bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 1.mise - Záchrana Orihime

Goto down 
+6
Faith
Kawarasi
FARELL(K)
ShotJon
Karasu (Ziu)
Suigintou
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 5:15 pm

Tak tyhle monstra znám. Ty už jsem potkal, ale ne tolik. Ostatní z nich moc na větvi nebyli, ale já na tychle nechtěl plýtvat munici a jelikož pořádný zranitelný místo byla jen ta jejich maska a já si nechtě lrozdrtit klouby na kaši, tak se mi do nich ani moc nechtělo. Přesto jsem se postavil do střehu.
"Ziu dokážeš mi na chvíli držet tyhle hollow od těla? Chci něco zkusit," řekl jsem a vytáhl Smiťáka. Postavil jsem se a zvedl revovler v obou rukou. Jeho účinný dostřel je asi 180 metrů to by mělo být víc než dost. Zamířil jsem si hezky na toho Arrancara co po nás střelil modré cero. Tohel by mělo pocuchat i jeho. Trefit se na takouhle vzdálenost není legrace, ale když si zamířím, jsem si jistý zásahem. Na střelbu do halvy ej to mco daleko ale lepší než nic. Pár vteřin sjem mířil a pak vystřelil. Kulka opustila hlaveň rychlostí před 600 metrů za vteřinu. Tohle by vážně odrazit neměl.
nečeká mže ho to zabije, ale mohlo by ho to donutit na nějakou dobu se stáhnotu aby jsme se mohli přeskupti a probrat co budeme dělat.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 5:31 pm

Cande
Videl, že proti nemu niečo ide. Mal na výber, mohol aktivovať ressurecion a jednoducho použiť štít, ale to by sa asi len odrazilo dalej do Las Noches, a to by mu moc nepomohlo. Spojil ruky dokopy, jeho hierro bolo silnejšie a ostatných arrancarov, takže nemal obavy zastaviť guľku. Guľka už bola blízko, bolo to celé okamih sekundy, no nakoniec mu urobil malú hrbinu do ruky. Cande sa začal silno smiať.
"To už viacej neviete?!?" bolo mu jasné, že takéto výkopky sa ich ani poriadne nedotknú, no potom by to nebola sranda. Pomaly vytiahol guľku, a odhodil ju ďalej. Len mávol rukou a bol Las Noches sa zjavilo 100 roznych hollow, ktorý sa valili na tú skupinku.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 6:40 pm

Absolútne čistá pustatina. Nemyslela si, že peklo by mohlo vyzerať ako vyprahnuté nebo - plné bielych piesočnatých dún, ktoré ich obklopovali, kam až siahal obzor. Obrovský mesiac, ktorý sa zdal skoro ako paródia na ten v reálnom svete. Jediné, čo pretínalo všetku tú púšť boli občasné stromy hádzajúce tiene ako kostry a komplex, ktorý sa zdal veľmi veľmi veľký. Ale naozaj PRÍLIŠ veľký. Aizen má asi problémy... s veľkosťou. V duchu sa uškrnula a až vtedy zbadala, ako sa k nim blíži masa energie. O tom už... čítala. Väčšina útokov Espady pozostávala z toho. A ako inak - má to vysoko devastačné účinky. Problém. Shunpom by sa odtiaľ nedostala dostatočne rýchlo, no keď zbadala, ako oproti tomu letí zbraň... Petrov revolver. Až sa dostal do zrážky, ktorej sila ju dostala na kolená, inštinktívne si kryjúc rukami hlavu. Urahara nás mohol takto rovno teleportovať k Orihime. Autentický rev. Menos. Desiatky. A k tomu jedna Espada. Možno je ešte príliš skoro na to, aby použila Shikai, ale chce to mať čo najskôr za sebou. Čepeľ zaspievala vo vzduchu, ako ju svižným pohybom vytiahla a nasmerovala priamo na prichádzajúcu skupinku. "Rozvír vody, Koi!" Cítila, ako jej tetovanie, ktoré zakrývalo čierne kimono, začína brnieť a všetko reiatsu ducha sa dostáva do meča, ktorý sa v mrknutí oka zmení na gunblade. "Dangan no Koi!" Namierila si to presne na menšiu skupinku, na každého jedna dobre mierená guľka, na niektorých, trocha vytrvalejších, dokonca dve. Niektorých spomalila tým, že trafila ich končatiny - teda tých, čo sa mohli pohybovať len po zemi. Zlatočervené guľky lietali vzduchom zakaždým, keď v krátkych intervaloch vypustila náboj z komory, čo zasiahol svoj cieľ. "Má tu niekto plošné zanpakutou?!" Zvolá na zbytok, sústrediac sa však na paľbu. Niekto ich musí dať dole jedným útokom, inak to bude nekonečné.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 6:55 pm

Ja som sa pozrela na Kamayo (nwm ako sa to skloňuje xD)
A pochvíli som odskočila do zadu a sadla si do tureckeho sadu.
V ruke sa my zhromaždila veľká energia,keď energia už bola dosť veľká tak som ju dala nad hlavu a energia sa roztrhla každému vleťela do ťela (dosť to bolelo)na ťelu sa objavil šperk.
Všetkím sa ojevili náramki.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 7:45 pm

Stáli sme tam s Candem na balkóně, když to se knám řítila kulka, kterou Cande zastavil a odhodil těsně vedle mě. "Ti jsou taky nějací bojechtivý" poznamenala sem, když sme cítili jejich "nestálé" reiatsu a částečně se knám řpibližovali. Ovšem než se dostanou do Las Noches, tak to ještě chvíli potvrá XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 9:49 pm

Když sem se postavil bylo mi nějak blbě
co to sakra je ?
Najednou se mi oběvil nějaký divný náramek ignoroval sem to jelikož mi bylo dost divně
kire karasu ! zařval ale nic
mohl bych je vyřídit ale co je proč si děla co chce !
Kire karasu ! zařval
až napodruhe se mu začaly v ruce formovat meče
teď to skusím
S plných sil hodil jedes s mečů na skupinku hollowu
meč se otačel opravdu rychle
vím že to nemůžou zastavit pokud si nebude dělat to co chce ale proč ? proč je karasu takovej divnej a kdo to na mě mluvil ?
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 12:29 am

Tohel snad není možný. Tomu nevěřím. Dobře když to nefunguje takle tak busu muset blíž a nacpat mu ten revolver do zadku a vystřelit. Uvidíme co na to řekne potom. Byl jsem moc vepředu oproti ostatním, když jsem běžel zneškodnit to cero, takže jsem ybl jediný na kom se neobjevil divný náramek. Ani mi to nevadilo, ostatní z toho nevypadali zrovna nadšeně.
Většina Hollowů okolo byli jen takový ti malý a jednodušší. Otravové. Ale bylo jich hodně. Namířil jsem na jednoho v zástupu mezi mnou a arrancarem a zmáčkl spoušť. Kule zaletěla do jeho masky a on padl na zem. Rozeběhl jsem se. Ostatním tu asi nepomůžu, ale zaměstnám toho arrancara.
"Lidi zabavím toho arrancara než se vypořádáte s těmahle malejma rybama," křikl jsem směrem k ostatním. Hollowa, jež byl střelen do masky, jsem využil jako skokanského můstku a skočil na toho za ním. Došplápl jsem mu na hlavu a skočil na dalšího. Cítil jsem jak moje reiatsu trochu vzrostlo. Běžel po Hollowech a dával si pozor když po mě nějaký z nihc zkusil chňapnout. Jeden mi vyskočil na proti, ale rána z revolveru ho zastavila v letu. Další mi šahal po noze, alá já ho střelil do ruky. Poslední náboj. Už mi zbývala jen čtvrka cesty. Hollowové na sobě byli nahňácaní, takže ta cesta byla v podstatě v klidu. Už jsem byl na druhé straně, když mě něco žďuchlo do zad a srazilo mě do písku na druhé straně zástupu. Rychlej sem si stoupl, ale Hollowově za mnou si mě nevšímala. Byl jsem malá ryba. Tedy až an jednoho lítací mrchu, která mě srazil na zem a obracela se k druhému přeletu. Postavil jsem se a namířil na něj. Byl hloupej letěl přímo, když byl deset metrů ode mne tak ho kulka srazila mertvého k zemi s dírou v masce. Na tyhle je můj revolver dost. POdíval jsem se na arrancara. Sledoval mě, ale zatím nic nedělal. Asi mě napovažovla za hrozbu. Vysypal jsem z bubínku prázdné nábojnice a zastrčil do něj pět nových, tentokráte s dutou špičkou.
Poté jsem revolver zastrčil do pouzdra. Teď ho jen zdžet na dost dlouho, aby mi přišel Ziu nebo někdo na pomoc. Vysprintoval jsem rpot arrancarovi, přímo bez jakýchkoliv servítek jsem doběhl až k němu a odrazil se do kopu z výskoku.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 8:18 am

ShotJon
To se ale před tebou objevil jakýsi písčítý a velký hollow. (ten co hlídá LN) Chňapl tě do ruky a poté tě zahodil a pár metrů dál a ne a ne tě pustit dál, než je LN
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:03 am

Dopadl jsem do kotoulu. Tak dobře ty kráso, jestli se nejdřív musím dostat přes tebe tak ať. I dkyž je trochu velkej. Cílem je maska. Cílem musí být vždy maska. Hollow byl vysokej takže jsem musel vždy vyskočit a kopnout ho do masky. Nelíbilo se mu to chňapal po mě ale beu úspěchu. Jeden kopanec zadruhým jsem mu bušil do masky, která už začala praskat, pak na jednou při jednom kopu trhl hlavou a moje neoha se zarazila v písku. A sakra. Písek stuhl okolo mé nohy a já jí nemohl vyndat a jen tka tam vysel. Potom sjem dostal tu ránu. Bolelo to slušně, ale aspoň mě to z něj vytrhlo. Dopadl jsem o kus dál a ještě chvíli se kutálel. TO byla pěkná rána. Vstal jsem a přitom jsem syčel bolestí.
Je čas to už zkončit. Hollow se kemě blížil s řevem. Vytáhl jsem revolver a třelil ho do oblasti, kde byl nejtenčí. Kulka s dutou špičkou vletěla do těla, tam se špička roztrhal ve střepiny, které proletěli hollowem a doslova ho rozthli vejpůl. Spadl na zem, viděl jsem jak se k němu zase začíná ztékat písek. Rozběhl jsem se k němu a když jsem byl u něj tak jsem skočil a snožmo mu dopadl ne masku. To už nevydržela a roztříštěla se.
Tak to by jsmě měli oddechoval jsem a zastrčil revolver. Podíval jsem se na arrancara, který tam stál. Vydal jsem se znovu k němu připraven na to že vystřelí cero a nebo že odněkud vyskočí jiný hollow.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:23 am

Cande
Myslím, že už stačí pozorovania, pochopil som princíp jeho zbrane, a ak budem mať stále aktívne Hierro, nič mi neurobí. Pomocou Sonida sa preniesol sa neho, a na konci meča sa objavila žltá Bala. Tou namieril na jeho chrbát, no ešte ako stihla explodovať, Cande sa preniesol naspať na balkón.
"Toto ho však nezabije" pošeptal si viac pre seba, ako pre ostatných a pre istotu na neho poslal ešte ďalších 5 hollow. I keď vobec netušil, či ho to zasiahlo, s tými hollowmi bude mať dosť práce aj tak.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:39 am

Las Noches

Hollow? Proč si ho nevyřídíš vlastnoručně? nechápala sem taktiky Candeho XD Já už bych se nejradši prala ale tak co. Ovšem v dálce za tímhle podivínem sem cítila někoho silnějšího. Takže tím pádem sem Candeovi tohohle skrčka přenechala. XD A z balkónu sledovala ty ostatní shinigami a snažila se najít toho nejsilnějšího
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 10:59 am

Arrancar zmizel. Už jsem je viděl bojovat a je mi jasné co se stane když zmizí. A anvíc bylo jakž tkaž cítí jeho reiatsu. Za mnou. Začal jsem se otáčet, najednou jeho reiatsu na chvilku stouplo a já ucítil bolest v boku. Jka jsem se otáčel bala, tkerá mi mířila nejdřív na záda mě zasáhl do boku. Dost to zabolelo, ale kulka mě jen škrábla. Pak se objevilo dalších pět Hollowů. Zranění naštěstí moc nekrvácelo. Potřeboval bych nějakou zbraň na hollowy, něco čím bych mohl tyhle malé ryby vyřídit rychle. V revolveru mám teĎ špatnou munici na střílení do masek. Hmm tohle už aspoň nejsou ty pískový a bude se s nimy bojovat líp.
Začal jsem běhat od hollowa k hollowu a držel se tak abychs e nenechal obklíčit. Pořád v pohybu v tomto bylo. V boku mi sice tepala bolest, ale já si po chvíli díky adrenalinu v krvi ani neuvědomoval. Rozděloval jsem rány a občas i sám nějakou schytal, ale na tom nezáleželo. Dokázal jsem rány zbrzdit tak aby mě jen odrazili pryč aniž by udělali nějaké větši škody. No vyřídit tyhle vtipálky mi chvilku zabere, ale aspoň to vypadá že se o mě tne arrancar stará, takže vyšlo to o co mi šlo.
Návrat nahoru Goto down
Priecia-sama

Priecia-sama


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 01. 08. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 12:42 pm

Po ňejakích minutách ma Urahara poslal zaňimi do HM abi som im pomohla.
Keď som dorazila do HM tak ma čakalo nemilé překvapeňí.
Přišla som práve keď ostatní ničili Hollow.
Ja som vizerala ako arrancar ale bola som celá zahalená do plášťa.
Použila som shumpo a kopla som hollowa do maski.Hollow sa hned rozpadl.
Pak som šla ďaľšieho nakopať.Keď už tam žiadní Hollow ňebol tak som použila shumpo a postavila som sa ku bráňe.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 12:46 pm

Ja som sa postavila a šla som ďalej ničiť Hollow pochvíli som zbadala ňejakú postavu naviše.
Hmmm kto to může bít???pomislela som si ale potom som zbadala že iďe po Hollowech ako my.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 12:54 pm

Další hollow se rozpadl na prach. Podívala jsem se po zbytku skupiny, všichni byli momentálně zaměstnaní. Přede mnou se objevil další hollow. Nasadila jsem otrávenej výraz a s lehkostí jsem ho rozpůlila. Hmpf... už aby celá tahle šaškárna byla za mnou... Zabodla jsme zanpakuto do země a přokřupala sem si prsty. Těch hollowů pořád příbývá. To je tak otravný. Další hollow odstal pěstí do masky a ta se rozpadla na pár set kousků. Dost her. Už mě to takhle nebaví. Přejela sem rukou po čepeli. Zavyj, Garougo. Řekla jsem tiše. Garouga nabrala černou barvu a prodloužila se. Soustředila jsem se na skupinku předemnou. Za chvíli začli hrozně řvát. Pousmála jsem se a pomocí shunpa jsem se jich rychle zbavila.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 1:17 pm

Další zajímavé reiatsu...hmmm, že by dva nejsilnější? Zajímalo by mě, jestli jsou to aspoň kapitáni...to by jinak byla ztráta času...pomyslela sem si, když byl i unás trochu slyšet ten řev. Z balkonu kde sme byli byla vidět tak trošku ta skupinka záchranřů...spíš to byli nějaké malé tečky v dálce XD Pak ještě tady byl ten divnej chlap, co nevypadal ani jako Shinigami. Doufám že se aspoň Cande zeptá na jeho rasu XD napadlo mě a pořád z balkona sem vyhlížela ty dva nejsilnější!
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 1:53 pm

Cande
Keď zmizla Suigintou, len sa usmial, videl že je tam len on a ten človek. Hollowia ustúpili, a Cande skočil pred Petra.
"Bráň sa!" zakričal a vrhol sa na neho s katanou.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:02 pm

Poslední dva hollowové náhle ustoupili. Mě osobně to nevadilo aspoň jem měl pár vteřin dodech. Pak přede mne dopadl ten arrancar. Podíval se na mě a já se postavil do střehu.
"Braň se!" křil na mě a npařáhl katanu. Uděl krok ke mě a sekl. Já ukročil do strany a kopl ho do boku.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:07 pm

Postupne sa počty Hollow začali redukovať. Niečo plošné... rýchlo... rýchlo... rýchlo! Možno ak... "Mizuito!" Jej hlas sa rozľahol pustinou a stratil sa v reve desiatok príšer, ktoré ich obklopovali. Všetci boli zamestnaní a mali čo robiť. Z hlavne vystrelilo niekoľko nití, ktoré obopli jedného zo silnejších Hollow. Presne tak, nezničiť ho hneď... len spútať. Zväčšila pomer reiatsu k vode a trhla rukou na ľavo. Nite rozrezali všetko, čo im stálo v ceste, meniac to na prach, akonáhle zasiahli ich masky. "Rohatca", ktorý bol na konci nechala jednoducho preseknúť Mizuitom, akonáhle bola cesta pred ňou o niečo čistejšia. Na tvári jej spočinul nepatrný úškrn.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:09 pm

Cande
Kop odignoroval, keďže to s ním ani nehlo. Mal aktivované hierro, a to dosť silné.
"Škoda, myslel som že už budem mocť zatrénovať aj svoju resurrecion, ale ako vidím, ste len pošukovia ktorý nič nevedial" povzdychol, a začal rozmýšľať. Ta Suigintou si zoberie najsilnejších, a ja tu budem len tích slabších dorážať.. Pomocou sonida sa premiestnil za neho, a sekol katanou. Nevedel či sa trafil, ale bolo mu to jedno. Nech sa aspoň trocha ukáže, keďže rýchla smrť ho nebavila.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:14 pm

Ten jeho pancíř by mohl bát problém. Sám jsem cítil že kop nic neudělal, pak náhle zmizel. bylo mi ajsné kam. Tenhle útok už nebyl překvapivý, alej ho rychlost byla stále velká udělal jsem rychle kro vpřed ucítil jak mě čepel řízla do řad. Rána nemohla být hluboká, protože přespříliš nebolela. Rychle jsem se otočil. Musím ho zdržet oc nejdýl enž dorazí ostatní. Kopl jsem ho do hlavy a do břicha, ale ani se nesnažil uhnout. No co ještě budeme chvíli tancovat, vstoupil jsem do defenzívy a čekal co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:44 pm

stal sem tam jako tupec zatimco ostatni bojovali, všiml sem si však že tam ma Asi Petr problemy a tak sem se zanim vydal mu kdižtak pomoc. xD
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:53 pm

Cande
Videl, že mu ide druhý na pomoc. Mal teraz na výber a to zabiť ich naraz a ďalej sa nudiť alebo zdržať jedného a druhého zaťiaľ zabiť. Na meči sa mu vytvorila jedna bala, ktorá vystrelila na miesto kde bol Joshiro. Nemala ho zasiahnúť, len na neho upozorniť pozornosť hollow. V tom momente išlo na Joshira asi 10 hollow, a popri tom sa pozrel na Petra, ktorý si asi neuvedomoval že takýto štýl boja je proti nemu neúčinný. Pomocou sonida sa okolo neho premiestňoval a zarezával ho, no nie do životne doležitých orgánov, to by potom nebola sranda. Zameriaval sa hlavne na nohy a ruky.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:57 pm

Pozorně sem Candeho sledovala se založenýma rukama. Vtom tam přibíhal další ....shinigami? Ne...člověk taky ne a arrancara bych poznala na míle daleko...Takže vizard...Co by tady ale dělal vizard? To je ta Orihime pro ně tak důležitá? No co, Cande si snima poradí a kdyby ne...tak si snima potom poradím já XDOvšem zatim ty dvě síly se ne a ne přiblížit...
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 3:01 pm

"Eh?" vykřikl sem kdiž namě vyběhlo 10 hollow
achjo važně budu muset bojovat ale proč zrovna namě jde 10? to neni fer! řekl sem a pomoci (Sonida nebo shunpa nebo ceho nevim co to maj VizardxD)
sem je vpohodě a rychle zlikvidoval až předemnou stal jen jeden
"Ha tohle už je fer, Ikdiž asi sem to trochu přechnal" Zamračil sem se kdiž se i 10 hollow rozpadl a to sem ho chtěl nechat žit, tak sem tedy pomalu pokračoval za Petrem a tym Arrancarem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1.mise - Záchrana Orihime
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Mise-
Přejdi na: