bleach-game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bleach-game

Bleach RPG!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hueco Mundo

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSat Jul 18, 2009 2:12 pm

Zde začínaj všichni Arrancaři, spojenci Aizena a někteří Hollow, pokud budou chtít ^-^
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Jul 19, 2009 5:23 pm

Las Noches

Aizen nějak zjistil, že po Karakuře se toulají celkem zajímavé bytosti, které by rád prozkoumal nebo popřípadě udělal na nich nějakej pokus Very Happy Proto si zavolal dva arrancari z Espady a to Arrancara s číslem 3 a 4 Very Happy Trojka sem byla zrovna já a zrovna když sme se s Grimmjowem pošťuchovali a různě do sebe rejpal mě a Ezeqeela volali, že se máme dostavit u Aizena. Já teda trochu naštvaná, že mi zkazil zábavu sem šla, ale Ezeqeel nikde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
HoLoW

HoLoW


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 18. 07. 09
Age : 34
Location : Kolín

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Jul 19, 2009 6:02 pm

Las noches


Ezeqeel byla na písčité plání před Las Noches . Kolem něj bylo několik hollow , kteří byli až na jednoho mrtvý . Ten poslední skuhral v bolestech a Ezeqeel se na něj bez jakéhokoliv citu díval svýma smaragdovýma očima . Jeho zanpakutou zajela do ramene raněného Hollowa " Plač , křič , skuhrej o život " Při těchto slovech Ezeqeel otáčel jílcem katany a čepel dělala v jeho rameni malou díru . Nebyla jen jedna . Hollow měl těchto děr po jeho meči hned několik . Bylo jich celkem 28 . Žádná však nebyla na smrtelném místě . Hollow několikch chvil křičel a poté bolestí naposledy vydechl . Ezeqeel vytáhl svůj meč a otřel z něj krev . Pak se za ním objevil jeden z Exequias a poklekl " Ezeqeel-sama . . . Aizen-sama vás volá k sobě do Las noches " Řekl a vstal . Ezeqeel se otočil a s ďábelským pohledem propíchl svou novou oběť . Než stačil Exequias cokoliv říci tak se jeho hlava kutálela po bílem písku v Hueco Mundo . Ezeqeel poté bez jakéhokoliv slova odešel pomalým krokem směrem k Las noches . Po několika dlouhých minutách se otevřeli vysoké dveře od místnosti , kde se nacházel Aizen a Espada číslo 3 Ayame . Ezeqeel přišel tak aby na něj Aizen pořádně a zřetelně viděl a poklekl " Jsem tu na váš rozkaz . . . Aizen-sama " Řekl a vstal . Tyhle slova říkal jen proto že nechtěl mít problémy . . . . .
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Jul 19, 2009 8:21 pm

Aizen se jen mlčky opíral hlavu a poklidně seděl na tom svém "trůnu" č jak to nazvat Very Happy Vy dva půjdete do Karakura City a zjistíte něco o těch bytostech. Někteří vypadají jako obyčejní lidé, ale mají zvláštní schopnosti...Zjistěte jaké a pak přijďte s informacemi...řekl tím svým typickým hlasem, no a my sme mohi akorát tak odejít. Otevřela sem bránu do světa lidí...(příští příspěvek do Karakura City Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeFri Jul 24, 2009 3:21 pm

Předpokládám, že Ezeqeel vyžvanil všechny mé úmysli apod....jenomže, jak to mohl zjistit? Dyť celou dobu byl on mimo mě....hmm, chytla sem se za bradu jakože přemýšlím. Poté se otevřeli dveře a vnich Aizen se Starkem. Stark asi proto, kdybych dělala hlouposti aby mě zastavil. Jen sem se na ně dívala, co po mě chtěj a Aizen mi dal na ruku takovej divnej náramek, ať sem chtěla nebo ne. Nejnovější vynázel Szayela...přístroj, kterej ti otupí tvoji mysl a budeš dělat jen to co řeknu já...řekl Aizen. Nani? Já nechci být loutka!! bylo poslední co sem řekla, než začal náramek fakčit. Takže Aizen hned dval rozkazy a nakonec to skončilo bitkou se Starkem a pak sme všichni odešli do té místnosti, kde byla i Orihime a tam měli jít ti zachránci XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSat Jul 25, 2009 9:29 pm

Aizen začal v Hueco Mundo vše připravovat (pasti, proslovi atd. XD). Aizen také násilím-nenásilím přinutil prvních šest Espada Arrancarů tvrdě trénovat, aby záchranáři co přijdou nemohli získat Orihime zpět. První čtyři Espáďáci měli ještě tvrdší trénink než ostatní. To kdyby náhodou byli šestka a pětka poraženi XD Aizenovi hodně pomáhal Szayel...hlavně s pastmi attd. plus Szayel studoval shinigami, kteří byli s námi (Ayame, Ezeqeel) v Karakura City (takže Ziu, Faith, ti dva vizardi plus Petr XD doufám že sem nikoho nezapomněla). Aizen mě pořád ovládal, takže jakobych ztratila svoji mysl apod. a podle jeho rozkazů sem trénovala snad až do padnutí...ale tak to každej, teda aspoň první 4 členové trénovali až do padnutí XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
HoLoW

HoLoW


Poèet pøíspìvkù : 47
Join date : 18. 07. 09
Age : 34
Location : Kolín

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Jul 26, 2009 1:56 pm

Ezeqeel trénoval dost tvrdě . Při tréninku vyvolal svou zanpakutou a teď už vypadal jako naprostá troska . Jeho ohnivá křídla neuvěřitelně splihla a už ho téměř ani neudrželi nad zemí . Hned na to spadl a jeho podoba se vrátila do "normální" . Byl opravdu rád že se mohl vůbec pohnout a že vůbec mohl dýchat . . .
Návrat nahoru Goto down
FARELL(K)

FARELL(K)


Poèet pøíspìvkù : 147
Join date : 17. 07. 09
Location : Karakura

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeWed Jul 29, 2009 8:51 pm

Zaťím v Hueco Mundo sa aizen pozeral do ľidskeho sveta.
Tu si zavolal Ayame a začal sa vipitovať skim všetkim v lidskem svete bojovala a ake maju ťí luďia schopnosťi
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.forumk.biz/forum.htm
Kawarasi




Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 30. 07. 09

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeThu Jul 30, 2009 4:09 pm

Cande
Na opustenej pláži neďaleko Las Noches sa zjvíjal v bolestiach. Jeho najmenšie snahy o to, aby sa naučil vytrvať a nezraniť pre Grand Rey Cere Maxime boli využité, a stále sa mu to nedarilo. Pri najlepšiom sa mu podarilo udržať to tak, aby mu odtŕpla celá ruka, no i tak...
"Takto to dlho nepojde" povedal si pre seba a pomaly sa dával na nohy. Keď sa mu podarilo stať, rýchlo sa dotackal ku stromu a hodil sa oň, tak aby si mohol sadnúť.
"Ešte chvíľu a vyskúšam Ressurección" pošeptal si pre seba.


Ospravedlňujem sa, že vstupujem do hry len tak, snáď to nevadí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Suigintou
Admin
Suigintou


Poèet pøíspìvkù : 312
Join date : 21. 06. 09
Age : 30

Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitimeSun Aug 09, 2009 6:41 pm

(kos-mos proč tu hraješ v HM za jiné postavy, když nejsi moder? říkala sem sice že jakolehce si a ostatní postavy hrát muzete, ale ne ze nam sem budes lizt!!)

Uplynulo několik dní a žádní zachránci se neobjevovali. Cande s Ezeqeelem měli pro jistotu hlídat chodby v Las Noches a Ayame podstoupila nějakej Szayelův pokus aneb smazání myšlenek. Prostě dostala něco jako novou mysl. Takže si prostě nic ani nikoho nepamatovala a dál plnila rozkazy Aizena.
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





Hueco Mundo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hueco Mundo   Hueco Mundo I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hueco Mundo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
bleach-game :: Hrací Místnost :: Hrací místnost-
Přejdi na: