bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Možnosti, pro některé omezení

Goto down 
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Možnosti, pro některé omezení Empty
PříspěvekPředmět: Možnosti, pro některé omezení   Možnosti, pro některé omezení I_icon_minitimeSat Jul 18, 2009 8:02 pm

Takže, tady můžem debatovat o 8, pravidle v Pravidlech Very Happy Jak už sem psala, některým se nemusí zrovna líbit, že nějaká vaše postava je neporazitelná a nedotknutelná a mega silná a všechno zničí či zabije pouhým prstem apod. Ovšem nějaká omzní, jakože všichni musíte začínat tak a tak a nesmíte mít bankai sem dávat nebudu. Je to jen a jen na vás, co budete. Jestli rovnou kapitán, nebo jen nějaký podřadný člen nějaké divize a budete se pořád zlepšovat atd. Což mi připomíná, pokud budete chtít (opět je to jenna vás, já o tom nechci rozhodovat) můžete si do charakteru připsat "tabulku", kde si sami budete psát např. kolik ste ulovili hollow, kolikrát ste prohráli/vyhrávali, kdybyste byli hollow tak kolik ste snědli lidí a kolik shinigami, no snad chápete. Takže to je další možnost, kterou můžete mít. Pak co se shikai/bankai týče si rozhodněte sami, jestli chcete být už vtom mistr nebo teprv na něco postupně přicházet. Tohle má být takzvaně volná hra, kde se objevíme v ději jak sem už psala, aneb když Ichigo prvně ovládnul svého vnitřího hollow a bojoval podruhé proti Grimmjowovi. Navíc v Bleach asi taky nemaj žádná pravidla a omezení...Ichigo se postupně zlepšuje a potkává např. už Kapitány na vysoké úrovni. Arrancaři vznily vlastně díky Aizenovi a už rovnou dostali své číslo atd. Ježiš, konec řečí, prostě snad mě chápete co vám tu chci nacpat do hlavy. Jen vy sami si rčíte co a jak, jako pokud to u někoho bude fakticky přehnané, tak se asi určo ozvu, ale jinak moc nechci nikom kecat do charů a dotoho jak hrajete:D No helejte, to je jen můj názor. Ještě bych počkala co na to řekne Midori Hana, jenmže ta příjde až za týden Very Happy A Byakuya by se mohl taky vyjádřit, ikdyž tobě to je asi jedno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
 
Možnosti, pro některé omezení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hra-
Přejdi na: