalil a dal do pusy
nechceš taky ?
usmál se na faith.
je fakt dobrý
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:41 pm

Někdy mi vážně připadá, jak malý dítě. Poťouchle sem se pousmála. Heh, zajímá mě, co ti na to poví Urahara. Podívala sem se na něj opět s tou uraženou tváří. Doufam, že Urahara se tu objeví brzo. Ach ta škodolibost. Lehce sem se pousmála, vypadal tak komicky, když měl to lízátko.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:47 pm

Uplně tam citím chuť jahody , je to božská chuť a skvělá sladkost myslím že mi to zato stojí
dál ho cucal a díval se po celé místnosti
hele faith
řekl tiše a tajemně a zároveň tak vážně naklonil se ji až k uchu a řekl
pokud chceš lízatko stačí říct má jich tam fůru
postavil se dál a díval se naprosto vážně
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:54 pm

Usmála sem se. Dík, nechci. Jahody nemam zrovna v oblibě. Povzdechla sem si. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna on bude krást lízátka. K mému velkému překvapení sem si ho začala prohlížet. Heh, nevypadá špatně. xD
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 10:54 pm

Slyšel sem že de urahara. Lízatko sem dal do obalu a položil na stůl tak aby si toho nikdo nevšiml
Uraharo ještě předtím než budeme mluvit o akci musím si stebou promluvit
odvedl ho stranou dál od ostatních
Chtěl bych se zeptat, co shinigami musí udělat aby měl dvě zanpakuto
a dalo by se to stihnout do huenco mundo popřípadě tam ?
tuším že sněma bych byl mnohem silnější
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:21 am

Kousla sem se do rtu, abych se nerozesmála. Ti dva se tam o něčem začali bavit, tak sem přistoupila k oknu. Podívala sem se na nebe, bylo zataženo. Povzdychla sem si. Už i to nebe je zatažený... Co já budu dělat než ty dva se vykecaj...
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 11:13 pm

Zdalo sa, že človek so zvláštnym reiatsu, ktoré si všimla už predtým, než vstúpila do obchodu - teda prítomnosť niečoho iného, podobného tomu, čím je Ichigo - sa snaží neustále rozviť konverzáciu. Nemala práve chuť na diskusie. Je presne ten typ, ktorý, keď je nervózny radšej strnulo stojí a všetko pozoruje s kamennou tvárou, narozdiel od niekoho, kto musí preberať všetko od A po Z, len aby jednoducho niečo preberal. Potrebuje rozprávať. S kýmkoľvek. O čomkoľvek. Je to také "vypustenie pary" ešte pred veľkou šou. Možno strach, že sa niečo stane. Z neúspechu. Z toho, že je šanca, že sa niekto nevráti. Nie, nie že by bola bezcitná. To nie, ba naopak. Ona to len neukazuje. V divízii je takých mnoho. Obzvlášť Renji musí niečo bľabotať a neustále sa hádať či škriepiť. Časom sa na to zvykne. "Iba jednu jedinú misiu, je však dlhodobá. Bližšie informácie ti však, bohužiaľ, poskytnúť nemôžem." Venuje mu úsmev, teda... aspoň pokus oň. Prítomnosť dvoch Shinigami niekde v obchode si všimol snáď každý, kto mohol cítiť reiatsu, avšak iba jeden z shinigami reagoval a Urahara, ktorý zatiaľ prenechal otváranie brány Tessaiovi, zamieril hore do obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura City - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 24 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura City
Návrat nahoru 
Strana 24 z 24Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Similar topics
-
» Karakura & Soul Society
» Karakura - Nová Organizace!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: