bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 O našich chatakterech

Goto down 
+3
Tokugawa
Kameyo
ShotJon
7 posters
AutorZpráva
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeThu Aug 06, 2009 11:37 pm

Zakládám tohle malé téma aby každý mohl promluvit o svím charakteru. Já teda začnu. Petr vznikl protože tady byla hromada Arrancarů a Shinigamiů a vůbec jiná hromada postav. Já vím je to potřeba mít ve hře drsné charaktery. Co mě mrzí ale zavinil jsem si to sám je to že jsem si sám mojí postavu tedy Petra vydrsnil. I když tu měl teoreticky být jako vyrovnávací aspekt tedy obyčejný člověk co nic neumí tak styl hry vyžadoval aby se rychle něco naučil jinak by byl k ničemu. Já vím kdybych se zamyslel jistě bych vymyslel jak Petra nechat obyčejnou osobou náhodou naráživší na svět posmrtna bohužel i já si rád užiji tak jsem Petra změni v celkem drsňáka který má ještě možnost během hry jak zesílit. Má hloupost já za ní platím. Každopádně základně měl byýt Petr jako obyčejný človíček co měl trochu víc Reiatsu a během času měl zesílit na duhou stranu mě velice jako nezkušeného onilne hráče překvapil rychlý spád hry a tak jsem asi nechel unést a vydsnil Petra (vím stále to zmiňuji) vím stále to zmiňuji ale doufám že se tu ostaní baví toli jako já. Stále je to výborná a skvělá hra díky které jsem se seznámil se zajímavými a skvělíy lidmi a doufám že nám vydrží.
Rád bych si také poslechl co vás vedlo k vaším zajímavým charům ačkoliv velká část z nich má amnnézii. Což vůbec nevadí protože každý hraje co se mů líbí.
Co chci hlavně říct je že jsem rád že jsem se sem přidal a všechyn vás poznal skvělý lidičkové!
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 12:05 am

Tak nuž... moje postavy vznikajú na tom, čo vidím - obrázky. Veľmi mi pomohol deviantart a pri pohľade práve na výzor Kameyo mi prišiel na rozum gunblade a hneď na to japonské kapríky koi. Teda tie, ktoré má vytetované na pravom ramene. Smile Radšej si dávam Shinigamiho, aj keď som niekedy premýšľala nad Quincym, dokonca aj tentoraz, no nemá príliš veľké zastúpenie a možnosti, čo sa týka pohybu (Shinigami, Arrancar, Vizard - HM, SS, Real; človek, Quicny - real) a keď už aj, tak menej obvyklé divízie (napr. šiesta, veľmi často vidím desiatu). Postavy sa snažím robiť čo najviac vyvážené, žiadne dramatické - Mary Sue, atp. Taktiež shikai je viac na diaľku, aj keď má čepeľ, tak skôr na defenzívu. Seat dávam čo najmenší, aby to zas nebolo tak, že v ťažkých situáciách odpadne ako hruška, ale že aj niečo ustojí, ale zas neprevalcuje Espadu kýchnutím shikaiu. Bankai dám neskôr, o hodne. Až keď si to "zaslúži" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 12:48 pm

Nerad píšu dlouhý články, protože v nich mám pak hodně chyb, ale budiž, něco napíšu. Asi vim čim si naštval KosMos a mě se to týká taky, moje postava má opravdu málo k rozvoji (možná že i nic), ale určitě se nenaštvu (teda spíš nejsem naštvanej).
Tak a teď k tématu. Nejdřív sem se nemoh rozhodnout, jestli budu hrát za Vizarda, nebo Quinciho, nakonec sem se rozhod že to bude Vizard. Udělal sem z něj silnou postavu, původně sem to neměl v plánu, ale nechal jsem se trochu unést a zásluhu nad tim má taky to jak jsem vymyslel životopis, totiž co bych dělal 99 let v reálném světě, no nakonec sem trénoval. Ale taky sem z něj udělal tak trochu poseru, což byste mohli vzít jako malý bezvýznamný + Smile.
Ikdyž mám ale napsanej char takhle, tak nemám v plánu z něj dělat žádnýho supermana (a kdyby sem se náhodou neudržel tak mi řekněte xD, ne to se snad nestane).
A to co si napsal Shote (myslim tu tvojí poslední větu), tak sem taky rád že sem tady, je tady s váma totiž sranda Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 07, 2009 1:51 pm

Ja som si teraz vlastne uvedomila, že Kameyo je strašne... byakuyovská Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Faith

Faith


Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 19. 07. 09
Location : Psožery xD

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 1:17 pm

Hmm, tak sem taky něco hodím mno, ale z5 k tématu...
Tak abych začla nějak rozumně. Jenom samotný jméno mýho charu je naprostá blbost, ale co se stalo, stalo se a s tim už nic neudělam. Můj char se měl původně utápět v depresích z neznáma, teprv teď si uvědomuju proč sem tak zamýšlela. Částečně je to kvůli tomu, že já sem do nedávna měla depku. Nu což moje problému tu stejně nebudu řešit, takže zpátky k původnímu tématu. Já sem úplnej amatér v týhle hře tak je to taky docela dost vidět, původně sem chtěla, aby se naučila bankai až za docela dlouho dobu, ale okolnosti mi nedaly a tak už to prostě je. Abych sem nenapsala nějak mega dlouhej příspěvek, jako mam ve zvyku tak se to pokusim, co nejvíc zkrátit. Prostě a jednoduše díky vám super lidičkám můj char takhle dopad a bůh ví, jak ještě dopadne, ale vůbec nepřipomíná nic z toho jak sem ze začátku plánovala xD. Třeba nedávno jsem tak zas koukala na nebe a napadlo mě, že by si můj char mohl začínat vzpomínat na svou minulost. Ale teď sem to zas celý odpískala, protože minulost nemam zrovna v lásce a navíc bych musela opravdu zapojit mozek, abych vymyslela něco kloudnýho a aspon trochu srozumitelnýho. K původním schopnostem mé zanpakuto, jak ste si něktří určo všimli neměla sem to promyšlený, napadaly mě samý nepoužitelný schopnosti, pak mi palici nějak cvaklo a já sem se rozhodovala mezi zvukem a vysávání reiastu xD. A teď k mému velkému překvapení jsem ráda, že sem se rozhodla pro ten zvuk, ikdyž to tak docela neni zvuk, ale to mě taky napadlo až časem...
Heh, hlavně že sem si řikala, že to nebude nic dlouhýho xD
Jinak lidi Smile , sem ráda, že sem se sem zaregistrovala a poznala vás xD Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 1:51 pm

No lidi, sem ráda že vám tu líbí a hra vás baví. Původně sem měla v plánu úplně jiné věci a taky sem tak nějak doufala, že vaše tréninky a zdokonalování a získání bankai apod. bude trvat trochu dýl. Jak říkal myslim z shotjon, taky se mi to zád jako velký spád té hry. Což mě částečně mrzí, ale třeba ted jak sme v Hueco Mundo...cesta do Las Noches netrvá určitě pět-deset minut a ShotJon se najednou nějak dostal až knám o-O Taky mě dostalo to, že Cande na vás vystřelil cero a shotjon kulku z pistole...Myslim si že je to moc velká vzdálenost na to aby sme se navzájem tak zasáhli. Vím že cesta do LN je dlouhá, ale já už si pripravuju, jak potkáte treba nejakyho arancarskýho kluka (proste aby to bylo podobné pribehu s Nell XD). No, co se dá dělat. Ale tohle bylo jen ke hře, gomene že sem se tak rozkecala XDXD
A k postavě? Ayame byla sice fajn a skrývala zradu apod. ale moc mě neavila. Nevim, nebaví mě hrát ty co zrazujou zlo nebo klaďase XD Já sem odjakživa prostě záporák no XD Takže sem tam napsala, že Aizen na ni udělal nějakej pokus a tím pádem ona jakoby už zemřela a místo ní nastoupila Suii Suigintou. Ještě nevim jak přesně se bude chovat ve hře, ale jisté je, že to bude prostě mrcha s plnou hubou keců XD Měla by milovat boj asi jako Ikkaku XD Možná i víc a zatím nemá svýho fraciona, bo jak se to píše. Co se toho zdokonalování týče, tak já nerada okecávám tréninky a co se semnou děje a tak. páč mi to ani okecat nejde, proto už sem si dala rovnou espadu 3 a né třeba 8. Teď se budu zdokonalovat akorát až do espady 1 XD Suigintou bych už asi nechtěla měnit za jinou postavu. No, zatím nemůžu k Suii nic říct, páč ještě neměla šanci nějak se projevit XD
Jinak sem taky ráda že sem vás jakž takž poznala, ale určitě to odemě moc nesedí XD Páč třeba někteří ste na chatu a píšete si tam o něčem, takže se nějak už náte XD Mě znáte asi jen jako admina bo hráčku. Ale sem ráda že vy ste tu rádi a zatim vám nějak nikdo nevadí. Páč na jednom staršim foru byl děsnej chlápek. To byla ikona pro neporazitelnost atak a nemohli ste se ho pomalu ani dotknout, no jéje z toho sem dycky kvetla XD Ale konec řečí, zase mel nesmysli Very Happy Jen vás prosím, neuspěchávejte tak tu hru! Já se taky bdu snažit to neuspěchat..a ještě, chtěl by někdo být teda moderátor??? Jinak se mějte, a ať vás hra baví pořád XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 1:55 pm

Suigintou napsal:
No lidi, sem ráda že vám tu líbí a hra vás baví. Původně sem měla v plánu úplně jiné věci a taky sem tak nějak doufala, že vaše tréninky a zdokonalování a získání bankai apod. bude trvat trochu dýl. Jak říkal myslim z shotjon, taky se mi to zád jako velký spád té hry. Což mě částečně mrzí, ale třeba ted jak sme v Hueco Mundo...cesta do Las Noches netrvá určitě pět-deset minut a ShotJon se najednou nějak dostal až knám o-O Taky mě dostalo to, že Cande na vás vystřelil cero a shotjon kulku z pistole...Myslim si že je to moc velká vzdálenost na to aby sme se navzájem tak zasáhli. Vím že cesta do LN je dlouhá, ale já už si pripravuju, jak potkáte treba nejakyho arancarskýho kluka (proste aby to bylo podobné pribehu s Nell XD). No, co se dá dělat. Ale tohle bylo jen ke hře, gomene že sem se tak rozkecala XDXD
A k postavě? Ayame byla sice fajn a skrývala zradu apod. ale moc mě neavila. Nevim, nebaví mě hrát ty co zrazujou zlo nebo klaďase XD Já sem odjakživa prostě záporák no XD Takže sem tam napsala, že Aizen na ni udělal nějakej pokus a tím pádem ona jakoby už zemřela a místo ní nastoupila Suii Suigintou. Ještě nevim jak přesně se bude chovat ve hře, ale jisté je, že to bude prostě mrcha s plnou hubou keců XD Měla by milovat boj asi jako Ikkaku XD Možná i víc a zatím nemá svýho fraciona, bo jak se to píše. Co se toho zdokonalování týče, tak já nerada okecávám tréninky a co se semnou děje a tak. páč mi to ani okecat nejde, proto už sem si dala rovnou espadu 3 a né třeba 8. Teď se budu zdokonalovat akorát až do espady 1 XD Suigintou bych už asi nechtěla měnit za jinou postavu. No, zatím nemůžu k Suii nic říct, páč ještě neměla šanci nějak se projevit XD
Jinak sem taky ráda že sem vás jakž takž poznala, ale určitě to odemě moc nesedí XD Páč třeba někteří ste na chatu a píšete si tam o něčem, takže se nějak už náte XD Mě znáte asi jen jako admina bo hráčku. Ale sem ráda že vy ste tu rádi a zatim vám nějak nikdo nevadí. Páč na jednom staršim foru byl děsnej chlápek. To byla ikona pro neporazitelnost atak a nemohli ste se ho pomalu ani dotknout, no jéje z toho sem dycky kvetla XD Ale konec řečí, zase mel nesmysli Very Happy Jen vás prosím, neuspěchávejte tak tu hru! Já se taky bdu snažit to neuspěchat..a ještě, chtěl by někdo být teda moderátor??? Jinak se mějte, a ať vás hra baví pořád XD
Tak použil som Grand Rey Cero, a myslím že to by tam doletelo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 234
Join date : 17. 07. 09
Age : 35
Location : Most

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:08 pm

Má omluva jak to vypadá v Huecu Mundu vím ejn ošemetně a když po nás Cande střelil cero tka sjem počítal že od nás bude tak sto metrů aby se vůbec nějak solidně trefil. Pokud to mělo být celé kilometry tak se omlouvám netušil jsem to.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:11 pm

Tak hovorím, bolo to Grand Rey Cero a do má vačší dosah aj silu ako normalne cero, ale ináč ani ja som nevedel ako ďaleko od nás boli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:12 pm

No museli sme byť dooosť a hooodne blízko, keď nás VIDELI z takej diaľky Smile Pretože LN je neskutočne obrovský komplex - len z diaľky sa cesta k nemu zdala krátka, nakoniec dĺžka tej cesty k nemu vytáčala každého Very Happy


Naposledy upravil Kameyo dne Fri Aug 14, 2009 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:14 pm

Tak mohli sme vás vycítiť podľa reiatsu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:16 pm

Kawarasi napsal:
Cande
Keď videl v ďiaľke Gargantu, bolo mu jasné že sú tu. Jeho štastie stúplo a na celé Las Noches zakričal.
"Už sú tu!!!!" nechcel ich nehať vo výhode sa priblížiť, a cero a bala by tam nedoleteli.
Smile
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:24 pm

jéva XD no já bych to prestala resit uz ne? co se tstalo stalo se, já na to jen upozorňovala, nemysella sem to jako nějakou "nadávku" bo tak XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 2:48 pm

Kameyo napsal:
Kawarasi napsal:
Cande
Keď videl v ďiaľke Gargantu, bolo mu jasné že sú tu. Jeho štastie stúplo a na celé Las Noches zakričal.
"Už sú tu!!!!" nechcel ich nehať vo výhode sa priblížiť, a cero a bala by tam nedoleteli.
Smile
To bol len dohad xD
Návrat nahoru Goto down
Joshiro

Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 20. 07. 09

O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 3:07 pm

hej ale bacha stim treninkem trochu ja sice otrosku zesilil ale stale neumim zadnou schopnostxD ikdiž sem vizardxD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





O našich chatakterech Empty
PříspěvekPředmět: Re: O našich chatakterech   O našich chatakterech I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
O našich chatakterech
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Off Topic :: Off Topic-
Přejdi na: