bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Edo Tokugawa

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Edo Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Edo Tokugawa   Edo Tokugawa I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 11:12 pm

Jméno: Edo Tokugawa
Věk: Vzhledově 20
Rasa: Vizard
Momentálně žiju ve sklepě starého domu, poblíž centra Karakura town
Povaha: Spíše samotář, ale nikdy neodmítne společnost pěkné dívky, nerad dělám důležitá rozhodnutí, radši se takovým rozhodnutím vyhýbám. Nerad bojuju se silnými soupeři, radši je jen sleduju, ale když už se do boje dostanu, tak těžko přestávám, protože nic mě nenadchne tak jako úžasný boj. Ikdyž se chci pomstít Aizenovi a Tousenovi tak mám morální zábrany, sice nejsou kdoví jak velký, ale neubližuju ženám a dětem.
Životopis: Nestal sem se shinigamim po smrti, ale narodil jsem se tak. Můj otec byl 3. důstojník 3. divize a matka kapitánka 3. divize. Než jsem se narodil tak matka byla povýšena do královské stráže a odešla ze Soul Society. Když jsem byl starší, tak se u mě začali objevovat síly shinigamiho a matka se rozhodla mě trénovat jak v boji tak v kido. Byl jsem s matkou a ostatními strážci dlouhá léta. Jednou jsem při tréninku zranil člena královské rodiny a byl jsem poslán do Soul Society. Při cestě přes reálný svět na mě zaútočil shinigami s kapitánským pláštěm a brýlemi. I když byl slepý, tak viděl, viděl všechno, ikdyž ne svýma očima. Byl silný, silnější než já, jen stěží jsem se vyhnul smrtelným ranám. Najednou se objevil další shinigami s kapitánským pláštěm a jen mě sledoval. Ten slepý shinigami zasunul meč a připojil se k tomu druhému. Z ničeho nic jsem ucítil strašnou bolest a slyšel křik, křik, který vycházel ze mě, ale já nekřičel. Téměř jsem už omdlel bolestí, když jsem v dálce ucítil sílící reitsu dvou lidí a reitsu mých nepřátel zmizelo. Ucítil jsem tvořící se bariéru kolem sebe a uviděl tvář jednoho ze zachránců a omdlel sem. Když jsem se probral tak jsem žádné bolesti necítil, jako by se nic nestalo, ale vedle mě ležela maska hollowa. Najednou se přede mnou objevil vysoký muž, došlo mi, že to byl druhý zachránce. Bez jediného slova odešel a vrátil se i s tím zachráncem, kterého sem viděl. Byl to Urahara Kisuke bývalý kapitán 12. jednotky a Tsukabishi Tessai kapitán kido jednotek. Vysvětlili mi, co se stalo v Soul Society a jak utekli i s ostatními kapitány a zástupci ze kterých se stali Vizardi. A ti co mě prý přepadli, byli Aizen s Tousenem, prý je to rok po tom incidentu a Aizen znovu začal zkoumat přeměnu v hollow, ale neodváží se pokračovat v Rukongaii, tak to zkouší v reálném světě. Urahara mi pomohl ovládnout vnitřního hollowa a vyrobil pro mě gigai, který dokáže úplně skrýt mé reitsu. Od té doby žiji v reálném světě a trénuji, dokonce jsem už ovládl i BanKai. Žiju vedle lidí a nikdo neví, co jsem zač, dokonce ani ostatní Vizardi, ikdyž jsem je občas sledoval, ale nikdy jsem s nimi nepromluvil.
Schopnosti: V Kido nejsem zrovna moc dobrý, asi tak na úrovni 4., 5. důstojníka, ale jsem dost hbitý a rychlý a mám skvělé Shunpo, které jsem díky dlouholetému tréninku doved téměř k dokonalosti, vyrovná se i Yoruichi. Díky dlouholetému tréninku se zanpakutou s ní umím zacházet velice dobře, ikdyž s pořádným nepřítelem který by měl, zbraň jsem velice dlouho nebojoval.

Útoky
Kaze-no-kizu (Větrný šrám)-vytvoří větrné ostří, které projde téměř vším, něco jako getsuga tenshou
Zrcadlový štít-vytvořím před sebou zrcadlo (z mé strany pruhledné), které odrazí útok a mohu ho i směrovat podle úhlu dopadu a odrazu
Temná mračna-ze zanpakutou vypustim obrovská tmavá mračna ve kterých nejde nic vidět a když to použiju při bankai, tak v těch mračnech hřmí a prší a nejde nic vidět a slyšet, na mě to nepůsobí

Zanpakutou: Kusanagi, celé jméno je Ame no murakumo no-tsurugi (meč nebeského mračna)
Podstata: Patří mezi nejsilnější vzdušné zanpakutou.
Rozměry: Délka čepele je 71 cm a celková délka je 97 cm
Edo Tokugawa Zanpakutou

Shikai:
Rozkaz pro uvolnění: Vznes se Kusanagi
Po uvolnění změní tvar a stanou se z něj 2 zanpakutou.
Schopnost: Zvýší mou sílu a rychlost
Rozměry: Délka čepele je 58 cm a celková délka je 108 cm
Edo Tokugawa Zanpakutou2

BanKai
Rozkaz pro uvolnění: Ame no murakumo no-tsurugi (vyslovení celého jména)
Schopnost: Zvýší mou rychlost a využívá vítr jako zbraň.

Já v gigai
Edo Tokugawa Tokugawa

Já s hollow maskou
Edo Tokugawa Maskf


Naposledy upravil Tokugawa dne Sat Aug 22, 2009 11:44 pm, celkově upraveno 16 krát
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Edo Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edo Tokugawa   Edo Tokugawa I_icon_minitimeMon Jul 20, 2009 11:18 pm

všechno ok, akorát by se ještě hodil obrázek tebe, at vime jak vypadas cherry ok beru zpet XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 19. 07. 09
Age : 32

Edo Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edo Tokugawa   Edo Tokugawa I_icon_minitimeThu Jul 23, 2009 2:26 pm

Přidáno foto hollow masky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Edo Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Edo Tokugawa   Edo Tokugawa I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Edo Tokugawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Charaktery :: Aktivní-
Přejdi na: