bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Midori Hana

Goto down 
AutorZpráva
Midori Hana

Midori Hana


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 06. 09
Age : 27
Location : Ostrava

Midori Hana Empty
PříspěvekPředmět: Midori Hana   Midori Hana I_icon_minitimeSun Jun 28, 2009 7:31 pm

Jméno: Midori Hana
Věk: Vypadám na 16, ale jelikož jsem Shinigami, je mi asi 10x víc.
Rasa: Shinigami
Nyní žije: Karakura
Povaha: Věčný romantik, puntičkář, perfekcionista a workoholik. Jsem hrozně ukecaná a přátelská, ale když se naštvu stojí to za to. Někdy jsem trochu líná a když jsem v přítomnosti někoho kdo se mi líbí, červenám se.
Minulost: Ze své minulosti si toho příliš nepamatuji. Rodiče jsem nikdy nepoznala, vychovávala mě jedna žena, která patřila k 2. divizi Shinigami. Vždy jsem ji brala jako svou pravou matku a tak ji taky měla ráda, ale i ona jednou zemřela. Zabil ji jeden obzvláště silný Hollow. Když zemřela, jako by se pro mě zhroutil celý svět. To jsem ale netušila, jakou šanci dostanu.
Asi týden po úmrtí mé nevlastní matky mi bylo nabídnuto místo na jedné akademii, kde se vyučovali budoucí Shinigami. Tak začala nová etapa mého života a po sedmi letech studia jsem byla přidělena do 8. jednotky, kterou má na starost kapitán Shunsui.
V nynější době už asi měsíc žiji v Karakuře, kde působím společně s dvěma dalšími Shinigami z jiných divizí jako ochrana proti Hollow, kterých se v poslední době začalo objevovat víc a víc.
Schopnosti: Co se fyzické síly týká, nejsem zrovna nejsilnější, zato jsem ale mrštná a rychlá. Umím dobře zacházet s jakoukoliv katanou a v boji si také pomáhám magií Kidou. Jen málokdy mě uvidíte bez mého Zanpakuto.
Zanpakuto
Jméno: Senpuu (V překladu tornádo.)
Rozkaz pro uvolnění: Kigen Senpuu (V překladu povstaň Senpuu.)
Podstata: Senpuu se řadí mezi Zanpakutou využívající element vzduchu.

Vzhled: Takto Senpuu vypadá před uvolněním.
Midori Hana 05204732b1_47844674_o2
Po uvolnění se jeho jílec zbarví dozelena, objeví se na něm dva červené proužky a mezi nimi je vyobrazen obrys květu lilie. Senpuu nosím v krátké černé pochvě, ale po uvolnění je o dost delší než samotná pochva a zmizí záštita.
Bankai: Kaze no Tentei Takai (V překladu smrt boha větru.)
Moje Bankai je trochu podobná jako ta Byakuyova. Čepel Senpuu se promění v proud vzduchu, který je ovšem ostřejší než kterákoliv katana a velmi rychlý.

Vzhled:
Midori Hana Ae62ffa635_47844455_o2

Midori Hana F7a5209623_47964701_o2
Já si hold chibíka neodpustila. XD
Midori Hana E2c7dbcf79_47844559_o2

Midori Hana Midori10
Návrat nahoru Goto down
http://midi-chan.blog.cz
 
Midori Hana
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Charaktery :: Neaktivní-
Přejdi na: