bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nechi nikoho urazit

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Nechi nikoho urazit Empty
PříspěvekPředmět: Nechi nikoho urazit   Nechi nikoho urazit I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 12:43 am

Ahoj Kos-Mos. To co hraješ mi je v základě základě jedno. Hraj si co chceš mě to navdí. Já jsem jen ptal na pár otázek. Omlouvám se pokud jsem tě urazil.
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Nechi nikoho urazit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechi nikoho urazit   Nechi nikoho urazit I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 12:45 am

A TAK SA OMLOUVÁŠ ALE AJ TAK SI MA URAZIL A KVULI ŤEBE SI HRAJŤE BEZOMŇA
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

Nechi nikoho urazit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechi nikoho urazit   Nechi nikoho urazit I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 1:02 am

Kos-Mos omluvá mse že jsem tě urazil ale já sjem se ptal je na pár otázek. Tím že se urazíš škodíš akorá sama sobě. Mě osobně budeš vě hře chybět stejně jako kdokoliv jiný a věř mi že svoje otázky jsem myslel dobře. Pokud ty samam by jsi se mě chtěla na něco zeptat tak ti rád odpovím a prosím prosím neodcházej z tohohlě dóra jen kvůli pár otázkám. Byla by to škoda a nejvíc by jsi utrpěl ty sama ale mi ostatní taky neb jsi jedna z nás a hraješ s náma a budeš nám tu chybět.
A PROTO POKUD JSEM TĚ TOLIK URAZIL UMLOUVÁM SE PROSÍM O ODPUŠTĚNÍ. ŠLO POUZE O MOJÍ ZVĚDAVSOT A TROCHU DOBRÉ VŮLE NIC JINÉHO. PROSÍM ODPUSŤ MI.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nechi nikoho urazit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nechi nikoho urazit   Nechi nikoho urazit I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nechi nikoho urazit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Pravidla & Rady :: Rady & Pomoc-
Přejdi na: