bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 1.mise - Záchrana Orihime

Goto down 
+6
Faith
Kawarasi
FARELL(K)
ShotJon
Karasu (Ziu)
Suigintou
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:55 am

Hmm takže on je rebelka. Zajímavé. "Hmm takže tvůj tvůrce. Pokud já vím Aizen arrancary nevytvořil jen jim sundal masku. Spíš jim pomohl, ale vytvořit? To je trochu silné slovo, Aizen není bůh. Ale vidím že ty nejsi na tom otrokáři závislá. Proč neodejdeš? Je psousta msít kde se schvoat, ej ntady v Huecu Mundu, určitě tkaová msíta budou i v Soul Society. Měla by jsi odejít, protože až s vámi Aizen skončí a nebude vás Arrancary potřebovat tak vás prostě zabije, nebo zajistí, aby jste nepřežili. A únosu tvé nové hračky nerzhoduji já, to se musí rozhodnout Shinigami. Já jim pouze pomůžu odejít z Hueca Mudna, protože sem nepatří."
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:08 am

Jen sem si Vasta Lordeho změřila pohledem " Utéct? Připadám ti jako nějaká posera? Navíc já už nějaké své plány mám. A jo, jsem spíš výtvor..,Zkusim ti to nějak vysvětlit. Ještě než jsem byla já, byla jiná arrancarka s číslem tři, jenomže ona chtěla asi Aizena zradit a to se Aizenovi nelíbilo, tak ji chtěl nějak potrestat. No, vím že si protrpěla svý a pak na ni Aporro s Aizenem dělali pokusy a do jejího těla dostali mě...Já byla ještě nějaká duše ve zkumavce a když tu blondýnu zabili, do jejího těla vložili mě. Ovládla sem její tělo, zblond vlasů sem si nechala udělat své bílé a mám někdy pocit, jakoby ta blondýna ještě byla a chtěla zpátky své tělo, ovšem na to už nemá dost sil a zjistila sem, že se jí můžu hrabat ve vzpomínkách a tak....ale to je teď jedno, bohužel teď musím Karasa ohlídat, aby ho ti shinigami neodvedli. Co se týče Las Noches a té holky...za těma bych vás klidně odvedla XD Ale mé fracciony si pohlídám, ikdyby mě to mělo stát život a já se života jen tak lehce nevzdám. Dost dlouho sem byla jako duše ve zkumace a teď když mám tělo nehodlám hned zemřít!" začala sem se tam rozkecávat a po očku sem sledovala ostatní
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:15 am

Aha tak proto byl také cítit zajíamvě. Jako by z ní šl idvě vůbně najednou. Hmm zjaímavé, Aizen ej opravdu krutý a zvrácený. Jednou bude muset zamřít a jediné co Rhykowa mrzelo, že není dost silný, aby to bylo jeho rukou. A co se Arrancrky týče, ať si dělá co chce. Ať má jakékoliv plány, Rhykow by se nedivil kdybyo nich už Aizen dávno věděl.
"Hmm dělej co chceš arrancarko. Já jsem tu dnes na neutrální pozici. Co semezi vámi stane na tom mi pramálo záleží. Nemám nic proti tobě ani proti Shinigami, můj spor leží s Aizenem, ale to tobě může být jedno."
**
**
Už mi bylo trochu líp, ale na pohmatání jsem tma měl ještě hlubokou ránu, aspoň sjem už mohl mluvit. Tend ivný Hollow teď mluvil s Arrancarkou. Kameyo vypadala, poněkud napjatě a Toku se mračil. Jak to sakte ten vasto-lorde myslel s tím půl-hollowem?
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:22 am

"Jop, to bude nejlepší, každej ať si dělá co chce..." založila sem si opět ruce a to se zamnou objevili dve různá reitasu. Najednou se vedle mě objevil Grimmjow a před sebe shodil na zem Orihime v poutech! "To už získal její schopnosti?" zeptala sem se polohlasně Grimma. Ten jen kývl a tvářil taky tak poťouchle. Hold asi taky jako Karasu toužil po boji. "Vemte si tu holku a mazejte pryč!" okřikla sem shinigami a po oku sem hlídala Karasa, aby se u něj někdo neobjevil, nesvázal ho a hurá sním do SS XD Nees už taky nechala boje s vizardem a objevila se u mé levé strany xD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:25 am

Snad jí uposlechnou. Bylo to zábavné sledovat, ale Rhykow by byl radši kdyby už odešli. Asi pak sicep ůjde za nimy a bude je sledovat, zajímá ho co budou dělat. NAvícj estl iza nimy třeba pošle Aizne nějaké slabší Arrancary, Rhykow je bude moci sežrat.
Poodešel kus dál a otevřel Gargantu ústící do jednoho parku v Karakuře.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:28 am

Potichu sem se zeptal Kameyo Vezmeme jí a pudem? co? Ziu to dlouho nevydrží všechno sem to řek s chladem v hlase, abych zapůsobil na Kameyo. Doufám že řekne že pudem zpátky do Karakury. Tohle už je nebezpečný další espada, to mi chybělo.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:28 am

Podíval se na momentalní situaci
he? takže už to mají
postavil se a rohlédl
došel až za sui a řekl ji tiše tak aby to neslyšeli
teďka asi pudou po mě budu se tedy chovat rozumně
po male pauze řekl
nemůžu ještě bojovat, stačí sice už málo ale ještě ne, pokud si chceme užít víc srandy pošleme je domů ať si tady přivedou víc lidí
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:33 am

"Tse"pousmála sem se nad Karasovými slovy "Jestli po tobě půjdou, tak to se asi živý zpátky nedostanou" poznamenala sem taky polohlasně. To už Grimmjow pustil Orihime, která byla ještě zmatená z toho všeho a běžela za vámi záchranáři...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:49 am

Pohľadom prešla po všetkých. Väčšina v dezolátnom stave. Arrancarka určite nenechá Ziuho len tak odísť. Orihime už majú... a... nechať ho tu bude možno menšie zlo, ako keby pri jeho prinavrátení malo zomrieť viac ľudí, ako je potrebné. Nie, kvôli jednej osobe sa nemôže riskovať život celej skupiny. Ziuho možno dostanú späť... riadenie má síce stále Karasu, ale vždy tam niekde v hĺbke musí byť aj Ziu, nie? Treba ho odtiaľ len dostať... čo najskôr. S posilami. Snáď Seireitei bude ochotné spolupracovať viac, keď ide o Shinigamiho, nie ľudskú priateľku Ichiga. "Berte ju, odchádzame." Venovala krátky pohľad Karasovi. Stratená ovečka. Poľutovaniahodná. Ľútosť mu však nepomôže predrať sa na povrch.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 11:59 am

TAkže deme? Uf to sem si oddych, už aby sme byli pryč. Kdyby sme měli vzít i Karasa, tak bysme museli bojovat se dvěma espadama. Konečně deme zpátky. Podíval sem se na ostatní, Chad pomáhal Petrovi, a Kurosaki šel s tou holkou. Došel sem až ke Gargantě a stál sem tam a posílál vražednej pohled na toho hollowa.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:04 pm

Takže konec. Konečně, ale nelíbilo se mi že by jsem tu měli Zia nechat. Ale v našem stavu, jsme neměli jakoukoliv šanci s tí mteď něco udělat, určitě by jsem enporazili tři arrancary a ještě k tomu Zia. na to asi opravdu nemáme. Poděkoval sjem Sadovi a šel k Faith a pomohl jí na nohy. Už mi bylo celkem dobře, akorát jsem by lmaličko zesláblý kvůli ztracené krvi.
Drž se ziu pomyslel jsem si. Drž se. Pak jsem se pomalu vydal ke protálu. K čemu sakra tenhl zatracenej vejlet byl?
**
**
Rhykow se podíval na muže před sebou. Dívla se na něj rozčíleně, což vůbec nechápal. Vždyť mu Rhykow nic neudělal. "Co se děje půl-hollowe?" zaptal se Tokugawy se zájmem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:12 pm

Když se mě zeptal, tak sem přestal s tim pohledem. Nejsem žádnej půl hollow, možná v sobě mám jednu duši navíc narozdíl od shinigamiho, ale ta mi slouží, já jí porazil, teď mi jen půjčuje sílu. řikal sem to trochu potišejc, protože to ostatní nemusej vědět. Já bych ho nejradši zabil, ať už zmizí. A přestaň mi tak řikat, nemusí to vědět každej. A co mi na tobě vadí? To je moje věc.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:16 pm

Rhykow tnovu dnes zalitoval, že nemá ústa, tkerými by se mohl smát. Dlaší zajímavý človíček. Jak asi ovládl hollowa? Zajímavé. Rhykow by si ho rád vzal aby ho mohl studovat,ale nechtěl riskovat hněv vranní paní. Hmm shcválěn jestli by Rhykow mohl někdy tkahle ukrást duši shingiamiho a pak jí používat jako sílu navíc.
"Tak si tedy běž tajnůstkářský půl-shinigami. Někdy si tě najdu a povís mi jak jsi ovládl Hollowa."
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:18 pm

"Práve ti prakticky zachránil život, tak makaj, Toku." Vcelku prísny hlas. Strčila do Tokugawu, aby láskavo pohol kostrou. Väčšina sa už zberala. Otočila sa na Vasto Lorda. "Ďakujeme." Tentoraz bol úsmev úprimný. Nehraný. Ihral vďakou a štipkou láskavosti, úcty. Snáď nebude mať príliš veľké problémy za to, že im otvoril portál do materiálneho sveta. Možno ak by mu niečo naozajstné hrozilo, zostala by. Necítila totižto, že by bolo správne nechať ho tu napospas Aizenovým psom. Že by oni odišli na jeho úkor. Bol síce Hollow... ale... kedysi človek...
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:22 pm

Krásný úsměv. Hmm byl oto zajíamvé znovu cítit emoce. Vranní paní je v něm budila velmi silně. Začal skoro litovat, že už není člověk, ale tu dobu už si ani nepamatoval. Asi by to ani nedokázal být zase člověk i kdyby bylo možné jedním se stát. "Není zač vranní paní." odpověděl jí. "A nashledanou."
Nechal gargantu otevřenou po čase se zavře sama a pomocí sonida zmizel. Sám nechtěl riskovat, že by se na něj arrancaři vrhly. Určitě by jednoho nebo dva z nich vzal sebou ,ale za to mu to nestálo.
**
**
Uf hlavně že to je za námi. Šel jsem k portálu a popdíral jsem Faith.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:23 pm

No jedno máme společný, to musim uznat, oba nemáme rádi Aizena, ty kvůli tomu že tě studoval, a já kvůli tomu, že na mě dělal pokusy, aale jestli chceš podrobnosti, tak to si budem muset popovídat jindy. usmál sem se. No teď když je dál od Kameyo, tak mi tolik nevadí, dokonce se mi začíná zamlouvat, vlastně to tady tak trochu uklidnil. a pak do mě strčila Kameyo. Jo já vim, taky má malý bezvýznamný plus. Ale teď už byla většina pryč, tak jsem byl nervózní aby na nás ještě někdo nezaútočil a chtěl sem vlízt do Garganty, ale jen až tam vleze Kameyo.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:31 pm

Já se jen spokojeně na ně koukala. Poté sem se otočila odcházela do Las Noches. Ostatní také. Záchraný tým se objevil v jednom menším parku Karakury. Kurosakiho parta vám jen poděkovala za pomoc a pak si šli po svých...

(Konec mise)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1.mise - Záchrana Orihime
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Mise-
Přejdi na: