bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Menší dotaz

Goto down 
+3
ShotJon
Tokugawa
Kameyo
7 posters
AutorZpráva
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 7:13 pm

prečo nejdú podpisy? Sad
na niečo takéto
Menší dotaz Divv
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:45 pm

Jo taky mě to štve, že se nezobrazujou. Ale čim to je to nevim.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:12 pm

Já vá menvím mě to vyhovuje. Stejěn pod herníma příspěvkama by mi ty podpisy přišly hloupé.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 10:03 pm

Hlúpe? Prečo? že by tam bol obrázok postavy a divízie, napr.?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 10:10 pm

Já chtěl jen krátký, inteligentní text
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 10:17 pm

no aj ja... výrok od chestertona, ale kedže som dneska spatlala ten userbar, tak ma to začalo štvať viac
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:33 am

též nevim proč vám to nejde, mozná se to nekde nastavuje XD ale jelikoz nastaveni fora je spis anglicky a ang. mi moc nejde tak stimhle problemm vam bohuzel nepomuzu, navic stejne aninevim jak se to dela XD a kdyztak si to ulozte nekam jinam XD muzu vam sem vytvorit "rubriku" Galerie a tam si pod svoji postvu muzete davat svoje veci XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:39 am

nj je to vadne mě se to jednou povedlo nastavit ale pak sem to zrušil a pak sem nevěděl jak se to nastavujexD
Návrat nahoru Goto down
Byakuya




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 22. 06. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 2:26 pm

Prejdite si na stránku-
kód:
http://bleach-game.forumczech.com/profile.forum?mode=editprofile&page_profil=preferences
Otvorí sa vám toto (to už snáď aj idiot bude vedieť , prečo vám ich nezobrazuje) -
Menší dotaz 81ggg
Ak toto nezafunguje , tak neviem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 2:35 pm

ja to zapnuté mám a nejde to... predsalen som na forach niejaký ten rok a s týmto som sa ešte nestretla
Návrat nahoru Goto down
Byakuya




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 22. 06. 09

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 2:44 pm

Hmm , tak je to v administrácií zrejme tak nastavené Neutral , proste to treba zmeniť. Wink
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 3:32 pm

Chťela bi som poprosiť či bi niekot nešl hráť aj so mnou aj znarigom na mojí stranku lebo vo dvoch to není ono.
http://bleach.forumotion.com/forum.htm
Arigatou
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Sponsored content





Menší dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Menší dotaz   Menší dotaz I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Menší dotaz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: