bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Yutarashita Zurui

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 2:06 pm

Jméno: Yutarashita Zurui
Pohlaví: Muž
Věk: 167
Rasa: Shinigami
Divize: 3. Člen Kido jednotek
Povaha: Klidný, rozvážný, inteligentní, jediný koho uznává je kapitán 1. jednotky, kapitánka 4. jednotky a jeho bývalý kapitán a podkapitán, ale řídí se podle zákonů a pravidel.
Životopis: Na akademii mi nikdy moc nešel boj s katanou, ale za to jsem byl ve třídě nejlepší v kido. Po tom co jsem vystudoval akademii, jsem byl přiřazen do 4. divize, kde jsem velice rychle postupoval nahoru a zamiloval se do kapitánky Unohany. Po pěti letech jsem působil jako 9. člen, ale po té mě kapitánka Unohana doporučila do Kido jednotek, kam jsem byl také přeřazen. V nové jednotce jsem díky mé schopnosti v kido nebyl moc výjimečný, protože tam byli všichni velice dobří. V kido jednotkách jsem velice obdivoval kapitána Tsukabishi Tessaie a kapitánova zástupce Ushody Hachigena. Po tom co zmizeli, jsem se začal ještě více snažit, abych se dostal na hodnost kapitána nebo zástupce, abych se mohl podívat do tajných záznamů o tom, co se stalo, protože 13. obranných jednotek nám sdělilo pouze to, že zmizeli jako ostatní shinigami při incidentu v Rukongaii. Momentálně jsem 3. člen a pořád se snažím dosáhnout svého cíle a zjistit co se stalo. Často bývám vybrán k osobní stráži někoho z významné rodiny, protože jsem jeden z mála kdo má zájem opouštět naše prostory.
Schopnosti: Pohybuje se jako velice průměrný shinigami. V boji se zanpakutou patří do slabého průměru. Z shunpa zvládne jen pár kroků. Ale za to bezvadně používá kido. Za 5 let u 4. divize docela dobře zvládá i zdravotní kido. Zanpakutou téměř vůbec nepoužívám, protože v kido jednotkách své zanpakutou téměř nepoužíváme a shikai jsem se naučil jen díky tomu, že jsem byl 5 let ve 4. divizi.
Zanpakutou
Jméno: Ondori Tsume (Kohoutí spár)
Rozkaz pro uvolnění: Sakeme Ondori Tsume (Drásej, kohoutí spáre)
Podtata: Element blesku
Shikai:
Yutarashita Zurui Shikaic
Já s duchem své zanpakutou, když jsem byl ve 4. divizi
Yutarashita Zurui Yutarashitazurui
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 4:03 pm

Hmm Kidou shinigami. Zajímavé, akorát to jméno Smile to bych se budu udčit vyslvoovat ještě chvíli Very Happy
Jinak ten obrázek je moc pěknej, a máš i plácačku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:32 pm

Jo dík za plácačku Very Happy, ale ještě asi připíšu něco k tý zanpakutou, hctěl sem mít jeden útok, ale nemůžu se rozhodnout.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:37 pm

Pěkni.)
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 7:12 pm

veľmi pekná postava Smile sympatickejšia než toku
šliepka!!! Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:47 pm

Tak tim posledním si mě urazila Sad. Co se ti na něm nelíbí, to je můj hlavní char.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:09 pm

Já neívm třeba že to je relativně zbabělec a sukničkář?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 9:11 pm

On neni sukničkář, jen obdivuje ženy Very Happy. A zbabělec? No tak kdo by vyhledával bitky, kde může umřít. xD
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 10:02 pm

V tom prípade by ani nemal žiť, lebo aj tak život končí smrťou Smile
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 10:09 pm

Jak neměl žít? Se jen snaží si ho co nejvíc prodloužit. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeSun Aug 23, 2009 11:16 am

Very Happy Moc pekný XD Jo tenhle char je povedenj, taky ho přidej do hry až po misi
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:25 pm

Já ti do toho nechci kecat, ale tvůj charakter vážně vypadá jako kluk Very Happy Víc jak na dvacet nevypadá Wink
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:28 pm

Ale jen vypadá, to je důležitý slovíčko xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yutarashita Zurui Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yutarashita Zurui   Yutarashita Zurui I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Yutarashita Zurui
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Charaktery :: Vedlejší postavy-
Přejdi na: