bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Takže kudasai, čtěte ^^

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Takže kudasai, čtěte ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Takže kudasai, čtěte ^^   Takže kudasai, čtěte ^^ I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 10:22 pm

Sate všem! Dneska sem se vrátila z tábora! No, teď co mám pro vás na srdci:
1, Kos-Mos, pokud se ti tu nelíbí, tak všude nepiš "Hrajte bezemě" apod. a prostě odejdi!!
2, Potřebovala bych aspoň jednoho dobrovolníka, kterej by byl moderátorem o:)
3, Mohl by mi někdo stručně shrnout, co se tu dělo apod.? Arigatou předem (mě se těch 40 stránek bo kolik fakt nechce číst^-^)
4, Už mě nic nenapadá, jo Arigatou všem, že pořád hrajete a nekašlete na to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

Takže kudasai, čtěte ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže kudasai, čtěte ^^   Takže kudasai, čtěte ^^ I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 10:27 pm

2. odpoved najdes nekde už nevim kde ty to najdeš.) ted sem to napsal nekamxD
3. hmm prakticky se chystame do Hueco Mundo
4. samožřejmost.) doufam že nezapomeneš na Hero.)
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Takže kudasai, čtěte ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže kudasai, čtěte ^^   Takže kudasai, čtěte ^^ I_icon_minitimeSat Aug 08, 2009 10:43 pm

Nemal ma shotjon uraziť ale omluvil sa a hraju dale
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Takže kudasai, čtěte ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže kudasai, čtěte ^^   Takže kudasai, čtěte ^^ I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 12:24 am

Vítám tě zpátky Ayame moc jsi nám tu chyběla.
1. Co se Mos-Mos týče tka jsem jí bez ropzkaů na něco zaptl a jí to urazilo a málem by tu skončila ale již je to rozřešené.
2. Mno jako já bych měl teroreticky čas až někdy do konce září než půjdu an vysokou a pak nevím, ale minimálně jedno udeně bych se sem měl dostat každopádně. Rozhodně byto pro mě byla zkušenost a pokud by jsi mě uvážila byl bych ochoten do toho jít.
3. Snad úplně všichni trénovali. Sposuta lidí se učila od svého soul slayeru, třeba Faith, Tokugawa, Yoshiro a Kos-Mos. Petr se naučil cítít a odolávat náporu reiatsu, plus se u něj už probudila jeho shcopnost. Byl tam nějaký charakterový rozvoj mezi postavami. Mezi Ziem a Faith to jiskří a z Petra a Tokugawy se stali přátelé. Většina bandy je nyní u Urahary a čeká na přechod do Hueca Monda.
Jinak se přidalo pár dalších lidí z nichž se zapojil jeden Arrancar a jedna Shinigami. Arrancar cvičí u Aizena a Shinigami je také v současné době u Urahary.
4. A tobě díky za založení tohohle fóra Wink
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

Takže kudasai, čtěte ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže kudasai, čtěte ^^   Takže kudasai, čtěte ^^ I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:13 pm

Ayame napsal:
Sate všem! Dneska sem se vrátila z tábora! No, teď co mám pro vás na srdci:
1, Kos-Mos, pokud se ti tu nelíbí, tak všude nepiš "Hrajte bezemě" apod. a prostě odejdi!!
2, Potřebovala bych aspoň jednoho dobrovolníka, kterej by byl moderátorem o:)
3, Mohl by mi někdo stručně shrnout, co se tu dělo apod.? Arigatou předem (mě se těch 40 stránek bo kolik fakt nechce číst^-^)
4, Už mě nic nenapadá, jo Arigatou všem, že pořád hrajete a nekašlete na to Very Happy
1. Jednanie Kos-Mosa sa mi nepáči taktiež, ale neriešim to
2. To by som asi nestíhal Smile
3. Tak ja sa vyskytujem v HM, takže možem to zhrnuť jedným slovom : nič
4. Ale mňa niečo napadlo Razz Čo tak schváliť mi postavu?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Takže kudasai, čtěte ^^ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Takže kudasai, čtěte ^^   Takže kudasai, čtěte ^^ I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Takže kudasai, čtěte ^^
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Takže ty pravidla
» Mno takže abi sa niečo viriešilo.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: