bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ---Konec---

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Karasu (Ziu)

Karasu (Ziu)


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 07. 09
Age : 30

---Konec--- Empty
PříspěvekPředmět: ---Konec---   ---Konec--- I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 7:47 pm

:-) Končím, jo je zbytečně to tady obkecávat Smile proč a jak je jedno Smile aspoň bude ode mě už pokoj xD :-)
můj char mužete zabít popřípadě za něj někdo hrát Very Happy pokud by ste chtěli Wink
bylo tu svama fajn :-) bb
ale budu se sem asi chodívat dívat někdy Smile
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

---Konec--- Empty
PříspěvekPředmět: Re: ---Konec---   ---Konec--- I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 8:08 pm

Si děláš srandu ne? hmpf... škoda že bydlíš tak daleko, že bych tě přijela probudit
Mg, proč? U Jashina, ted si mi mojí krásnou dobrou náladu teda hodně zkazil..
Grr...
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

---Konec--- Empty
PříspěvekPředmět: Re: ---Konec---   ---Konec--- I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:13 pm

Oi lidi, opravdu bych potřebovala nějakýho new moderátora, páč kvůlu střední škole taky nebudu mít čas na net (učení, brigáda, kroužky apod.), a pak se tu budu možná ukazovat jen o víkendech, jenže to zas rodiče jezdí na chatu (hold rekonstruujem celej barák X( ) a o víkendech budu chodit na brigošky a v neděli se učit T-T bože, nesnášim školu!!! A ziu škoda že končíš...ovšem já nikoho přemlouvat nebudu X(
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





---Konec--- Empty
PříspěvekPředmět: Re: ---Konec---   ---Konec--- I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
---Konec---
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: