bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 1.mise - Záchrana Orihime

Goto down 
+6
Faith
Kawarasi
FARELL(K)
ShotJon
Karasu (Ziu)
Suigintou
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 10:03 am

Uplynolo už pár dní od únosu Orihime a někteří shinigami se připravují jak fyzicky tak psychicky na nasávající boj.

V Hueco Mundo se taky Espada připravovala hlavně na bitku. Mé nové podlé a zákeřné já, které si nic nepamatovalo např. ze světa lidí, měla právě za úkol hlídat Orihime. Ostatní měli zatim hlídat okolí Las Noches, aby kdyby se objevili záchranáři shinigami, tak aby to mohli rychle oznámit Aizenovi a nám, Epsdě XD

(Pls, všichni pište už semXD)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:08 am

Urahara něco řekl , neslyšel sem ho ale už sem ho neotravoval
hmm faith deme dolů
řekl ji vzal si lízatko , rozbalil a cucal dál Urahara si toho všiml trochu se zamračil
došli až dolů a stáli před bránou
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:57 am

Oba revolvery už byly vyleštěné. Zandal jsem je do pouzder a řekl is že se trochu protáhnu. Tohle čekání už mi pěkně lezlo na nervy. Chvilku jsem cvičil Tae Kwon Do a pak jsem si sedla začal se soustředit na reiatsu lidí okolo mě. Měl jsem v tom celkem zmatek, ale byl jsem si docela jistý, že dokážu vycítit kdo je Shinigami a kdo ne.
Po chvilce jsem viděl po žebříku slézat Zia. Vstal jsem a šel jsem k němu. "Zdravím tě Ziu," řekl jsem když dorazil.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 12:10 pm

Zdravím co tady děláš ?
slezl sem dolů a podíval se na něj
závidim ti že nemusíš do henco mundo mě se tam tak nechce
zívl se a sedl si na zem
a kdo je tady ještě ?
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 12:33 pm

Poté za vámi přišel i Urahara, "Tak kdo ještě chybí?" zeptal se, aby mohl otevřít bránu do HM
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 1:04 pm

"Ale já jdu taky do Hueco Mundo. Já tam musím z vás všech nejvíc. To byla moje vina, že tu holku unesli." řekl jsem Ziovi. "jsou tu ještě další čtyři lidi. "Yoshiro, Tokugawa, jedna z vašich a ještě támhle ta modrovláska, ale o té nevím jestli jde nebo ne."
Pak jsem se mrkl na Uraharu, dkyž se nás optal.
Rozléhl jsem se. Hmm Toku tu je, Yoshi taky. Ziu, ta druhá shinigamka a ta Kameyo. Plus tamhle ještě stála ta modrovalsá holka. I ksyž ta si jen povídala s Uraharou. Vážně, bůh ví jestli jde taky.
"Vypadá to že jsme všichni. Teda pokud ještě nechce jít ten zrzek, Kurosaki nebo tak nějak se jmenoval." prohlásil jsem. A pak jsem se ještě podíval na ostatní. "Máme nějaký plán? Nebo tam hodláte vtrhnout jako velká voda a rozbít se o jejich obranu?"
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 4:56 pm

Já sem na vymyšlení plánu dost levej, ale vtrhnout tam není nejlepší
musíme nenapadně a tiše, je tady někdo do se tam dost vyzná

podíval se po ostatních lidech
a je tu vůbec někdo kdo tam nejde poprvé?
a když už sme u toho ma tam tomu někdo velet ?

nebo pujdeme jak banda opičaků ?
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 5:19 pm

Ja som sa len dívala na bránu a potom som sa pozrela na Kluka ktorí hovoril.
Brána bola skoro otvorena.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 5:47 pm

Cande
Len prechádzal cez chodby Las Noches, vedel že každú chvíľu niečo príde, no on sa nebál, práve naopak- tešil sa, pri najhoršiom zabije aspoň pár červov z Karakuri. To by mohlo aj pomocť v dosiahnutí jeho cieľu, byť sekunda Espada.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 5:56 pm

HM

Náhle sem se objevila za Candem a přátelsky ho poplácala po hlavě XD Taky se už nemůžeš dočkat na ty záchranáře či co to sm pravděpodobně přijde? Tak to jsme dva!XD řekla sem děsně přátelsky a sála vedle něho hledíc někam do dálky XD

Karakura

Poslyšte, moc času emáte, takže teď otevřu tu bránu , vy tam vstoupíe a až budete v Hueco Mundo, tak se tam dohodnete, kdo bude kápo vaší skupiny apod. řekl Urahara s vějířem před obličejem XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 6:01 pm

Cande
Usmial sa na ____ (Kto tam prišiel? xD Prosím, píš mená Smile )
"Myslím že nemajú moc veľké šance, však?" pošeptal a potom zrýchlil ku kroku a dorazil na balkon, kde majú výhľad nad celým Hueco Mondom.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 6:02 pm

(dorazila sem tam já XD Suigintou,3esp.)

Hmm, jj taky si to myslím...ale co, bude aspoň sranda XD řekla sem Candovi a odešla zkontrolovat Orihime
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 8:22 pm

Podívala jsem se na Uraharu trošku pochybovačným pohledem. Kápo? To chci vidět, jak to dopadne. Zapřemýšlela jsem. Doufam, že nikdo nebude chtít, abych byla kápo já. To by to teda dopadlo...
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:00 pm

Usmál se na Faith a podíval se ji do očí
tak deme ?
dám přednost dámám i když bych měl jít spravně ja kdyby tam bylo nebezpečí

podíval se do země
ale to je teďka fuk du hned
za branou se domluvíme kdo bude šef aspoň pro naši malou skupinu
každej bude pro někoho hlasovat ať to máme z krku což ?

vyrazil první do brány
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:49 pm

"Tak honem honem! Zkuste Orihime zachránit co nejdřív...hlavně se všichni vraťte "řekl ještě Urahara a už už otevíral tu Gargantu XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:53 pm

Zhluboka jsem se nadechl a vyrazil jsem do brány hend za Ziem. Tak cesta do pekel začíná. Moc šancí nám endávám, ale nehodlám nic vzdávat. Hlavně aby jsme odtamtud dostali tu holku.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 12:21 am

Skvelé. Osobne dúfala, že to bude niečo ako "sme tu, sme toľkí a toľkí, pre vlastné dobro budeme chodiť všade spolu a bojovať spolu a keby dačo, vyrieši sa to hlasovaním". Lenže nie. Budú mať nejakého vodcu a to nečakala - nikto jej to nespomenul, dokonca ani Kuchiki-taichou. Ale čo už... Bude hrať s nimi, ak sa to nejako nezvrtne a vodca sa rozhodne urobiť nejaké samovražedné rozhodnutie, ktoré poženie celú skupinu do záhuby. V tom prípade sa určite oddelí alebo urobí niečo, čo predíde takémuto katastrofickému koncu nesplniť misiu, ktorá každému Shinigami v skupine bola daná. A ostatní? Tí idú z vlastnej vôle. Aspoň pravdepodobne. Určite sa dostaví aj Ichigo. Veď je to jeho blízka ľudská priateľka a zo záznamov dokonca predpokladá, že by mohol byť nejaký vzťah medzi nimi. Viac než... povedzme - priateľský. Asi iná možnosť nie je, než sa rozbiť o ich ochranu. Určite čakajú, že prídeme. Priamy úder asi bude najprekvapivejší. Je to pasť. V Hueco Mundo sa už dávno žiadne misie neudiali. Vlastne odkedy ho okupuje Aizen, nikto si ešte netrúfol tam ísť. A okrem iného - skoro všetko skončilo katastrofou. Čo ak aj táto výprava skončí fiaskom? A všetci umrú? Nie, smrť nie je tá najhoršia možnosť. Je tu ešte Aizen a jeho banda... čo sa vyžíva v týraní. Ako mačka a myš... tik ťak tik ťak..." Povie si pre seba, počúvajúc konverzáciu medzi prítomnými. Zatvorí oči, urobí krok, vstúpi do pekiel... A nadišiel čas show.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 11:16 am

Cande
Keď videl v ďiaľke Gargantu, bolo mu jasné že sú tu. Jeho štastie stúplo a na celé Las Noches zakričal.
"Už sú tu!!!!" nechcel ich nehať vo výhode sa priblížiť, a cero a bala by tam nedoleteli.
Nadstavil ruku pred seba, a podoprel si ju druhou a zakričal
"Grand Rey Cero!" v ruke sa mu formoval modrý paprsok, ktorý náhle vyletel, na miesto kde boli. Šanca, že sa netrafil ani nebola, bol majster v používaní Gran Rey Cera, a preto sa nedávno naučil aj Grand Rey Cero Maxima, no kebyže ho použil tu, tak by celé Las Noches spadlo.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 11:51 am

Byla jsem u Orihime, když sme slyšeli Už jsou tu! XD Já se jen zákeřně pousmála "Už si pro tebe přišli, Hime san! Ovšem musím tě zklamat. Do Las noches se jen tak nedostanou a tebe taky hned nedostanou...o tose osobně postarám XD" otočila sem se kní zády a odešla z její místnosti za Candem. Ten zrovna vypalil tamto cero. "Simtě klidni se" řekla sem mu. "Počkej si na ně až sem sami příjdou blíž" dořekla sem a šla sem si projít chodby a čekat na ty zachránáře XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 12:19 pm

Prošel jsem portálem. Čekal jsem tedy popravdě pekelné ohnš nebo něco, či pláně plné mrtvých duší, ale pustinu jsem nečekal. Ziu už stál přede mnou a rozhlížel se. Také jsem se koukl okolo. Nějakou vzdálenost od nás byla jakási pevnost. Zdálo se mi že tam vidím nějaký pohyb. Zamžoural jsem a uviděl postavu. Trochu se pohla a před ní se začala tvořit modrá energie.
"Pryč!" zařval jsem! Ale to jsem byli portálem terpve tři. kameyo, Já a Ziu. Ti další vejdou nečekaně přímo do rány. Asi to bude něco jako ta červená střela co před tím pálil ten chlapík s ohnivými křídly. Tak fajn ta explodovala na náraz. Rychlej sem se rozhlédl okolo. Všude jen písek. Tak fajn rozeběhl jsem se proti tomu typanovi. Energie se mu už v ruce naplnila a vyrazila proti mě.
Vytáhl jsem z pouzdra Taurause zatímco se energie rychle blížila. Chytil jsem ho za hlaveň, rozpřáhl se a plnou silou ho hodil proti tomu ceru. Revolver se za letu točil než narazil do středu mdorého paprsku. Vrhl jsem se k zemi když paprsek explodoval a asi patnáct metrů přede mnou zanechal obrovský kráter.
Návrat nahoru Goto down
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 12:30 pm

když sem vystoupil z brány rozhlížel sem se viděl sem jak proti mě letí divná věc
sakra, co teď ja bych mohl odejít ale ostatní teprve dou
naštěstí petra něco napadlo a to hodit svou zbran doprostřed toho všeho
udělalo to docela slušnej kráter
páni to bylo dobrý chlape musíme teďka najít něco kde se ukr..
najednou padl na kolena a začal šileně kašlat
co to ?
začal se cítit divně

Najednou v jeho vnitřním světě:
hahahaa
co tady dělám ?
za chvíli se potkáme znovu
a znovu ten divný smích

pak sem si jenom všiml když na mě někdo volal
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 12:57 pm

Ja som šla zaňimi ako posledňí ale dosť som sa opozďila.
Hmmm tak toto je Las noches????Veľmi ubohe....
pomislela som si ostatní si ma aňi nevšimli a ja som sa odňich snažila odďeliť.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 1:04 pm

Las Noches
To sem si najednou na něco vzpomněla, tak sem ještě běžela znova za Candem Very Happy "Hej! Cande! Ještě sem ti chtěla říct, abys mi nechal toho nejsilnějšího co přijde...jinak si ty ostatní klidně nechej, jo?!" probodávala sem při tom Candea očima XD

Skupinka v HM

Dejme tomu, že ste všichni už prošli, jenomže to se najednou před vámi objevilo děsně hodně hollow,takový ty co chodí po Karakuře XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 1:07 pm

Ha ha pekné uvítaňie.
povedala som nahlas a tak som ich začala sekať.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 1:27 pm

Cande
Len pokýval hlavou. Videl, že jeho Grand Rey Cero odrazili, no teraz im ten meč už moc neposlúži...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





1.mise - Záchrana Orihime Empty
PříspěvekPředmět: Re: 1.mise - Záchrana Orihime   1.mise - Záchrana Orihime I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
1.mise - Záchrana Orihime
Návrat nahoru 
Strana 1 z 12Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Mise-
Přejdi na: