bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tougasuga Uginaga

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Tougasuga Uginaga Empty
PříspěvekPředmět: Tougasuga Uginaga   Tougasuga Uginaga I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 11:33 pm

Jmeno: Tougasuga Uginaga

Věk: 156

Rasa: Vizard

Nyní žije: Karakura

Povaha: Klidny, Přatelski, nema moc v lasce boje

Minulost:Jako ditě měl byt odsouzen k zahubě. jako mali si hraval ale najednou se v Soul Society jaksi odněkud začali oběvovat Hollow a on v tu dobu mohl byt mrtvi kdiby kolem neprochazela nějaka skupinka Shinigami. ja je však nasledoval a to mi asi pomohlo se o par let dostat na SHinigami Akademii po nějake době sem se dočkal uspěchu a prošel sem do 6.divize. Boužel při jedne misi kde se zase v Soul Society vyskitli Hollow se stala nějaka Nehoda při ktere sem v sobě Ucitel zlo ze ktereho sem měl važně strach, V tu dobu sem citil jak se mě pokoušelo zevnitř něco sežrat a ukrast mi moje tělo, Zistil sem že se mě pokouši ovladnout hollow a ja nemeškal a rozhodl sem se stim bojovat. o několik let později sem začal žit v Karankuře pod novou idenditou vtu dobu sem teměř zvadl hollow a Stal sem se Vizardem
Momentalně žiju v karankuře a vedu jedno malo zname Dojo

Schopnosti: dosti rychlej skoro překona Byakuyu, asi středně silnej a všimavej
Zanpakuto: Dvojteho typu
Jméno: Aoi (Minamo a Haru)
Rozkaz pro uvolnění: Rozpouzej vlny Aoi.
Podstata:Vodni Zanpakuto. Minamo je vhodna pro obranu a take ovlada schopnost lečeni narozdil Haru je zbrkla a tak je to utočni typ Kdiž však využiju oboje do utoku mohu tak vytvořit bud krasne vodni Divadlo nebo hromadnou vražednou zbran
Bankai:(Nemam)
Obrazky:
Ja v shikai formě: Tougasuga Uginaga Alexander4
Misamo a HaruTougasuga Uginaga 2812959949_f2cc79078e
Moje Maska: Tougasuga Uginaga Vizard_Mask_by_dazedgumball
Tento meč mam 2x v podobě Bankai Tougasuga Uginaga Epic-and-fantasy-swords-in-digital-arts13


Naposledy upravil Joshiro dne Sun Aug 23, 2009 11:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Tougasuga Uginaga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tougasuga Uginaga   Tougasuga Uginaga I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:13 am

takže seš teda další se dvěma zanpakutou XD neva, taky se můžeš zapojit ovšem až po misi
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Tougasuga Uginaga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tougasuga Uginaga   Tougasuga Uginaga I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:13 pm

Update
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tougasuga Uginaga Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tougasuga Uginaga   Tougasuga Uginaga I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tougasuga Uginaga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Charaktery :: Vedlejší postavy-
Přejdi na: