bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tak teda jak?

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Tak teda jak? Empty
PříspěvekPředmět: Tak teda jak?   Tak teda jak? I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 8:23 pm

Zdravím lidičky. Malá otázka? To vám ta škola opravdu zabraňuje se tady ukázat dvakrát-třikrát týdně? Já jen že to zabere asi pět minut. Osobně bych byl radši kdyby se někdo nevymlouval na školu, ale rovnou třeba řekl že tu na to kašle. Upřímnost nade vše. Protože škola fakt nemůže bejt důvod. Já na střední chodil a vím kolik to zabere času. A pokud si dál budete stát za to uškolou tka aspoň doufám že budete aktivní o víkendu!
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Tak teda jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak teda jak?   Tak teda jak? I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 9:16 pm

Ahm. Nejdřív sem nechtěl nic psát, protože sem se už jednou vyjádřil a koukám se sem každej den. Ale nakonec teda něco píšu, aby to nevypadalo, že tě ignoruju. A souhlasim s tebou škola neni zas až takovej žrout času. Pochybuju, že když někdo přijde ze školy, tak se začne učit a učí se až do večera a pak jde spát. Sice někdo přijde ze školy trochu dýl, já občas přijíždim taky až kolem šestý, zajdu třeba ven, ale když přijdu, tak chvilka času se najde. Sice se někdo i učí, ale ta chvilka se podle mě najde, alespoň dvakrát, třikrát tejdně. No ale s těma výkendama to zas tak nevidim, občas sou výkendy kdy nejsem doma a na net se nedostanu.
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Tak teda jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak teda jak?   Tak teda jak? I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 6:44 pm

Tohle je pouze věc názorů Razz A navíc nemáte rodiče jako já, já mám prostě kvůli škole zaracha a o víkendu jezdim na chatu, takže sem tu většinou v sobotu a to nemluvim o tom, že mě ještě rodiče rušíí a ať du udělat támhleto a támhleto a navíc všichni nejsou tak ve škole geniální, aby po škole mohli jít ještě jentak ven....Hold sem teď v prváku, pro mě je to něco novýho, nový předměty a učení a já prostě nejsem žádnej génius abych všechno pochoila hned ve škole...mám problém se soustředěním, takže já opravdu příjdu domů a učím se někde do deseti večer..pak ještě na mě rodiče řvou...super. Takže gomenasai ale opravdu se tu přes tejden nebudu ukazovat
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

Tak teda jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak teda jak?   Tak teda jak? I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 7:48 pm

Ech, tak abych to tak trošku objasnila. Kvůli škole bych to stíhala úplně v pohodě, ale zas je tu menší problém s mamkou, jelikož o mě tvrdí že sem závislák tak mi na compu dovoluje bejt většinou jenom dvě hoďky. Občas se mi to povede ukecat, ale jak řikam , jenom občas. Dál mám svejch problémů nad hlavu a ty taky musim ještě dořešit. Což obnaší každodenní ježdění do Prahy a spoustu jinejch otravnejch věcí. Navíc teď když sem se rozhodla kam půjdu na školu, tak se musim připravit na talentovky a napodobný blbosti. Jakste si něktěří všimli, tak tu bejvam po večerech a to se sem většinou mrknu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tak teda jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tak teda jak?   Tak teda jak? I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tak teda jak?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: