bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Karakura City

Goto down 
+5
Faith
ShotJon
HoLoW
FARELL(K)
Suigintou
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 12:30 am

Když se dívka podívala na nebe, já si zase jen znuděně oddychla a otočila sem se kní zády. Šla blíž pozorovat parťáka Very Happy jak bojuje s tím shinigamim. Hmm, černý asi bankai a zrzavé vlasy...ještě aby měl tu Hollow masku a je to ten kluk co mi popisoval Grimmjow...zapřemýšlela sem se. To sem se ale zadívala na tu druhou dívku, co ošetřovala toho obra. Yare, yare, tahle se zdá, že by byla dobrá..to její "léčení"...Mohla bych na ní něco zkusit, třeba by ji Aizen-sama rád prozkoumal :D Napadlo mě a pomocí sonida sem se dostala ktěm dvoum ( Ori x sado). Oba se mě lekly, ale než stačili něco říct, chytla sem dívku a odhodila ji kamsi dál od obra, kterej ješě nebyl zahojenej Very Happy Pak sem šla k dívce blíž a blíž a ona vypadala tak ustrašeně, chudák Very Happy No tak, ukaž mi co dokážeš a neválej se tu tak bezmocně po zemi! řekla sem provokativním tónem.. XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
HoLoW

HoLoW


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 18. 07. 09
Age : 34
Location : Kolín

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:08 am

Shinigami se otočil za Ayame a s různými výkřiky bežel k ní . Ezeqeel se pomocí sonida přesunul před něj a zablokoval ho " Ne tak rychle . . ještě jsme spolu neskončily " Řekl Ezeqeel a zahodil Shinigamiho opět dost daleko . V záplavě kouře a letájící ho smetí se ale něco změnilo . Jeho reiatsu . Bylo to uplně jako by před ním stál jiný Arrancar . Pak kouř opadl a na shinigamiho tváří se objevila maska hollow . Ezeqeela to dost překvapilo a tak se uchílil k věci kterou ještě nikdy neudělal " Hej . . . Jak se jmenuješ ? " Zařval na něj a čekal na odpověd kterou záhy dostal " Kurosaki Ichigo " Odpověděl Shinigami a Ezeqeel si vzpomněl . Takže to je ten co porazil Grimmjowa jo ? Pomyslel si a vytáhl z pochvy svou zanpakutou " Kurosaki jo ?? V tom případě tě nemůžu brát na lehkou váhu " Řekl a vyrazil proti němu . Obě zanpakutou se do sebe zaklesli " A tvoje jméno ? " Zeptal se Ichigo ale odpověd nedostal " Budeš toho muset předvést ještě víc abych ti řekl svoje jméno " Řekl s úsměvem Ezeqeel a stále na Ichiga útočil . Ten se jeho útokům vyhýbal ale nestačil mu čas ne jeho vlastní útoky takže se jen bránil .
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:46 am

Ishida a Sado ještě zranění kdesi polehávali a jediné co mohli bylo pozorovat boj. Ichigo se teda částečně přeměnil na toho hollow, šak mě chápete Very Happy a stačil se v téhle podobě akorát tak bránit. Taky že měl ale odost silnějšího protivníka, Grimmjow byl 6 ale Ezeqeel je 4, takže sme si zhruba všichni mysleli, že to má Ichigo prohraný XD Mezitím mezi mnou a Orihime to moc na boj nevypadalo. Inoue pořád byla na emi v polelehu a jen se třásla jak pudlík. Já stála nad ní a pořád sem jí pobízela k boji XD No tak, co se děje? Neříkej, že tě ovládnul strach?! řekla sem a škodolibě sem se na ní podívala. Orihime se teda pochlapila XD, vstala a podívala se na mě zlým pohledem. Já se jen spokojeně usmálala a vítr nám vlál mezi vlasy XD Potom cosi Orihime řekla, to sem nějak nestihla odposlechnout a najednou z té její sponky vylétl nějakej brouk či co a letěl přímo na mě. Mylsím že mu říkala Tsubaki. Tsubaki se ke mě blížil celkem velkou rychlostí, a když byl už skoro u mě, nijak nic nestihl na mě zkusit, páč sem ho též flákla a ten pin´da odpadnul na zem. Tsubaki!! zakřičela orihime. Neboj, možná že ještě bude naživu...řekla sem lhostejně a prohlížela sem si ruku, kterou sem udeřila Tsubakiho. Tak fajn, chci vidět další věci co umí! řekla sem si, nastavila ruku před sebe a vypustila pro začátek slabounké cero XD Orihime opět něco řekla, (holt názvy se si nikdy nepamatovala XD) a vytvořil se před ní štít, který to cero odrazil, Je tohle vše c umíš? zeptala sem se jí neurčitým tónem. Orihime nevěděla jak se tvářit, navíc bez Tsubakiho neměla na mě jak zaútočit. Nevadí, já už tě trápit nebudu! řekla sem najednou děsně mile a přátelsky a jen tak mávala rukou,
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
HoLoW

HoLoW


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 18. 07. 09
Age : 34
Location : Kolín

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 11:34 am

Ichigo byl už dost omlácený a vypadal i dost vyčerpaně . Ale Ezeqeela takovej boj už přestával bavit . Byl zvyklí že každého zabije tak maximalně na 2-3 rány . Tohle už jeho trpělivost nebrala . A už to chtěl rychle skončit . Jeho výpad Ichigo vykryl ale hned na to dostal kopanec do břicha a zalétl opět do stromu . Ezeqeel mu nedal šanci na zotavenou a pomocí sonida se přemístil před něj . Chytl ho pod krkem a svojí katanou ho přišpendlil k zemi . Poté ho pěstí mlatil tak dlouho dokud se jeho maska zcela nerozpadla . Vypadal dost špatně a tak mu Ezeqeel vytáhl svou zanpakutou z ramene . Přece jen to nebyl zas tak dobrý protivník . Jen se dotoho trochu opřel tak ten boj trval jen pár vteřin . Ezeqeel se zvedl a šel si to vyřídit s ostatníma . Brejlovec už byl dokonce na nohou a snažil se oět střílet šípy ale Ezeqeela jen škrábl na tváři . Ten se k němu dostal dost blízko a sekl ho mečem do nohy . Pak mu na tu nohu ještě stoupl takže teď už neuteče . Ezeqeelovi se začala znovu vytvářet energie a Ishida z téhle vzdálenosti neměl sebemenší šanci utéct . Plný strachu se díval na zhmotňující se Cero " Měj se " Řekl a spálíl horní polovinu Ishidova těla na prach . Ichigo mezi stromama začal něco řvát ale nebylo mu moc rozuměr . Ezeqeel se jen usmíval a pak se podíval znovu se svým obvyklým úsměvem na Ayame " Už jsi skončila ? "
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 11:57 am

Ked som sa tak tam nanich divala aj ked som to nechtela zmenila som sa.
Moje telo aj z Gikongan utieklo a ja som povolala svoj mec meč bol celi v ohni a ja som nenapadne ten plamen z meče poslala na Eteqeela abi ustupil od toho quinci.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 12:08 pm

Než si na něj zaútočia, tak sem si toho všimla a Ezeqeela varovala Very Happy Orihime tam jen seděla jak hromádka neštěstí plus na mě nechápavě koukala a pak i nechápavě koukala na Kos-Mos. Přece jen to byla její nová spolužačka a najednou se dozví, že má taky nějaké schopnosti. Já už sem skončila XD dodala sem pak svým typicky milým a přátelksým tónem, ale nemusel je tak zřídit, baka...pomyslela sem si, když sem viděla Iciga a toho Qinciho. Ezeqeeli, to děvče co se na tebe řítí nezabij...myslím, že má něco, co by se nám mohlo hodit XD řekla sem zase jakoby cladně a zároveň ´dábelsky XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 12:15 pm

Ohnive tornado sa valilo na ezeqeela ja som potom hned zmizela ale moja sila bola trocha citit.ja som sa ocitla na streche skoli a tam som sa vratila do tela.
V batohu som mala toho plisaka.(kon)
Hej čo si zač???
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
HoLoW

HoLoW


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 18. 07. 09
Age : 34
Location : Kolín

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 12:40 pm

Ezeqeel se po varování rychle otočil a vyslechl jsi Ayaminy kecy " Já nezabíjet neumím " Řekl arogantně a díval se oheň který se na něj valil . Začal znovu hromadit energii v ruce . Když byl oheň téměř u něj tak Cero vystřelilo z jeho ruky a útok vyrušilo . Ezeqeel měl jen ohořelé šaty a trochu i vlasy . Když se podíval tak už tam dívka nebyla " Hej . . . co to mělo bejt " Říkal si rozčíleně Ezeqeel
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 12:45 pm

Zrazu som dostala štikavku.
Kto ma to zase spomina????
Plišaka som si vzala domov.Sla som domov ale musela som ist po ceste okolo parku takze som sa aj chvili divala a potom som sa rozbehla prič.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:23 pm

Kurosaiho banda už byla jaksi mimo a mohli čekat jen na záchranu. Opět sem si znuděně oddychla a jen tak prohodila xD Ty seš děsnej vrahoun...To není sranda, když všechny hned zabiješ, postěžovala sem si, páč sem ty jeho metody zrovna dvakrát nemusela. Holt já byla vždycky pro dlouhé a kruté mučení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:35 pm

Den začal vcelku normálně jako vždy. DKyž jsme ráno vstal, přítelkyně už byla v práci, ale připravila mi snídani. Miso, rýži a osmahlé párky. Osprchovla jsem se, hodil do sebe jídlo. Pak si oblékl džíny a vestu jednoduše převázanou obi (pásek) z trezůrku vyndal, měřící přístroj, revovler a vyrazil k autu. Dneska mám na práci nějaké měření. V trafice jsem si koupil noviny a mrknul se na černou kroniku. Hmm pár mrtvých staříků, ale pak tu byl mladý kluk co umřel na zápal plic a žena která zemřela při porodu.
Zajel jsem do nemocnice, řekl sestře na přijmu, že jsem rodinný známý a chci jít sdělit svou soustrast, ale přestěhovali se, přes rok jsem je neviděl, protože jsem byl v cizině a nemám na teď kontakt. Zvářil jsem se sklesle a doufal že mi na to sestra skočí. Měla mekké srdce a adresu mi zdělila. Poděkoval jsem jí a vrátil se do auta. Adresu zadal do GPS navigace a rozjel. Hmm příště musím zkusit něco naměřit v okolí márnice.
Pár bloků od střední školy jsem narazil na auto nehodu. Nějaký mladík objal autem lampu. Nevypadalo to hrozně a kluk poskakoval okolo auta se sničeným nárazníkm a prohlou kapotou.
Zastavil jsem před ním a došel k němu.
"Hele jsi v pohodě?" zeptal jsem se.
"Nic mi není, alep odívejte na to auto," křikl kluk. "Táta mě zabije."
"Táta, bude rád že jsi se nezabil, radši bež dát za auto trojuhelník a já zavolám policii."
"Cože poliici? To musíme?"
"Si piš. Poškodil jsi veřejný majetek," ukázal jsem na lampu. Kluk vypadal ještě zklamaněji a začal v kufru auta hledat trojuhelník. Já vzal mobil a zavoval polici k autonehodě. Schválně jestli přijede někdo známej. S policí v Karakuře už mám své zkušenosti, přeci jen když se ochomítáte v okolí hřbitovů a míst, kde někdo umřel tak sousedi ihned volaj chudáky švestky, aby si s tím podivínem pokecali. No uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
HoLoW

HoLoW


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 18. 07. 09
Age : 34
Location : Kolín

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 1:46 pm

Podíval se znechuceně na Ayame " A co s nima mám asi dělat jinýho ? " Zeptal se a čekal nějakou nejapnou odpověd . Inoue zatím přeběhla k Ishidovi a rozprostřela kolem něj to divné pole stejně jako u toho svalovce " To nemá cenu . . tej už je mrt- " Nestačil ani doříct větu když viděl jak se jeho celé tělo vrací do původního stavu . Ezeqeel jen udiveně zíral a nechápal co to má to děvče za sílu . Sice ho dost štvalo že někdo oživuje někoho koho on sám zabil ale ať si dělaj co chtěj " Koukám že ty Shinigami nebudou moc silní " Řekl na adresu ležícího a zmláceního Ichiga a zasmál se . . . .
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 2:05 pm

To reiatsu... zašeptala udiveně a vydala se jeho směrem, poznala reaitsu dvou arrankkarů, zaskřípala zuby a ještě zrychlila. Zastavila se, přímo před ní se objevil hollow, vytáhla zanpakuto a téměř bez emocí ho rozpůlila, hollow se rozpadl a Faith se vvydala zpět na cestu, v běhla do parku...
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 3:00 pm

ShotJon

Policie přijela celkem brzo. Ošem žádný známý to nebyl, vypadal spíš na nějakého čerstvého nováčka ten polda. Mladej řidič sklíčeně stál u trojúhelníku a v hlavě mu běželo, jak doma táta asi zabije apod. Polda přišel teda k tobě a pak se jen podíval na tu lampu. Chvíli to vypadalo, že nevěděl co má dělat Very Happy No pak začal cosi psát do nějakých papíruů a na tebe jen občas kouknul a snažil se tvářit jako profík XD

Ostatní

Co bys měl dělat? Klidnit se a když už zabíjet, tak pomalu...oběti by měli trpět..rychlá smrt je nudná! ponamenala sem směrem Ezeqeelovi, to už se knám ale přibližovalo čísi reiatsu ( Faith). Yare, yare! Další sem běží! Kolik jich ještě bude? řekla sem takovým naivním tónem XD Po očku sem pozorovala Inoue a tu její sílu. Zajímavé...že by časoprostor? Určitě něco takového ovládá...ale člověk? No co, pak to sdělim aizenovi a on zas něco vymyslí..geeeh -_-" pomyslela sem si a nahodila znuděný ibličej
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 3:27 pm

Ked už som bola skoro doma vrazila domňa Ichigova sestra(Yuzu)
Omluvila sa my a ja som ju pozvala na čaj.Ked Yuzu odnesla svoj nakup prišla kumne a dali sme si čaj.
Ja som sa jej pretstavila.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 3:33 pm

U Kos-Mos doma

Yuzu teda přišla na ten čaj, obě ste se představili a Yuzu vypadal celkem nadšeně ale i ustaraně. a ty si Ichiho spolužačka? Páni! Víš, mám o Ichiho strach..poslední dobou je nějakej divnej, nechce jíst moje jídlo a už se ani nepere s ta´tkou..Oni se totiž děsně rádi perou jako z kamarádství! usmála se Yuzu a usrkla si čaje. Pak zase nasadila ten utrápenej výraz, A ty jsi ho náhodou neviděla dneska po škole? Přišel domů a pak hned zase bez jediného slova odešel...a nevím proč, ale mám takovej divnej pocit..
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 3:38 pm

Ja som tu nova v škole takže nemam poňeťi kto je Ichigo.Prepač ale važne ja ho ňepoznam.A ja som pak Kos-Mos.
Usmiala som sa a napila som sa čaje.(Elegantne)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 3:50 pm

Uviděla dva arrancary a pár lidí se zajímavým reaistu. Nechala si na obličeji kamennou masku a pomalým krokem se vydala k nim. Všimla si udiveného pohledu zrzavovlasé dívky. Oplatila jí pohled, ale nezastvila se, šla směrem k arrancarům. Zvedl se vítr a její dlouhé fialové vlasy se rozpohybovaly. Ruku poomalu přesunula k jílci své zanpakuto.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 4:30 pm

Yare, už vytahuje zanpakutou? řekla sem takovým naivním tónem. Hej, Ezeqeeli, jdi najít tu co tě předchívlí napadla! řekla sem Ezeqeelovi (ten musí mít určo radost cherry ) a já se pak jen podívala zamyšleně a klidně na tu fialovlasou. Ta nevypadá, že by něco měla, co by se nám hodilo....no, třeba mě ještě překvapí >Very Happy pomyslela sem si a nějak sem nic nedělala, jen čekala

U Kos-Mos

Yuzu trochu zesmutnila a zakoukala se do země. Pak ale začala opět kecat, Ahá, takže si teprv nová...No ale sme sousedi! Vážně si ho nevybavíš? Vážně si ho nikde neviděla? Má zrzavé vlasy, je celkem vysoký a má hnědé oči a ....začala ti popisovat bratra XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 4:47 pm

Přeměřila jsem si blondýnku pohledem, druhý arrancar se zdejchnul. Stále pomalu šla.Na tuhle asi můj Shikai stačit nebude, ale můj bankai- v myšlenkách se jí udělalo černo. Byla na dobré cestě k získání bankaie, ale tahle mise...je možné, že se z ní nevrátí. Nedavála na sobě znát to, co s ejí honilo hlavou, mělo svou hrdost a čest. Zastavila se pár metrů před arrancarem. Zkenovala jí ledově modrýma očima a čekala na jakýkoliv pohyb, právou rukou drtila jílec své zanpakuto, Garougy...
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 5:08 pm

Niekto zakričal na Yuzu bola to jej sestra Karin.
Ja som sa len divala a po chvili som jej nieco povedala.
Yuzu nehnevaj sa ale musim ist do obchodu a do skoli.
Ked som to dopovedala sli sme von yuzu sla z karin a ja som sla do skoli pre ucebnice.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 5:10 pm

Já si jen založila ruce na hruď a pozorovala svým ďábelským pohledem fialovlásku, jak pozoruje mě a nad něčím přemýšlí. Tak co? Ukážeš mi co umíš dobrovolně? Nebo tě mám nějak vyprovokovat...řekla sem opět takovým výsměšným tónem.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 5:23 pm

Zaskřípala zubama, arrancar se jí vysmíval přímo do očí. Vytáhla svojí zanpakuto. Blondýnce se na tváři rozprostřel úsměv. Faith se také usmála. Vypadáto, že konečně budu mocz použít všechno, co mám prohodila k arrancarovi. Shunpo, ve stejné nanosekunděse objevila u blondýnky, lehce stačila zablokovat Faithin zkušební útok. Obě měly na tvářích úsměvy...Faith lehce odkočila od arrancarky.Dost her.zvážněla Faith. A pozvedla svou zanpakuto ke svému dalšímu útoku...
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 5:34 pm

Dost her, Ty chceš brát vážně? Jen abys nelitovala...mimochodem prozradíš mi jméno? Je to slušnost vědět ským budu bojovat, znova sem se škodolibě pousmála a když sem si všimla, že se k fialovlásce přidali ten quinci, shinigami i ten svalovec a Orihime seděla o kus dál opřená o strom celá vyčerpána, rozesmálo mě to ještě víc. Yare, yare...to by se líbilo možná tak Ezeqeelovi zabít vás všechny najednou XD zablejsklo se mi v oku XD a pořád stála namístě a akorát se bránila proti útokům
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 6:31 pm

"K čemu ti bude znát mé jméno?" zavrčela Faith a odrazila další útok. Arrancarka měla na tváři pořád ten škodolibý úsměv, Faithinu tvář zdobil též úsměv, ale trochu jiný. Zrzavovlasej Shinigami s docela dost vysokym reaitsu, chtěl s blondýnkou bojovat nejspíš taky. Faith ho zarazila pohybem ruky a na moment se mu podívala do očí, v další sekundě odletěla o kus dál. Zvedla se ze země, poťouchlý výraz v tváři arrancara se zdvojnásobil. Zvedla zanpakuto a rukou přejela po jeho čepeli. "Zavyj, Garougo."řekla tiše, ale naprosto zřetelně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karakura City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karakura City   Karakura City - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Karakura City
Návrat nahoru 
Strana 2 z 24Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Karakura & Soul Society
» Karakura - Nová Organizace!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: