bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cande (5. Espada)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 11:37 am

Jméno: Cande (Priezvisko neznáme)
Věk: 125
Rasa: Arrancar 5. espáda)
Momentálně žije: Hueco Mondo
Povaha: Je pomerne kľudný, v boji sa nedá vyprovokovať a vyhýba sa použiťiu svojej resurección, špecializuje sa hlavne na Cero a Balu
Životopis: Narodil sa v pomerne kľudnom prostredí, do svojích 12 rokoch býval s matkou, no potom ho zabili pod mienkou že je zločinec. Od vtedy prešiel mnohými formamy, no maska sa mu roztvorila až neskor. Najskor slúžil ako fracción Aaronierovi, no ten potom zomrel a on obsadil jeho post noveny (9.) espády. Takto sa posúval ďalej a ďalej a nakoniec skončil ako quinta (5.) espáda.
Schopnosti: Cero, Grand Rey Cero Maxima, Bala, Hierro, Gonziu, Sonido, Gemelos Sonido, Garganta.
Zanpakutou: Pabellón(Pávi chvost)
http://library.thinkquest.org/05aug/00716/wakizashi.jpg
Resureccion: Sore, Pabellón (Zakrič, Pabellón)
Pri ressurección celé jeho telo pokryje biela hmota, ktorá ztrojnásobňuje jeho Hierro, a utvoria sa mu krídla. Hlavu mu pokryje biela hmota v tvare pávieho chvosta.
Špeciálne schopnosti:
Sorekai (Energetické guľe)-z pribli vystrelí niekoľko gúľ, ktoré po zásahu zparalizujú cieľ
Soriheki (Pávia Stena)-účiná stena, ktorá odrazí všetko reiatsu na ďialku 2 metrov
Sorioni (Pávia Pomsta)- Všetky poranenia, ktoré utržil sa vyliečia, avšak toto može byť použité len raz za boj, kvoli veľkej dávke reiatsu- ktorú bere
Obrázky vaší postavy, ať víme, jak vypadáte:
http://fc02.deviantart.com/fs41/i/2009/029/f/4/WIP__ATERA__No_Shaking_Throne__by_blackstorm.png


Dúfam že to neni prehnané, a dúfam že nevadí že som sa bez opýtanie hodil na Espadu Very Happy


Naposledy upravil Kawarasi dne Fri Aug 14, 2009 4:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 1:03 pm

Ayame, nechceš mi to už schváliť? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 4:08 pm

ok shcvaluju a muzes se hned zapojit do hry (asi do Hueca Munda jdi XD)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 5:04 pm

Ja som už tam Very Happy ale dakujem Smile
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 6:05 pm

jej, já to zapomněla napsat do pravidel XDXD jj můžeš mít max.3postavy (jako dohromady, tzn. tvoje hlavní postava plus další dvě.) anebo si muzes svoji postavu menit dle casu....treba ja, byla sem driv blondata pratelska arancarka, pak na me aizen udelal pokus ci co a ted sem upe nova postava, akorat mam jakoby telo te stare arrancarky, XD no snad chapes Xd kdyby neco, tak posilej PM
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Kameyo

Kameyo


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 06. 08. 09

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeWed Aug 12, 2009 11:15 pm

pripomína mi to shikai yumichiku Smile
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 11:10 am

No nebolo to v pláne, dal som to preto, lebo páva som v Espade ešte nevidel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cande (5. Espada) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cande (5. Espada)   Cande (5. Espada) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cande (5. Espada)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Charaktery :: Neaktivní-
Přejdi na: