bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 1.mise - Záchrana Orihime

Goto down 
+6
Faith
Kawarasi
FARELL(K)
ShotJon
Karasu (Ziu)
Suigintou
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 4:28 pm

Tse! Poskok Aiizena? Nikdy! Že mu ležim u nohou? Ani ve snu...Aizen pro mě nic neznamená....je to jen stvořitel. Stvořitel nás arrancarů, ale asi nepočítal stím, co by se mohlo stát, když se dá pár arrancarů dohromady a zradí ho, nebo ho i zabijí a Las Nochesu a Hueco Mundo bude vládnout arrancar....Začala sem se opět šíleně smát, najednou mi všechno dělalo takovou tu šílenou radost a já se jen smála a v očích sem měla pohled, jakobych zírala někam do blba. Tse, blbci...všichni ste jen ubozí blbci, co se snaží o něco, co vám stejně bude vráceno...Já to nechápu?! Proč se tdete nechat zabít, jen abyste si pak pět minut před smrtí vzpomněli, že sem vám říkala, že tu holku vám stejně vrátíme?! Huh?! založila sem si ruce na prsa a jen po oku hlídala Karasa, aby se nezapojoval do boje a jinak sem sledovala Nees, která zatim bojovala stím podívínem...Bylo nám celkem jasné, že to bude asi vizard. Své nepřátele snad poznáme XD Chvíli to vypadalo, že má navrch vizard, poté že má navrch Nees a takhle se to střídalo...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 6:40 pm

Co to řikala? Že jí vrátěj? Tak proč sme tady? To můžem zas jít. No ale Aizen svý slovo beztak nedodrží. Ale když já nechci umřít. Kde sou ty prašivý shinigami zrovna když je potřebujem. Teď sem se pro změnu díval na Karasa. Pomalu sem došel ke Kameyo a Faith a stoupnul sem si za Kameyo abych byl co nejdál od toho hollowa a potichu sem se zeptal Co budem dělat? Stáhnem se nebo budem bojovat?
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:06 pm

Zadíval se na Faith tentokrát už neměl na tváři úsměv
seš docela dobitá a neříkej mi že tě to tak vzalo hmm
Zasmál se
ale to tím asi nebude
že se vůbec snažíte tu holku zachránit
bystřeji se ji podíval do očí
znovu se zasmál tak jak to nesnášela a ostatní
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:10 pm

Zvedla sem jen oči vsloup a uhodila přes hlavu "Ticho! Mám dojem, že sem tě už odvolala z toho, aby ses předvedl..."řekla sem trochu zle. Dneska sem opravdu měla divnej den. Po uhození Karasa sem opět sledovala Nees, jak si vede s vizardem XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:13 pm

Zavři tlamu, Karasu! Koho zajímaj tvoje názory a hloupý kecy?! Vyjela jsem na něj , nevšímala jsem si tý arrancarky je jenom Aizenovův výtvor. Já mu brzo zmaluju xicht až se bude divit... Zvedla jsem se už mě nebavilo jenom sedět a všechno pozorovat. Ušklíbla jsem se a dívala jsem se na Karasa.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:29 pm

Chybí ti ? nebo ne ?
hehe
začal se smát a po chvíli se mu začaly formovat jeho zakřivené meče na zádech
doufám že mě nechá si pohrát za to co mi udělali
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:35 pm

Klid, chce mě jenom vyprovokovat, jinak nic. Snažila jsem se uklidnit, abych mu neskočila po krku. Tebe to nemusí zajímat, Karasu. Nikomu se nemusim svěřovat a tys byl ten poslední, kdybych náhodou musela. Poťouchle jsem se pousmála. Prorupala jsem si prsty a stále jsem se mu dívala do očí.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:52 pm

podíval se na sui ta se dost mračila takže veděl že nemůže
Hm ale víš že ses docela hezká Ziu měl štěstí škoda že to projel
zasmál se
Docela mu závidím, nedivím se že měl o tebe největší strach
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:55 pm

Opět sem chtěla zbuzerovat Karasa (xD), ale to s e mi před očima zjevila nějaká "scénka", kde blonďatá arrancarka bojuje proti té fialovlasé a fialovláska použila na ni ten divnej zvuk a poté ji škrábla do trojky...tohle se odehrálo v mé mysli ani ne za sekundu..."Ty...máš zvučou zanpakutou?" ukázala sem na Faith, která vypadala, že by nejraději vraždila a při tom sem opět flákla Karasovi, aby už zmlknul XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 7:58 pm

Čučela sem na ní jak z jara. Cože? Jak to ví? Odkud to víš? Zavrčela sem. Vrátila sem pohled na Karasa a vraždila sem ho pohledem xD
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:09 pm

"Jak to vím? Ale...to nestojí za řeč, možná jestli ti něco řekne slovo bo s blondýnkou..."odmlčela sem se a dívala sem se takovým zajímavým pohledem na Faith (viz. gif co mám v profilu XD)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:13 pm

xD Zalapala jsem po dechu. Ay-Ayame? To myslíš Ayame??Vykoktala jsem udiveně. Kde vlastně Ayame vězí? Že by už byla dvojka? Nebo ji s espady vyhodili? Lámala jsem si nad tím vším hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:19 pm

"Co já vim jak se ta blondska jmenovala, to mi je teď úplně jedno...ale celkem se mi hodí její vzpomínky XD" řekla zas takovým divně nepopsatelným tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:27 pm

Vzpomínky? Takže jak to teda je? Mam v tom tak trošku chaos... Řekla, jmenovala, takže Ayame je někde v trapu. Ušklíbla jsem se a věnovala jsem Karasovi další vražednej pohled. Mam obrovskou chuť ho zabít, ale v tomhle stavu to nedokážu...
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:33 pm

Kos-Mos si zívla,pretáhla se a postavila se.
HM?KĎE to sme???aha už si spomínam sme v las noches
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:49 pm

podíval se jenom na sui a pak zpátky na faith ta se na něj neustále divalá tím vražedným pohledem a znovu se zasmál
máš fakt krasnej vražednej pohled víš to ?
stále se na ni smál a ona už dosahla bodu varu dost ji to štvalo a ja veděl že sui zase něco udělá ale mě se to tak libí ale přiští facku už tu jeji ručku chytnu
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 8:52 pm

Mezitím boj mezi Nees a vizardem poračoval. Nees dala vizardovi nečekaně sožku, ten spadl do písku a Nees si na něj sedla a u krku mu držela svoji katanu. "A mám tě, pane vizarde!" řekla skoro až mile a pořád seděla na něm a držela tu katanu pod jeho krkem XD "podívej.."drkla sem loktem do Karasa a ukázala na Nees" z ní si ber příklad. Zaprvé, zruky zatim nepustila katanu, ani si ji nenechala vyrvat jako ty a navíc bojuje naplno a pro mě. Vidíš to? Chce mi udělat radost! Nebojuje pro sebe! Chápeš co máš příště dělat až ti řeknu, tak se předveĎ?!" vyvsětlovala sem Karasovi chování fraccionů XD Nebo aspoň chování mých fraccionů
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:02 pm

hmm ještě mezi vás tak nějak nepatřím ale klidně bych šel bojovat kdybys mě pustila
podíval se na nees
a dál sledoval lidi v okoli a hlidal si je pozorně
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:06 pm

Začali mi docházet nervy, tenhle kluk zjevně potřebuje tvrdou výchovu! "Posloucháš mě někdy?! Patří, nepatříš, už máš moji pečeť, takže patříš mě! A o tom boji se stebou už nebudu bavit! Jasně sem ti řekla, že dneska už ne a pokud se ti nelíbí poslouchat, tak zemři! Zemři mojí katanou...XP" už sem ho ani neplácla přes hlavu, pouze sem nasadila děsně vážnej a zlej pohled. Hold se mnou se hádat...XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:25 pm

začal se znovu smát
jo taky vypadáš dobře když si naštvaná
ale na faith bohužel nemáš ta vypada nejkrasněji no podívej se na ni
přestal se smát a podíval se pozorně na toho člověka docela ho zajmalo jakto že ma takovou regeneraci a nevykrvácel
kdoví co se sněj nakonec vyklube
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:43 pm

A nervy byli v čudu XD V rychlosti blesku sem stihla vytáhnout svou katanu a zabodnout ji do Karasa. Měl štěstí, že sem mu neprosekla žádnou životně důležitou žílu či orgán, ale ty méně důležité ano. Karasu si klekl na jedno koleno kvůli té ráně a já zněj pomalu tahala svoji zanpakutou. Jeho krev mi stékala po kataně "Baka, když řeknu ticho nebo mlč, tak budeš mlčet a nebudeš mít na všechno tisíc dalších řečí...Mohlo by se stát, že tě Ziu ještě stačí potlačit...a až si tě podmaní zpátky tak ho zabiju a ty chcípneš sním!" sykla sem a hodila sem se rychle do klidu.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:51 pm

Nahle sem dal ruku před obličej a vtu chvili sem měl nasobě masku a už sem Nepřiteli (Nees nebo jak se jmenuje) sekl po obličeji
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:58 pm

když si toho všiml okamžitě vytahl ten meč z rány a zeptal se ji
pudeš ji pomoct nebo budeš dál ztracet čas tím brobodavánim mě ? hmm
sám nemůžu bojovat takže je to na tobě ja tě budu krýt kdyby nahodou se pokusili o něco nekalého
zadíval se na ni tentokrát vážně
a jestli odpoví že ji to je jedno je horší než já
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 10:01 pm

Nees se jakž takž vyhla, ovšem asi ji zůstane jizva na nose. To ji jaksi naštvalo a začala bojovat naplno XD Takže spíš než katanu používala své tělo, hold to byla nadšenec pro taijutsu, tak kopala nohama a rukama jak jen to šlo a ještě víc zrychlila své útoky XD Mezitím Karasu vytáhl moji katanu a já ji už nezasunula do pochvy. To kdyby náhodou mě zas naštval...a taky že jo. Zase měl tisíc řečí, hold asi musel mt vždy poslední slovo XD" Pomáhat? Pokud bude v ohroení života tak možná....zatim má ale ještě moc energie a navíc ty Nees znáš pár minut, já oněco dýl, takže vím, že se na ni můžu spolehnout"řekla sem už celkem klidně a jen pozoravala souboj mez těmi dvěma
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 10:10 pm

Vyskočil sem do vzduchu a ze vzduchu sem letěl na Nees kdiž sem byl těsně předni tak sem se pomoci Shunpa(nebo co toje ci jak to je u vizardu) se dostal zani a sekl ji pěkně do zad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 10 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1.mise - Záchrana Orihime
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Mise-
Přejdi na: